Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2014, o 22:38 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Cześć Asiu, zadałam już to pytanie Ewelinie, jednak cofam, żeby nie miała za dużo do roboty (już jedno pytanie ode mnie "wisi" u niej) i chciałabym zapytać Ciebie.
Czy w najbliższym czasie znajdę satysfakcjonującą mnie pracę ?
Agata 24.03.1991

Pozdrawiam ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 mar 2014, o 13:13 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Tsuzumi napisał(a):
Cześć Asiu, zadałam już to pytanie Ewelinie, jednak cofam, żeby nie miała za dużo do roboty (już jedno pytanie ode mnie "wisi" u niej) i chciałabym zapytać Ciebie.
Czy w najbliższym czasie znajdę satysfakcjonującą mnie pracę ?
Agata 24.03.1991

Pozdrawiam ;)

Masz szansę na zmianę pracy ( to już wiemy), ale sugeruję zastanowienie sie jeszcze raz nad tą propozycją. Surowe znaczenie karty wskazuję, że jeżeli masz zamiar zmienić prace, zastanów się jeszcze raz, gdyz możesz podążać za jakimiś iluzjami, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Nie bagatelizuj swych obaw i trosk, ale nie pozwól też, by odcinały Ci skrzydła. U mnie też wyszło, że to nie będzie tak jak chcesz i myślisz. Może być mniejsza płaca niż zostanie ustalona lub zasady i warunki pracy mogą się zmienić, nie na Twoją korzyść


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2014, o 19:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
eszka57 napisał(a):
Czy Jacek będzie tą właściwą połówką dla mnie przy której odnajdę szczęście i odwzajemnione uczucie miłości? Czy to będzie ktoś inny?

Pozdrawiam

Proszę o dane
Jacek 21 05 1966, ja 7.12.1967


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2014, o 21:53 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
wystarczy jedna wiadomość:) jutro usiadę do kart. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 13:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
eszka57 napisał(a):
Czy Jacek będzie tą właściwą połówką dla mnie przy której odnajdę szczęście i odwzajemnione uczucie miłości? Czy to będzie ktoś inny?

Pozdrawiam

Proszę o dane


on 21 05 1966, lub 14 01 1966
ja 7 12 1967


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 13:42 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
więc które to wreszcie dane bo troche mieszasz mi ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 17:56 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Witaj ;) ostatnio nie za dobrze uklada mi sie w zwiazku... boje sie że nie uda nam się przetrwać trudności. Mozesz zajrzeć w karty czy uda sie nam pokonać ten kryzys i znów bedziemy cieszyć się wzajemnie sobą ?? Dane wyślę na pw :)

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 18:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
więc które to wreszcie dane bo troche mieszasz mi ?
te pierwsze tj.
Jacek 21 05 1966, ja 7.12.1967


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2014, o 21:27 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
no to moze dla wprawy i będzie szybko zweryfikowane .

W poniedziałek zamierzam romawiac z szefową o podwyżce, aktualnie zarabiam o 20 zł wiecej niż najniższa krajowa.
Moje pytania :
1 Czy dostane tę podwyżkę ?
2. Jeżli tak to czy będzie ona zadowalająca ?

Renata 21.01.1968

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 19:36 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
bellis napisał(a):
Witaj ;) ostatnio nie za dobrze uklada mi sie w zwiazku... boje sie że nie uda nam się przetrwać trudności. Mozesz zajrzeć w karty czy uda sie nam pokonać ten kryzys i znów bedziemy cieszyć się wzajemnie sobą ?? Dane wyślę na pw :)

Witaj, ja tutaj widzę, że ktoś oprócz Jacka jest lub niebawem będzie zainteresowany Toba i staniesz przed koniecznością dokonania wyboru. Mogą pojawić się myśli, że może jednak ktoś inny, ale koniec końców jednak pozostaniesz z Jackiem i będzie to dobry wybór.Jesteście na chwilę obecna na takim rozdrożu, ale niebawem dojdziecie do wniosku, że jesteście dla siebie stworzeni. Wasza relacja będzie oparta na partnerstwie i pożadaniu siebie nawzajem. Karta pokazuja wzajemne przyciąganie, poświęcenie, wyzwolenie emocji i uczuć, stały związek.
Pozdrawiam i życzę szczęscia:)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL