Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 26 mar 2013, o 23:10 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Neuron napisał(a):
Chciałbym zauważyć, że fora dyskusyjne są od tego, aby rozmawiać o swoich poglądach. Jeśli zabraniacie tego, to zróbcie spis zakazanych tematów, takie tabu. Będzie łatwiej, no nie? Może trochę alternatywy?
Z tego co wiem to tulpa nie musi być kucykiem. Wiele tulp jest właśnie tym, bo na jakiejś stronie o kucykach pony ktoś dodał artykuł o tulpie. Co z tego wynikło? Wiele bronies rzuciło się na temat, bo "który bronies nie chce własnego kucyka?".
Nie widzę też sensu odsyłać kogoś do tematów z "większym zainteresowaniem". A to dlaczego? Jeśli osoba się nie zna, to co nowego wniesie? Nic. A nabijanie postów nie jest fajne w moim przekonaniu.


A ja chciałabym zauważyć, że akurat ta dyskusja o tulpach przybrała zły obrót i właśnie z tego powodu napisałam to co napisałam i wcale nie uważam, ze coś źle przekazałam.
Jeżeli chcesz listę zakazanych tematów, to masz ją w Regulaminie, więc nie widzę sensu, aby przedstawiać ją jeszcze raz w poście na forum.
Nabijanie postów właśnie ma miejsce w obecnym temacie i to nic nie wnosi do forum, dla większości z nas temat tulp jest totalnie pozbawiony sensu... i naprawdę nie widzę w tym nic normalnego, że coraz to nowe osoby przychodzą tutaj tylko po to aby dodać kolejne posty w tym właśnie temacie.

Neuron napisał(a):
Co do pierwszego zdanie - wątpię, aby Kob był kolegą z Garanilem. C: Nie widzę też zatem sensu wypowiadać się o relacjach dwóch osób jeśli nie zna się szczegółów. ; )
Idąc dalej - skoro istnieje jedno forum np. o LD to czemu jest dział o tym tutaj na forum?


To również w takim razie tyczy się do Ciebie, bo tylko "wątpisz" nie jesteś pewny w stu procentach, więc dlaczego się wypowiadasz? Widzisz Neuronie, nie ma co przykładać aż tak dużej wagi do każdego napisanego zdania...

Jest dział, ale nie widzę, aby ktoś uporczywie starał się tam pisać i aby przychodziło dziesięć osób z zewnątrz tylko po to, aby napisać jaką techniką osiągnęli świadomy sen. Forum jest ogólnotematyczne i można wypowiadać się wszędzie, ale niech te wypowiedzi będą przydatne dla innych i niech coś wnoszą do rozwoju forum.

Neuron napisał(a):
A i nie wiem skąd masz założenie, że to tylko kucyki. :D
Ja np. tworząc twory w głowie nadaje im wygląd bohaterów anime lub zwierząt. I co teraz? Ale nie będę się z tego spowiadał, nie widzę w tym sensu. Usłyszę, że jestem chory psychicznie, a jakoś nie uśmiecha mi się słuchać rad typu "Idź się lecz", bo jeśli byłoby to potrzebne już dawno bym był w zakładzie psychiatrycznym. C;


A wiesz? Tak mi się spodobało i sobie zrobiłam takie założenie, to chyba nie zbrodnia, skoro inni mogą sobie robić inne założenia, to ja mam takie.
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi, że nie będziesz się z tego spowiadał. Po pierwsze nikt nie każe Ci tego robić, po drugie nikt nie oczekiwał tego, abyś napisał, że coś sobie tworzysz, więc naprawdę nie rozumiem po co to pisać i później robić ewentualne problemy jak ktoś na to odpowie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tulpa mentalna
PostNapisane: 26 mar 2013, o 23:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Trutka napisał(a):
Irisa, tulpy to nie tylko kucyki, więc proszę, nie generalizuj w ten sposób, bo to denerwujące. Moja tulpa nie ma nic wspólnego z kucykami.


Świetnie. Coś jeszcze?

Trutka napisał(a):
Jeżeli już jesteście to warto byłoby aby udzielać się również w innych tematach, które mają większe zainteresowanie.

Nie będę się udzielała w tematach, o których nie mam pojęcia, choćby nie wiem jakie miały zainteresowanie. Pisałam tu żeby przedstawić poglądy osoby posiadającej tulpę, a jednocześnie stąpającej twardo po ziemi, żeby posiadacze tulp nie byli oceniani tylko na podstawie tego co robi Garanil :p


Więc w takim razie nikłe szanse, że będziesz się udzielać tutaj w tematach związanych z tulpami, bo wybacz, ale dla mnie właśnie to jest denerwujące.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2013, o 10:59 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
I tym oto sposobem zamiast nauczyć się czegoś pożytecznego o tulpach, stworzyliśmy skojarzenie "tulpa = irytująca dyskusja".

Dziękujemy wszystkim znawcom tulp, myślokształtów i innych stworzeń mentalnych za tak rozbudowane wytłumaczenie nam o co w tym chodzi.

Jeśli o mnie chodzi chce mi się rzy... wymiotować na same wspomnienie słowa "tulpa". Do tego nieodłącznie kojarzę ją z kucykami i chorobami o podłożu psychicznym. Przepraszam, ale inaczej jakoś nie potrafię. Możecie pisać o tym jeszcze 100 postów czym jest tulpa, a raczej czym nie jest, ale dla mnie temat jest już przegrany.

Pozdrowienia dla wszystkich tulp! Ihaaa!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL