Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 kwi 2012, o 21:46 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
netcik napisał(a):
bardzo proszę, aby anioły podpowiedziały co z pracą, chciałabym zmienić na lepszą (głównie lepiej płatną) więc czy to nastąpi i kiedy? A może w obecnej się polepszą warunki?Czy będę musiała wyjechać "za" lepszą pracą, czy znajdę na miejscu?
Dziękuję :-*
aneta 12.02.1972

To tylko przesłanie, ono nakieruje Cię na drogę, gdzie znajdziesz odpowiedź na zadane pytania. Przykro mi, ale nie odpowiem Ci dokładnie jak będzie z Twoją pracą, tylko napiszę, to co Aniołki mają Ci do przekazania. Jeśli Ci, to nie pomoże, to zapraszam z pytaniem do kart ;) Osobiście z mojej strony życzę wszystkiego dobrego, znalezienia dobrej i świetnie płatnej pracy! :)

Przesłanie na prace:
MUZYKA

Aniołowie prowadzą Ciebie do zagłębienia się w pięknej muzyce. Muzyka podnosi Twoją duszę ponad przyziemne sprawy i wznosi Twoje myśli w kierunku Boskiej miłości.
Masz przy sobie Anioły, które chcą Ci pomóc poprzez uzdrawiające właściwości muzyki. Przez tę kartę proszą Cię, abyś dodała więcej muzyki do swojego życia. Prowadzą Cię do słuchania jej, gdy się ubierasz, pracujesz i bawisz. Chcą także, abyś często gwizdała i podśpiewywała.
Możliwe też, że wyciągnęłaś tę kartę z uwagi na swoje uzdolnienia muzyczne. Czułaś ostatnio natchnienie do skomponowania piosenki, wzięcia udziału w zabawie muzycznej, dołączenia do śpiewającej grupy czy grania na jakimś instrumencie?. Te wewnętrzne impulsy mogą pochodzić od Aniołów, którzy widzą Twoje uzdolnienia. Wiedzą, że Twoje talenty muzyczne pomogą innym. Chcą więc, żebyś stała się ziemskim aniołem przez wyrażanie swojego talentu poprzez pieśń i melodię.

CUDA

Cuda pojawiają się wszędzie dookoła. Zacznij je dostrzegać, a doświadczysz coraz więcej cudów.
Ta karta jest anielskim sposobem na powiedzenie Tobie, żebyś spodziewała się cudu.
Być może potrzebujesz go właśnie teraz, bo nie widzisz żadnego innego rozwiązania. Bądź otwarta, aby przyjąć pomoc Boga w rozwiązaniu sprawy w sposób, który Ciebie zaskoczy.
Otwierasz drzwi cudom, gdy postanowisz oddać swój lęk w ręce Boga. Wizualizuj troskliwych Aniołów zabierających Twoją sprawę i czuj się wspomagany przez Bożą mądrość i kreatywność.
Oddając się w ręce Stwórcy masz pewność, że teraz otacza Cię jego błogosławieństwo. Bądź otwarty na nadchodzące cuda.

WESOŁOŚĆ

Radość i zabawa to anielska droga! Aniołowie chcą, abyś dodał zabawę do swojego życia, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem.
Aniołowie wiedzą, że jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, że potrzebujesz stabilnego przepływu czasu, pieniędzy i innych środków. Poprzez tę kartę Aniołowie chcą, żebyś wiedział, że regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celów. Możesz zaprotestować, że nie masz czasu, pieniędzy ani energii, żeby się bawić. Jednak Twoi Aniołowie zapewniają Cię, że wesołość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce.
Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks daje Ci większy przypływ pomysłów, skupienia duchowego, niebiańskiego przewodnictwa i energii.
Z nowymi inspiracjami i energią możesz lepiej zrealizować swoje pragnienia. Twoja zrelaksowana i jasna osobowość przyciągnie wspaniałych i pomocnych ludzi. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości. Gdy patrzysz na życie w ten sposób, nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie zabawić.

Pozdrawiam! :) :-*

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2012, o 08:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
Iriso, to niesamowite. Naprawdę mam uzdolnienia muzyczne, gram na instrumentach klawiszowych, skończyłam średnią szkołę muzyczną. Jesteś niezwykła, a Twoje zdolności zapierają mi dech w piersiach! Dziękuję, dziękuję również za to, że umożliwiasz innym korzystanie ze swojego cudownego daru.
pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2012, o 07:25 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 12:42
Posty: 36
Podziękowań: 2
to i ja poprosze o przesłanie od aniołków
weronika 28.10.1976
nurtuje mnie tak jakiego typu prace szukac zagranica ,ciężko mi sie zdecydowac czy to ma byc praca pokojowki ,w szklarni czy produkcji ,nie wiem jakiego typu oferte wziasc z posrednictwa zebym była zadowolona a moze zupełnie inny typ pracy?

_________________
miłosci i szczęścia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2012, o 14:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
leila napisał(a):
to i ja poprosze o przesłanie od aniołków
weronika 28.10.1976
nurtuje mnie tak jakiego typu prace szukac zagranica ,ciężko mi sie zdecydowac czy to ma byc praca pokojowki ,w szklarni czy produkcji ,nie wiem jakiego typu oferte wziasc z posrednictwa zebym była zadowolona a moze zupełnie inny typ pracy?


Ja tutaj tylko losuję przesłanie, które ma Ci pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. To nie jest interpretacja, to ty masz zrozumieć przesłania, one w jakiś sposób mogę rozjaśnić nurtujący Cię problem/pytanie.

Przesłanie na pracę:
PRAWDA I SPÓJNOŚĆ

Jesteś prowadzona do wielkiej uczciwości wobec siebie i do tego, aby być szczerą wobec siebie we wszystkich czynnościach i działaniach.
Aniołowie mówią do Ciebie: „Porzuć wszystko, co nieautentyczne i wszelkie działania, które nie odzwierciedlają Twoich najwyższych intencji”. Jeśli coś w Twoim życiu nie wychodzi zbyt dobrze, zechciej oddać to w ręce Boga i Aniołów.
Gdy się otwierasz i uwalniasz niezdrowe sytuacje – światło niebiańskie może w nie wejść. Cuda zawsze się pojawiają tam, gdzie poddajemy się trudnym sytuacjom. Zobaczysz, że praca, związek, zdrowie, czy tez inne sprawy uzdrawiają się błyskawicznie i w sposób, o jakim nawet byś nie pomyślała.
Przez cały czas Aniołowie w doskonały sposób Ciebie prowadzą do działań, które albo zastąpią daną sytuację na inną i lepszą albo całkowicie ją uleczą. Oczekuj cudu, gdy postanawiasz być „szczerym wobec siebie.”

Dodatkowo wypadła:
OBFITOŚĆ

Nowy strumień pomocy właśnie do Ciebie nadchodzi. Poproś Anioły, aby pomogły Ci uwolnić się od lęków dotyczących niedostatku, abyś mógł cieszyć się z rosnącej obfitości.
Twój Anioł zapowiada nadejście dostatku dla Ciebie. Źródłem wszelkiej obfitości jest Bóg, a Ty gdzieś w sobie miałeś zaufanie, że Stwórca zaspokoi Twoje potrzeby. To zaufanie, nawet jeśli było małe, spowodowało nadejście dostatku, który właśnie się pojawia.
Podtrzymuj zaufanie, a to zagwarantuje stały napływ wsparcia materialnego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego i intelektualnego. Wspaniałą afirmacją pomagającą pozostanie w strumieniu obfitości jest:
„Przyjmuję dobre dary losu w swoim życiu. Wszelkie moje potrzeby są obficie zaspokajane teraz i zawsze”.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2012, o 08:56 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Prosze o Przeslanie na Milosc na Nowy Rok :) Beata


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 sty 2013, o 21:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
truelife napisał(a):
Prosze o Przeslanie na Milosc na Nowy Rok :) Beata

Przesłanie na Miłość:
WYCOFANIE

Spędź trochę czasu sam na sam ze swoimi myślami. Oczyść swój umysł i skup się na swoich prawdach i priorytetach.
Czy nie zbyt mocno na siebie naciskasz, ukochane dziecko Boga ? Aniołowie przypominają, że odpoczynek jest naturalnym elementem cyklu życia każdej istoty. Pomyśl o potężnym dębie, który szybko wzrasta, ale później odpoczywa. Wyciąga pożywienie z głębi ziemi i daje sobie czas zanim zacznie znów rosnąć. Jak dla dębu - to ważne również dla Ciebie, abyś karmił się duchowym i emocjonalnym „pożywieniem”.
Gdy odpoczywasz, zastanów się nad prawdziwymi odczuciami i pragnieniami swojego serca. Aniołowie przemawiają do Ciebie przez Twoje serce i gdy słuchasz i szanujesz swoje uczucia, idziesz ręka w rękę z Bogiem i Aniołami. Będziesz wiedział, że to jest prawdziwe
Boże przewodnictwo, a nie tylko Twoja wyobraźnia i myślenie życzeniowe, gdy powie o Twoich pragnieniach, że są ważne dla świata.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 19:00 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Mogłabym prosić o przesłanie aniołów w sprawie uczuć - konkretnej relacji :) No i jakaś ich rada w sprawach zawodowych :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2013, o 19:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Kala napisał(a):
Mogłabym prosić o przesłanie aniołów w sprawie uczuć - konkretnej relacji :) No i jakaś ich rada w sprawach zawodowych :)

Proszę bardzo :)
Przesłanie na uczucia:
SPOKÓJ

Rozpoczynasz czas wielkiego wewnętrznego spokoju i ciszy.
Spokój umysłu oznacza poczucie bezpieczeństwa i świadomość, ze ktoś się o Ciebie troszczy. Nawet, jeśli Twój świadomy umysł nie może pojąć sposobu rozwiązania trudnej sprawy, spokój umysłu daje zaufanie, że Bóg stworzy cudowne rozwiązanie. Ten rodzaj ufności daje gwarancję, ponieważ zaufanie jest kluczem do doświadczania cudów.
Przez tą kartę Aniołowie zapewniają Cię, ze masz teraz spokój umysłu. Poczujesz spokój, nawet podczas zewnętrznego zamieszania. Błędem byłoby myśleć, że masz czekać dopóki Twoje życie będzie bezproblemowe i będziesz szczęśliwy i spokojny. Akurat jest na odwrót. Najpierw pracujesz dla osiągnięcia spokoju, a później Twoje wyzwania życiowe zmniejszają się i znikają. Spokój jest Twoim naturalnym stanem umysłu, a Aniołowie pracują wraz z Tobą, aby to urzeczywistnić.

ROMANTYZM

Aniołowie zwracają się i wspomagają Cię w romantycznych potrzebach. Poproś ich o pomoc w dziedzinie miłości i zaakceptuj ją.
Ta karta oznacza, że Aniołowie usłyszeli Twoje prośby o romantyzm. Znają tęsknotę Twojego serca za miłością. Usłyszeli i odpowiedzieli na Twoją prośbę.
Teraz będziesz pracować wspólnie z Aniołami dla manifestacji romantyzmu, jakiego szukasz. Aniołowie prowadzą Cię specyficzną ścieżką dla pewności, że spełnisz swoje życzenia. Możesz na przykład poczuć silną potrzebę pojechania do jakiegoś miejsca i tam spotkać wspaniałego partnera. Aniołowie mogą Cię także zaangażować w działanie samorozwojowe - takie, jak ćwiczenia, zajęcia dotyczące odżywiania, czy wykład na temat rozwoju. Podążaj za tym przewodnictwem, a znajdziesz romantyzm, którego szukasz.

Przesłanie na sprawy zawodowe:
PODDANIE SIĘ I UWOLNIENIE

Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Wszystko, od czego się uwolnisz zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do Ciebie uzdrowione.
Gdy kurczowo trzymasz się tego, co nie działa zbyt dobrze, nie dajesz miejsca na uzdrowienie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa z powodu życia uczuciowego, finansów, kariery, domu czy zdrowia, ta karta mówi, abyś sobie odpuściła. Jeśli uwieszasz się na tym aspekcie swojego życia, ponieważ czujesz strach taki jak:
„Co będzie jeśli nie znajdę niczego czy nikogo lepszego”, wtedy sytuacja tylko się pogarsza.
Jeśli masz wolę otwarcia się i pozwolenia na to , aby sytuacja się uwolniła, jedna lub dwie rzeczy się wydarzą: albo zostanie to od Ciebie zabrane i zastąpione czymś o wiele lepszym albo sytuacja uzdrowi się w cudowny sposób.
Przez tę kartę Aniołowie proszą Cię, abyś starała się nie kontrolować wyniku trudnej sytuacji.
Odpuść i pozwól Bogu pomóc sobie!.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2013, o 02:50 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Dziękuję bardzo. Ten spokój bylby wymarzony.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2013, o 10:53 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 46
Podziękowań: 9
..................................


Ostatnio edytowano 8 kwi 2013, o 13:54 przez Malina1985, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL