Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2014, o 19:48 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
eszka57 napisał(a):
Asia napisał(a):
eszka57 napisał(a):
Czy Jacek będzie tą właściwą połówką dla mnie przy której odnajdę szczęście i odwzajemnione uczucie miłości? Czy to będzie ktoś inny?

Pozdrawiam

Proszę o dane
Jacek 21 05 1966, ja 7.12.1967

Widze u Was nieoczekiwany obrót spraw, nowe doświadczenie lub wydarzenie, które obróci bieg sprawy w kierunku pozytywnym. Są przed Wami nowe fascynujace możliwości. Karta mów, że jezeli był między Wami kryzys to teraz przyjdzie nowy szczęśliwy dla Was i Waszej relacji etap. Wskazuje również na powodzenie i mnóstwo szczęścia.

Pozdrawiam i życzę mnóstwo radości.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 19:50 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Basia 28,08,1972 czy zmienie w tym roku miejsce zamieszkania i czy urodzę zdrowe dziecko.
Pisałam już z tym pytaniem do Bartemaus ale spóźniłam się, bo odpowiedzi były do 19.02.
Pozdr.

Na pytanie pierwsze ja nie widzę tutaj przeprowadzki, a nawet jeśli do niej dojdzie to będzie negatywna decyzja. Raczej stawiam tutaj na zerwanie jakiś umów i przeciwności

Co do drugiego pytania karty stawiają na konieczność zmiany dotychczasowego trybu życia, widze tutaj tak jakbyś lekceważyła trochę swoje zdrowie a potrzebna jest dbałość o nie

Czy to znaczy, że będę miała problemy z obecnym miejscem zamieszkania? Czy tylko gdybym chciała się wyprowadzić? Przepraszam ,że taka jestem namolna :) ale jedna odpowiedź prowokuje czasami następne pytania ;)

Bardziej chodzi o decyzję przeprowadzki. Gdy się na nią zdecydujesz możesz napotkać mnóstwo problemów z nia związanych. Pozdrawiam i życzę powodzenia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 20:03 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
mgielka napisał(a):
no to moze dla wprawy i będzie szybko zweryfikowane .

W poniedziałek zamierzam romawiac z szefową o podwyżce, aktualnie zarabiam o 20 zł wiecej niż najniższa krajowa.
Moje pytania :
1 Czy dostane tę podwyżkę ?
2. Jeżli tak to czy będzie ona zadowalająca ?

Renata 21.01.1968


Migiełko na pierwsze pytanie wypadła karta - Myślę, że dostaniesz podwyżkę, to tak jakby był odpowiedni czas, żeby o Niej rozmawiać z szefową, ale przy drugim pytaniu wyszła karta raczej takiego niedocenienia Ciebie co spowoduje u Ciebie brak motywacji. Więc uważam, że dostaniesz tą podwyżkę, ale raczej nie będzie satysfakcjonująca.
Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby jednak to drugie pytanie bylo pomyłką z mojej strony


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 20:16 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Dziękuję bardzo!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2014, o 20:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Proszę bardzo :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 05:24 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuję słonko i raczej nie będzie pomyłką bo jak znam swoja szefowa to albo mi "wyrzyga" tę podwyzke albo na odczepneko rzuci 100 zł ;) ale zobaczymy ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 07:58 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Asia napisał(a):
bellis napisał(a):
Witaj ;) ostatnio nie za dobrze uklada mi sie w zwiazku... boje sie że nie uda nam się przetrwać trudności. Mozesz zajrzeć w karty czy uda sie nam pokonać ten kryzys i znów bedziemy cieszyć się wzajemnie sobą ?? Dane wyślę na pw :)

Witaj, ja tutaj widzę, że ktoś oprócz Jacka jest lub niebawem będzie zainteresowany Toba i staniesz przed koniecznością dokonania wyboru. Mogą pojawić się myśli, że może jednak ktoś inny, ale koniec końców jednak pozostaniesz z Jackiem i będzie to dobry wybór.Jesteście na chwilę obecna na takim rozdrożu, ale niebawem dojdziecie do wniosku, że jesteście dla siebie stworzeni. Wasza relacja będzie oparta na partnerstwie i pożadaniu siebie nawzajem. Karta pokazuja wzajemne przyciąganie, poświęcenie, wyzwolenie emocji i uczuć, stały związek.
Pozdrawiam i życzę szczęscia:)



Dziękuję Ci bardzo @};- :X

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 08:55 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:11
Posty: 9
Podziękowań: 1
Witam Asiu :)

Czy z naszej znajomości pomimo przeciwności wyniknie coś więcej ? Czy powinnam uszanować jego decyzję ? Czy zakończy się to przyjaźnią ? Ja; 27.06. 1987 on 23.06.1983

Pozdrawiam ! :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2014, o 13:35 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zamieszana napisał(a):
Witam Asiu :)

Czy z naszej znajomości pomimo przeciwności wyniknie coś więcej ? Czy powinnam uszanować jego decyzję ? Czy zakończy się to przyjaźnią ? Ja; 27.06. 1987 on 23.06.1983

Pozdrawiam ! :)


Witaj, jednoznacznie widzę tutaj urzeczywistnienie się marzeń, miłość, gotowość do związku, odpowiedzialność. Będziecie w związku, gdzie wzajemnie będziecie się wspierali, kochali, szanowali. Ten związek będzie taka Wasza ostoja i bezpieczeństwem.
pozdrawiam i szczęścia życzę:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2014, o 21:52 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
no i dziś była rozmowa ;)
nietypowa bo :
ja - Pani X czy mozemy porozmawiac ?
szefowa - o czym ?
ja - o podwyżce ?
szefowa - przeciez dostala Pani podwyżkę!!! (podniesiony głos)

ja oczy jak koła młyńskie a w głowie przez sekunde mysli : kurde upiłam się i dzień mi zwiał ? Nic nie pamietam na ten temat

ja - tak ? kiedy ?
szefowa - ksiegowy przelicza
ja - to znaczy nie mam podwyżki ale ja mam tylko nie wie Pani jeszcze ile
szefowa - własnie.

Teraz co do Twojej wrózby wychodzi na to , ze częśc pierwsz się zgadza dostałam ją
częsc druga jeszcze nie wyjasniona

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL