Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 12:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
witaj Asiu :)

Czy Mogę Cię prosić abyś spojrzała w swoje karty i zobaczyła jak to jest między nami, czy minie ten okres niezdecydowania i ukrywania prawdy? Czy wrócimy do siebie i stworzymy stały i poważny związek? Beata 08.06.92r i Jakub 04.09.1988r .Ślicznie dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 17:51 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
freespirit31 napisał(a):
Asiu,

jak najbardziej rozumiem i bardzo Ci dziękuję za szczerą odpowiedź. Zatem jeśli nie będzie to problem to poproszę Ciebie o kartę właśnie na finanse:czy ten aspekt mojego życia poprawi się a co za tym idzie czy znajdę pracę, która mnie będzie satysfakcjonowała, w której się odnajdę?

Nie wiem czy nie za dużo tego ale myślę, że Ty jako Ekspert zadasz kartom odpowiednie pytanie.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Oczywiście rozumiem, jeśli nie będziesz mogła udzielić odpowiedzi


Witaj, ja tutaj u Ciebie przede wszystkim widzę brak ambicji i niechęć do kontynuowania jakichkolwiek działań w sprawach zawodowych. Niestety nie widzę w najbliższym okresie pracy, a nawet jak ją znajdziesz to na chwilę, ale to będzie tylko i wyłącznie przez Twoje podejście. Karta podpowiada, że musisz się spiąć i zastanowić się co tak naprawdę chcesz robić i zaangażować się w to. Wyszła karta bierności w pracy, ciągłego niezadowolenia i braku postępów. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 18:07 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
nala napisał(a):
Witaj Asiu, Bardzo poproszę o pytanie, radę: co mam do przepracowania w tej znajomości? Dane wysyłam na priv. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Mam wrażenie, że któreś z Was moze byc daleko od rodziny, bo wyszła mi tutaj tęsknota za domem. Co macie do przepracowania? Ciągną się za Wami jakieś wydarzenia z przeszłości i sugeruje, żeby to sobie poukładać i zacząć żyć teraźniejszością. Karta wskazuje na naukę emocjonalnych kompromisów, jeżeli było jakieś ochłodzenie między Wami to będzie teraz czas ponownego zbliżenia się, co za tym idzie szansa na otwartość, szczerość i wyrażanie sobie nawzajem uczuć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 18:28 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Izabella11 napisał(a):
Jeżeli można to bym tez poprosiła o poradę w sprawie zakupu samochodu. Boje sie że kupię jakieś wadliwe auto w które będzie trzeba tyko kłaść kaskę.

Czy zakup upatrzonego auta jest dobra decyzją?
Czy dam radę spłacić pożyczkę na samochód?

Gosia 23.06.1976r.

1. Czy zakup upatrzonego auta jest dobra decyzją?

Musisz jeszcze raz dobrze przemyśleć sprawę tego auta, dokładnie i drobiazgowo obejrzeć w celu właśnie uniknięcia takich niespodzianek. Wyszła mi karta niedostrzegania prawdy, więc mogą być ukryte jakieś wady. Auto jako auto (czyli model itd) będziesz zadowolona, ale względy techniczne musisz tak jak pisałam wczesniej dokładnie sprawdzić

2. Czy dam radę spłacić pożyczkę na samochód?

Ja tutaj widzę, że raczej tak. Co prawda będą chwile kryzysowe, będziesz musiała momentami zacisnąć pasa, ale przezwyciężysz to i spłacisz tą pożyczkę


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 18:45 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
halcia 17 napisał(a):
witaj Asiu :)

Czy Mogę Cię prosić abyś spojrzała w swoje karty i zobaczyła jak to jest między nami, czy minie ten okres niezdecydowania i ukrywania prawdy? Czy wrócimy do siebie i stworzymy stały i poważny związek? Beata 08.06.92r i Jakub 04.09.1988r .Ślicznie dziękuję :)


Z początku poproszę Ciebie, żebyś sama układała swoje pytania bez kopiowania.

Na chwile obecną widzę u Was stan zawieszenia, brak działania, opóźnienie. Nie uczycie się na swoich błędach, nie umiecie połączyć ze sobą swoich różności, czyli odmiennego zdania i poglądów, brak tutaj ustępstw. Cały czas powtarzacie jedną i ta sama reakcje i wychodzi z tego takie błędne koło. Karta sugeruje, żebyście ten czas opóźnienia wykorzystali nad zastanowieniem się nad tym co się wydarzyło i próbowali zmienić tor i zachowania. Musicie nauczyć się wyrozumiałości, zmienić światopogląd i taką filozofię życia, wtedy jest szansa na ponowne ożywienie starej miłości i porozumienie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 20:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 25
Podziękowań: 3
Asiu jesteś najlepsza! Chyba zostałaś moją ulubioną tarocistką :) To jest relacja karmiczna - widzieliśmy się tylko raz - jesienią ubiegłego roku i kilka dni temu odezwałam się z właśnie. mieszkamy w innych krajach, a on pochodzi jeszcze z innego niż ten, w którym mieszka - także wszystko się zgadza :) Bardzo dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)

Asia napisał(a):
nala napisał(a):
Witaj Asiu, Bardzo poproszę o pytanie, radę: co mam do przepracowania w tej znajomości? Dane wysyłam na priv. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)


Mam wrażenie, że któreś z Was moze byc daleko od rodziny, bo wyszła mi tutaj tęsknota za domem. Co macie do przepracowania? Ciągną się za Wami jakieś wydarzenia z przeszłości i sugeruje, żeby to sobie poukładać i zacząć żyć teraźniejszością. Karta wskazuje na naukę emocjonalnych kompromisów, jeżeli było jakieś ochłodzenie między Wami to będzie teraz czas ponownego zbliżenia się, co za tym idzie szansa na otwartość, szczerość i wyrażanie sobie nawzajem uczuć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 20:48 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Super i dziękuje za pochlebne słowa :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 21:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Asiu , Dziękuję
Czy mogłabyś zobaczyć czy nasza relacja jest karmiczna ,czy może to miłość karmiczna? Dane jak wyżej .
Z góry serdecznie dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2014, o 21:09 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
niestety z kart nie potrafię jeszcze wyczytać takich rzeczy. Staram się opanowywać każdą sferę po kolei, żeby mi misz masz nie wychodził. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2014, o 21:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Asiu, dziękuję.
dzisiaj rano wyszły mi trzy karty Sąd ,Fałsz ,Dom co to może dla mnie oznaczać ?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL