Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2015, o 02:30 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Silvia86 napisał(a):
Poprosze Cie Iris o wrozbe dla mnie i mojego partnera...mam pytanie czy jest prawdobodobienstwo ze mnie zdradza? ja jestem Sylwia 1.01.1986 a on Maros 20.12.1982. pozdrawiam

Według kart, waszym zadaniem jest przede wszystkim podjęcie refleksji. Zastanowienie się nad swoim dalszym życiem. Związek do łatwych może nie należeć i właśnie to ma was skłonić do podjęcia pewnych kroków, do działania. Zastanów się czy chcesz aby tak wyglądało Twoje życie? Przeanalizowanie co do tej pory osiągnęliście i co wspólnie możecie osiągnąć i czy na pewno tego chcecie? Jeżeli nie, to warto coś zmienić. To także poświęcenie, rezygnacja z czegoś na rzecz partnera lub innych osób, wyrzeczenie się czegoś, dla dobra partnera. Ale czy tego naprawdę chciałaś? Zadanie, to zatrzymanie się w miejscu, mogę napisać, że chwilowy brak działania, pomysłu na życie, zgadzanie się na wszystko, to co przyniesie los, co ktoś ustali. To także tkwienie w świecie marzeń, iluzji, planowanie, bez chęci, aby te plany realizować. Ten związek miał Was przygotować do przejścia do kolejnego etapu. Być może mieliście po prostu dzięki sobie nauczyć się czegoś innego, może wcześniej miałaś zbyt spokojne/dynamiczne związki, więc teraz masz taki, aby było w Twoim życiu jakieś urozmaicenie. Zresztą to nie tylko chodzi o Ciebie, o partnera i jego przeszłość w sferze uczuciowej również. Na pewno, to co jest między wami, miało was skłonić do refleksji, do popatrzenia na swoje życie w inny sposób, a także do zapoczątkowania zmian.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2015, o 02:34 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Saszka, irysek1963 i mrowa - odpowiem Wam wieczorem lub w niedzielę.

Temat zamykam, nie jestem w stanie dłużej tutaj wróżyć, muszę wrócić do swoich obowiązków. 8-|

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 lut 2015, o 17:42 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Saszka napisał(a):
Witam, uprzejmie proszę o wróżbę, przesyłam dane na pw i pozdrawiam :)

Rozwijanie altruistycznych cech, bezwarunkowej pomocy - jeżeli chodzi o innych. Jeżeli chodzi o was, to na pewno wyrozumiałość, szczerość, wierność, umiejętność przebaczana. Wzajemne opieka, zbudowanie miejsca, w którym czuje się bezpieczeństwo i rodzinną atmosferę. Dom otwarty dla innych ludzi, na ich potrzeby, a także przyjaźń i bezinteresowna pomoc okazywana zwierzętom. Również realizacja marzeń - poprzez wsparcie i wzajemną mobilizację do działania, wiarę we własne możliwości. Oprócz tego, wasze zadanie, to także spłodzenie i wychowywanie dziecka/dzieci. Dodam, że może także chodzić o rozwój ukrytych talentów, a także zainteresowań, realizowanie swoich pasji. Bez żadnych wymogów, nakazów i zakazów, pomimo, iż jesteście w związku, to każde z Was tak naprawdę jest wolne i nie powinno czuć ograniczeń. Miłość i wzajemne zaufanie powinno być dla was wszystkim, powinno przysłaniać zazdrość, dominację, czy niezdrowe chęci wykorzystywania się wzajemnie. Nie wiem jak wyglądało wcześniej wasze życie uczuciowe, ale dopiero w tym związku odnajdziecie siebie i sens życia, dowiecie się co macie robić, aby odnaleźć i poczuć szczęście.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2015, o 17:53 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
irysek1963 napisał(a):
Witam.poproszę o wróżbę,dane na pv

Zadanie, to ciągłe zmiany, urozmaicanie swojego życia. Bez szukania wymówek, wykrętów, że to czy tamto nie wypada, nie pasuje, czy nie jest mile widziane. Wy musicie pamiętać, że to jest tylko i wyłącznie wasz związek i tylko wy powinniście decydować o tym co gdzie i jak chcecie robić. Nie bać się krytyki ludzi, ich zawistnych spojrzeń, mściwych słów - to zawsze będzie, ludziom nie jest się w stanie dogodzić. Nie bójcie się marzyć, planować, a później wcielać tego w życie. Macie poznawać świat, bawić się, czerpać całymi garściami z życia, ale aby to zrobić, musicie otworzyć się na zmiany. Przyjąć inny punkt widzenia, zacząć robić coś inaczej niż dotychczas. Zmienić myślenie, wyzbyć się przestarzałych schematów, przyzwyczajeń, czy metod. Otworzyć się na nowości, bez lęku i niepewności. To co stare, music odejść jako bezużyteczne dla waszego rozwoju i ustąpić miejsca nowym, choć na pierwszy rzut oka (być może) niepewnym możliwościom. Gdy uporządkujecie swoje życie, zamknięcie za sobą przeszłość i otworzycie się na przyszłość, to już będzie z górki. Ważne, abyście tego chcieli, odrzucili słowo "nie", popatrzyli inaczej na swoje życie i wspólnie pomyśleli co dalej, co można i co warto zmienić. To także przejście z jednego etapu w drugi, uzdrowienie swojego związku.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2015, o 18:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mrowa napisał(a):
Też byłabym wdzięczna za odpowiedź. :-)
Dane wysłałam w pw.
Pozdrawiam serdecznie.

Mogę napisać, iż podobnie jak wyżej, będzie chodzić o zmiany. Tylko, że u was to będzie głownie przeprowadzka - znalezienie dla siebie odpowiedniego miejsca, gdzie będziecie szczęśliwi i gdzie zapuścicie korzenie. Oprócz tego każde z Was powinno dotąd, do kiedy chce realizować się zawodowo, podnosić kwalifikacje, zdobywać nowe umiejętności, nową wiedzę, postawić na rozwój intelektualny, a oprócz tego rozwijać swoje zainteresowania. Zwiedzanie, poznawanie świata, innych ludzi i kultur. Życie głównie nastawione na podróżowanie, a także częste wyjazdy. Życie dynamiczne, szybkie, jednak warto świadomie podejmować decyzje, to co teraz zdobędziecie, zrobicie, osiągnięcie i jak to zrobicie będzie miało wpływ na to co czeka Was w przyszłości oraz na to jaka będzie wasza wspólna przyszłość. Pomimo, że jesteście razem, to nie powinniście się ograniczać, a wręcz przeciwnie - wspierać i zachęcać do dalszego rozwoju. Tylko, gdy ustalicie, że pora założyć rodzinę, to nie powinniście prowadzić takiego stylu życia jak wcześniej.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL