Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2012, o 11:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Czy znacie jakieś sprawdzone rytuały?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 15:01 

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 52
Podziękowań: 12
witaj mada84566, o jakie rytuały tobie chodzi, w internecie jest mnóstwo takich stron ezoterycznych z rytuałami.Ja czasami korzystam i wierze możliowści w ich moce.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 15:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Zależy o jakie rytuały Ci chodzi... Przede wszystkim nie należy stosować rytuałów w celu zaszkodzenia komuś, sprowadzenia na niego zła, pecha itp. Jeśli chodzi o inne rytuały, to też się zastanów czy na pewno tego chcesz, bo czasami skutki wykonania rytuału są olbrzymie i najczęściej doświadczają osobę, która go wykonywała. Czasami wykonuje się coś dla "zabawy", sprawdzenia czy rzeczywiście działa, a przyszłość pokazuje co z tego wynikło.
Według mnie każdy rytuał jeśli się mocno w niego wierzy, to działa dlatego należy być ostrożnym. Najczęściej wykonuje się tak zwane rytuały miłosne, w celu przyciągnięcia do siebie miłości, odnowieniu starej miłości lub powrocie ukochanego, tutaj też trzeba uważać i dobrze się zastanowić czy na pewno chcemy powrotu tej osoby, czy nie zaszkodzimy jej w ten sposób, a najważniejsze czy nie zaszkodzimy sobie, bo odwrócenie rytuału może być ciężkie a czasami po prostu nie możliwe. W sumie, to się może tyczyć do każdego magicznego rytuału, odprawianego w jakimś celu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 15:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Rytuały miłosne skierowane na konkretną osobę można zaliczyć pod klątwę, więc lepszym rozwiązaniem niż bawić się w spętanie jest wzmocnienie swojej atrakcyjności, przynajmniej nie szkodzi się tym drugiej osobie, myślę, że na początek najodpowiedniejsze są rytuały na oczyszczenie, wzmocnienie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 13:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Wiem już sporo na temat rytuałów i wiem też,że nie wolno nikomu wyrządzać krzywdy.
Potrzebuję rytuał na odzyskanie skradzionej rzeczy.Niestety takie nieszczęście mnie spotkało,że stałam się ofiarą kradzieży auta.
Bardzo wam dziękuję za wpisy i uwagi.Jeżeli ktoś z was może mi pomóc to bardzo proszę
Pozdrawiam wszystkich :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 16:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Hmm... nie spotkałem się do tej pory z rytuałem na odnalezienie przedmiotu(tu:samochodu), nie za bardzo też wyobrażam sobie jego realizacje, a może zainteresuj się wahadełkiem i z pomocą mapy spróbuj zlokalizować miejsce.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2012, o 17:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Rytuały mogą być niebezpieczne. Szczególnie klątwy, gdyż mogą one wrócić ze zdwojoną siła, jeżeli zostały rzucone na "chronione" osoby.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 20:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
True, Sent. Tym bardziej że dużo osób w ,,tych czasach" są mocno chronione. Raz rzucisz niewinne przekleństwo, i do końca życia będzie do Ciebie wracać.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 maja 2012, o 15:18 

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
W jaki sposób są one chronione? I w tych czasach? Jak to możliwe, przecież teraz panuje moda na materializm nie duchowość nikt nie przywiązuje uwagi do religii itp. a o ezoteryce nie wspominając.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2012, o 15:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Rooter, każdy człowiek ma ochronę duchową. Chociażby opiekunów i przewodników duchowych. Którzy towarzyszą mu od urodzenia. Jeśli ktoś ma silną duszę, i w tym silnych opiekunów/przewodników, może się takiej zaklinającej osobie nieźle dostać. Stare, doświadczone dusze posiadają także blokady i tarcze, które ,,odbijają" takie ,,uroki". Błędne koło.
Na takim przykładzie: Znajomy od miesiąca próbował w oobe mnie ,,znaleźć". Blokady sprawiały, że po prostu nie mógł. Kiedy wreszcie udało mu się, ponieważ dzięki medytacji nieco owe blokady ,,rozluźniłam" i dotarł do mnie, ochrona dalej działała przez co jego duszę coś ,,zaatakowało". Tarcza, inteligentna energia. Oczywiście po tym zdarzeniu zakazałam mu dalszych prób dostania się do mnie, ale ten się uparł. Więc następnym razem zaczął spotykać na swojej drodze do mnie niby-dusze które blokowały mu drogę, i powtarzały że ma się do mnie zbliżać mechanicznie (Nikt nie wie o co chodzi z tym mechanizmem. ;) ) więc jak widać jak ktoś ma ochronę po prostu nie da się jej wyminąć. Chociaż takie tarcze i blokady są bardziej po to, aby jakieś wampiry energetyczne i pasożyty się nie mogły zbliżać.
Podsumowując: Nie warto rzucać zaklęć. Po tamtym ataku przyjaciel do dziś ma uraz w astralnym ciele. :p

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL