Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2014, o 21:55 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
tak więc, nie jest ze mna tak źle:)

No jak pisałam mam nadzieje, że druga część się nie pokryje :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2014, o 23:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
witaj Asiu :)

Czy Mogę Cię prosić abyś spojrzała w swoje karty i zobaczyła jak to jest między mną a moim byłym partnerem, czy minie ten okres niezdecydowania i ukrywania prawdy? Czy wrócimy do siebie i stworzymy na nowo stały i poważny związek? Marzena 15.12.1979r i Darek 02.06.1984r Slicznie dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2014, o 14:11 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nefrete napisał(a):
witaj Asiu :)

Czy Mogę Cię prosić abyś spojrzała w swoje karty i zobaczyła jak to jest między mną a moim byłym partnerem, czy minie ten okres niezdecydowania i ukrywania prawdy? Czy wrócimy do siebie i stworzymy na nowo stały i poważny związek? Marzena 15.12.1979r i Darek 02.06.1984r Slicznie dziękuję :)

Witaj, na pierwsze pytanie, czyli jak to jest między Wami karta wskazuje, że nie potraficie dostrzegać nowych możliwości. Jest między Wami stan zmęczenia, rezygnacji i przesytu. Odczuwacie niezadowolenie, brak Wam motywacji do dalszego działania i nie umiecie sobie wybaczyć. Karta sugeruje również, aby pozbyć się zludzeń.
Co do drugiego pytania czy stworzycie na nowo stały i poważny związek - raczej nie. Myślę, że między Wami już nic poważnego nie będzie. Widzę tutaj spór, kłótnie, troski. Poza tym macie zupelnie inne pragnienia i dążenia w życiu co jest taką Waszą przepaścią. Karta również wskazuje na ingerencje osób trzecich, które działają Wam nie przychylnie. Niestety tutaj widzę tylko rozpad i niemożność osiągnięcia celu.

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2014, o 10:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:11
Posty: 9
Podziękowań: 1
Asiu!! chcę Cię bardzo przeprosić... omyłkowo podałam złe dane ;/;/ Pana
Poprawka ja 27.06.1987 on 23.09.1983
Przepraszam i ponawiam prośbę..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, o 19:47 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zamieszana napisał(a):
Asiu!! chcę Cię bardzo przeprosić... omyłkowo podałam złe dane ;/;/ Pana
Poprawka ja 27.06.1987 on 23.09.1983
Przepraszam i ponawiam prośbę..


Hej, wiesz co ja tutaj najbardziej podpierałam się Twoimi danymi, a u Niego jedynie rokiem urodzenia, więc w moim mniemaniu wróżba nie jest zmienna. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, o 23:38 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj Asiu,
w wolnej chwili
bardzo proszę Ciebie o wyciągnięcie karty dla mnie na pytanie: w jakiej branży, gdzie powinnam szukać pracy żeby ułożyć sobie dobre, spokojne życie za granicą, (gdzie obecnie przebywam)?

Będę wdzięczna za wskazówki dotyczące tej materii.

Z góry dziękuję

Marzena czternasty 12 81
Pozdrawiam i życzę rychłej, ciepłej wiosny


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2014, o 23:59 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
freespirit31 napisał(a):
Witaj Asiu,
w wolnej chwili
bardzo proszę Ciebie o wyciągnięcie karty dla mnie na pytanie: w jakiej branży, gdzie powinnam szukać pracy żeby ułożyć sobie dobre, spokojne życie za granicą, (gdzie obecnie przebywam)?

Będę wdzięczna za wskazówki dotyczące tej materii.

Z góry dziękuję

Marzena czternasty 12 81
Pozdrawiam i życzę rychłej, ciepłej wiosny

Witaj, nie odpowiem Ci na to pytanie, ale tylko z powodu takiego, ze się doksztalcam dopiero i nie potrafię określać zawodu/branży - gdybym wyciągnęła kartę i usiłowała coś sklecić byłaby to nieuczciwość z mojej strony. Potrafię określić związki (uczucia), finanse (w sensie czy znajdę prace, czy poprawia się finanse), zdrowie pośrednio (bardziej w sensie psychicznym, niż fizycznym). Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 02:16 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Asiu,

jak najbardziej rozumiem i bardzo Ci dziękuję za szczerą odpowiedź. Zatem jeśli nie będzie to problem to poproszę Ciebie o kartę właśnie na finanse:czy ten aspekt mojego życia poprawi się a co za tym idzie czy znajdę pracę, która mnie będzie satysfakcjonowała, w której się odnajdę?

Nie wiem czy nie za dużo tego ale myślę, że Ty jako Ekspert zadasz kartom odpowiednie pytanie.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Oczywiście rozumiem, jeśli nie będziesz mogła udzielić odpowiedzi


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 21:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 25
Podziękowań: 3
Witaj Asiu, Bardzo poproszę o pytanie, radę: co mam do przepracowania w tej znajomości? Dane wysyłam na priv. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 23:02 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 09:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Jeżeli można to bym tez poprosiła o poradę w sprawie zakupu samochodu. Boje sie że kupię jakieś wadliwe auto w które będzie trzeba tyko kłaść kaskę.

Czy zakup upatrzonego auta jest dobra decyzją?
Czy dam radę spłacić pożyczkę na samochód?

Gosia 23.06.1976r.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL