Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lut 2015, o 20:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Witajcie,
zapraszam osoby zainteresowane do skorzystania z wróżby, za pomocą kart Tarota. W tej wróżbie odkryję przed Wami zadanie, które wspólnie z partnerem macie do wykonania ;)

Do wróżby potrzebuję tylko daty urodzenia - Twoją i partnera.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 00:29 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Witaj Irisko :-h
to ja poproszę o wróżbę. dane na priv.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 18:16 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
I ja sie wlaczam.
Dane na pv.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2015, o 20:36 
Kreator

Dołączył(a): 28 sty 2015, o 19:52
Posty: 68
Podziękowań: 6
dobrze się bawić.

http://youtu.be/diYAc7gB-0A
Post nie na temat. Jeśli jesteś zainteresowany wróżbą - proszę daty. Natomiast jeśli nie, to uważam, że ten post nie jest tu potrzebny.
Jeżeli chcesz tu wróżyć, zgłoś się do administratora forum, później załóż swój wątek.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 21:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
tatiana_74 napisał(a):
Witaj Irisko :-h
to ja poproszę o wróżbę. dane na priv.

Wasz związek, jest związkiem karmicznym. Czeka Was wiele trudności, przeszkód, a także do Waszego związku mogą wtrącać się inni ludzie, przez co nie jednokrotnie będziecie mieć ciche dni lub jedno z Was (obydwoje) będzie chciało ten związek zakończyć. Waszym zadaniem jest przede wszystkim zaakceptowanie i dostosowanie się do zmian, które mogą dotyczyć wszystkich dziedzin życia. Same zmiany i chęć ich wprowadzania, udoskonalanie, czy też eksperymentowanie też jest dla Was bardzo ważne, a co za tym idzie - wyjście z inicjatywą i pokazanie chęci naprawy zaistniałej sytuacji lub ogólnie propozycja czegoś nowego. Dodatkowo każde z Was powinno pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, wybór należy dokładnie przemyśleć. Nie dawać obietnic bez pokrycia, ani nie zaniedbywać partnera, doceniać jego zaangażowanie, chęci i włożony wysiłek. Oprócz tego sama kwestia finansowa będzie odgrywać w Waszym związku ważna rolę - uważajcie, aby pieniądze Was nie podzieliły. Nawet jeżeli chcecie poprawić swój budżet, to nie powinniście robić tego kosztem rodziny. Powinniście wspólnie podejmować decyzje, wspierać się i mimo przeciwności nie oddalać się od siebie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 23:47 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Bardzo dziękuję za wróżbę Irisko :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2015, o 02:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 24
Podziękowań: 2
Witaj Iriso, a czy sprawdzisz też dla nowej znajomości - jeszcze nie związku? ( choć czuje, że to jest związek karmiczny silny). Przesyłam dane na priv z nadzieją, że pozytywnie odpowiesz na moje pytanie, pozdrawiam ciepło :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2015, o 20:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Witam ja też poproszę. dane wysyłam na PW
Aneta


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2015, o 01:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona, nala, Aneta_35 -- odpowiem Wam dziś wieczorem :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2015, o 00:59 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona napisał(a):
I ja sie wlaczam.
Dane na pv.

Wasze zadanie, to wprowadzenie ciągłych zmian i urozmaiceń do związku. Nie powinniście słuchać osób trzecich, którzy mają dla Was "dobre rady". Wasz związek powinien opierać się tylko i wyłącznie na wspólnie ustalonych zasadach, a dodatkowo każde z Was powinno w pełni akceptować zainteresowania czy pasje partnera. Wspólnie macie bardzo duży potencjał. Możecie otworzyć się na nowe możliwości, wszelkie urozmaicenia, które zbliżą Was do siebie. Oprócz tego, w Wasz związek jest wpisana rozłąka, czasowa samotność - może jedno z Was wyjedzie lub na jakiś czas będzie zmuszone się przeprowadzić. Według Tarota ten związek, jest związkiem karmicznym, musieliście się spotkać, aby sobie wzajemnie pomóc. Zadanie jednak, to ciągłe zmiany i umiejętność przystosowania się do nich. Być może nie należy ściśle trzymać się reguł, bo to co dziś jest pewne, jutro może nie mieć racji bytu.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL