Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2015, o 02:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 gru 2014, o 23:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Witam, uprzejmie proszę o wróżbę, przesyłam dane na pw i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 08:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:10
Posty: 23
Podziękowań: 0
Hej Irisa ...Tak chce moglabys mi przedstawic to zadanie .Czekam i pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 11:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 18:07
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam.poproszę o wróżbę,dane na pv


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 15:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 18
Podziękowań: 1
Też byłabym wdzięczna za odpowiedź. :-)
Dane wysłałam w pw.
Pozdrawiam serdecznie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 22:51 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
halcia 17 napisał(a):
Witaj Irisa.
Pominęłaś mnie w odpowiedziach ,a więc jeszcze raz uprzejmie proszę.
z góry bardzo dziękuje.

A czy ja w ogóle udzielałam odpowiedzi za pomocą kart Tarota??
Drugim razem, przyjrzyj się dobrze ...
A swoją drogą, jeżeli mam Tobie odpowiedzieć, to proszę o dane, bo do tej pory ich nie otrzymałam.
--------------------------------------

irysek1963 napisał(a):
Witam.poproszę o wróżbę,dane na pv

Nie otrzymałam wiadomości z danymi

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 08:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 18:07
Posty: 19
Podziękowań: 1
Teresa 06.01.1963
Bogdan 04.03.1959


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 20:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 36
Podziękowań: 0
Proszę - jakie mamy zadanie do wykonania?

Dziękuje z góry dane na pv.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2015, o 00:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Informuję, że jutro będę udzielać odpowiedzi.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 02:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
halcia 17 napisał(a):
Witaj kochana
Ja tez bardzo proszę ,dane pv

Dla was najważniejsze będzie przestrzeganie zasad - wspólnie ustalonych dotyczących związku, ale także i własnych. Oprócz tego, na pewno bardzo ważna będzie: lojalność, szczerość, wierność, zdolność wybaczania. Chodzi o to, aby przede wszystkim nie szkodzić sobie, nie dodawać zmartwień, problemów, ale także, aby w stosunku do innych ludzi zachowywać się grzecznie, kulturalnie. Traktuj ludzi, tak jak Ty byś chciała, aby oni Cię traktowali. Nie osądzajcie się wzajemnie, ani nie podejrzewajcie, jeżeli nie macie dowodów. Łatwo jest kogoś zranić, ale trudniej ponownie obudować jego zaufanie. Dodatkowo, każde z Was powinno być gotowe na przyjęcie krytyki, powinniście mówić sobie o swoich obawach, problemach, o tym co się wam nie podoba, o jakichś cechach charakteru, nad którymi warto byłoby popracować. Im bardziej będziecie w stosunku do siebie szczerzy, tym lepiej wasz związek będzie się rozwijał. I najważniejsze - założyłam, że jesteście już w związku, ale jeżeli nie, to na pewno nie warto uciekać się do jakiegoś podstępu, intrygi, czy tym bardziej magicznych sztuczek, bo poprzez takie działania, związek szybciej się rozpadnie, niż został zawarty. Jedynie szczerymi uczuciami, prawdziwymi intencjami macie szanse doznać szczęścia.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 02:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona napisał(a):
Irisa napisał(a):
Według Tarota ten związek, jest związkiem karmicznym, musieliście się spotkać, aby sobie wzajemnie pomóc.


Karmiczny, byc moze, na pewno bardzo trudny...
Zastanawiałam się niejednokrotnie nad tym, jak to się w ogóle stało, ze jestesmy razem. Dlaczego po poznaniu Go od razu pojawiła się ta dziwna sympatia, chęć, aby był - mimo, że wstępnie nie patrzałam na niego, jako na potencjalnego partnera, absolutnie. Nie przypuszczałam, że będziemy razem. Zwyczajnie nie patrzałam na niego w taki sposób. Nawet, kiedy po długim czasie bez kontaktu nagle się pojawił, odezwał, potrzebował pomocy - nie przypuszczałam. Nawet, kiedy coś zaczęło się miedzy nami dziać - wciąż nie przypuszczałam.
Ot jedna z wielu osób poznanych w podobnych okolicznosciach. Jedna z wielu niby podobnych, pogmatwanych Dusz stajacych na mojej drodze. A jednak zupełnie inna. Od razu wbijająca się głeboko we mnie. Powracająca. Bez racjonalnych powodów. Mimo licznych wątpliwości.
Momentami jestem nami strasznie zmęczona, wydaje mi się, że dłużej nie dam rady, że najlepsze, co moge zrobić to odejśc. I nie mogę.
Powinnam, muszę, ale nie mogę.

Psychologia nie daje rady.

Być może dlatego, że w którymś z poprzednich wcieleń byliście razem albo bardzo blisko. Wasza relacja wtedy mogła się szybko skończyć albo nie zdążyła się nawet zacząć. Coś Wam mogło przeszkodzić - może wojna, może inni ludzie itp., zależy od czasów i okoliczności. Wtedy mogliście obiecać sobie, że się odnajdziecie i będziecie razem. I tak ono, obietnica się wypełniła - spotykacie się kolejny raz. To co będzie z wami, tylko od was zależy, czy się rozstaniecie, czy też nie. Jednak, jeżeli nie potrafisz odejść - prawdopodobnie jeszcze nie wypełniliście zadania albo jeszcze nie nadszedł właściwy czas.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL