Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2012, o 12:32 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Ale chyba rozpętałam burzę zadając wam pytanie na temat rytuałów.Jak widać są różne poglądy.Ale to dobrze bo wielu z nas czegoś to może nauczyć.
Dostałam książkę z rytuałami.Jest tam dużo przykładów więc jeżeli ktoś się nie boi i chce przepis to wam podam tylko musicie podać co was interesuje.Zaznaczam,że chodzi tutaj tylko o stosowanie magii świec a nie wywoływanie i przywoływanie złych duchów.Jak wiecie magię świec stosujemy często nieświadomie bo świece palimy podczas różnych uroczystości:chrzciny,komunia itp.Świece palone są też dla podziękowania swoim aniołom stróżom za to,że są z nami,że nam pomagają.Z tego co wyczytałam uniwersalna jest świeca biała.
A może są osoby,które mają do czynienia z magią świec to chętnie dowiem się więcej na ten temat

Anusia708 jutro napiszę Ci jakie świece należy palić aby wzmocnić swoją atralcyjność

Pozdrawiam wszystkich :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2012, o 16:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 15:41
Posty: 6
Podziękowań: 0
Nie chcę na nikogo rzucać zaklęć, ale wiedzieć to chyba można? Głownie dla własnego bezpieczeństwa myślę, że powinno się wiedzieć takie rzeczy. Dopiero co napisałem w innym dziale na dokładnie ten sam temat, ale koleżanka mówi, że jak raz się zacznie prkatykować magię to jest się naznaczonym. A co w przypadku nawrócenia sie i wyspowiadania z tego? Opinie mogą być w końcu różne na ten temat.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2012, o 17:06 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Lepiej od takich rzeczy trzymać się z daleka, ponieważ nie wiadomo na czym może się taka przygoda skończyć.
Jeżeli chodzi natomiast o negatywne działanie magii (klątwy, uroki itp.), to można się przed tym skutecznie zabezpieczyć. Dla własnego bezpieczeństwa wystarczy jedynie regularnie odmawiać modlitwę ochronną (np. do Archanioła Michała) lub psalm 91.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2012, o 18:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Irisa napisał(a):
Ostrzegam, każdy kto choć raz odprawił rytuał niech wie, że jest naznaczony magiczną pieczęcią, widoczną dla wszystkich istot z innych wymiarów, co jest równoznaczne z częstszym nawiedzaniem, a nawet atakowaniem takich osób.


PopieramPopieramPopieram.
Swoją drogą takie zUe Istoty mogą zniszczyć całe wcielenie, zburzyć plany duchowe, podburzyć działanie czakr i poblokować je, itd. itp. Jeśli ktoś ot tak odwala rytuał, pod wpływem emocji niech nie liczy na litość. Logiczne. Skutki takiego czegoś potem prześladują jak najdłużej się da. Nawet samo zawarcie umowy z jakąś Istotą typu coś za coś, itd. jest ryzykowne. Na takim przykładzie chociażby: Pewna Osoba dostała propozycję od bardzo zaawansowanej duszy w której chodziło o współpracę typu ,,Ja Cię nauczę tego, a Ty zrobisz to i tamto". Już trzeci miesiąc omawia z tą duszą o co dokładniej chodzi, i dowiaduje się o każdym warunku jaki będzie obowiązywał. W obecności Opiekuna. Z czego i tak uważa że we wcieleniu nie będzie zawierać żadnych umów, żeby po śmierci nie musieć myśleć ,,Ale byłam głupia! Zgodziłam się na coś nic nie wiedząc!". c;
Nawet robiąc coś przemyślanie, i wiedząc jakie będą wszystkie skutki itd. Po prostu zaczną się kleić przeróżne Istoty i Pasożyty. Chociaż na to można sobie stworzyć tarczę z pomocą silniejszych dusz.
Podsumowując zawsze lepiej nie rzucać uroku na wroga nr jeden niż rzucić, a potem co noc - i dzień - odsyłać wrednych upierdliwców.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2012, o 19:11 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
anusia708 napisał(a):
Witam!
czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać więcej na temat rytuału wzmocnienia swojej atrakcyjności?myślę ,że ten rytuał nie zaszkodzi?


Taa...
Zadbaj o siebie, uwierz, ze jesteś atrakcyjna to i inni będą w to wierzyć. Pewność siebie (nie mylić z pychą) to najsilniejszy "rytuał" ;)

Sayiah, wiem wiem, ale Twoje słowa ładnie mi na rozpoczęcie przypasowały ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2012, o 20:51 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Sayiah pierwsze co przyszło mi na myśl przy twoim opisie to goecja i sztuka z nią związana, jednak tym parają się bardziej zaawansowani ludzie, więc na pewno tych rytuałów nie da się odprawić ot tak, zbyt skomplikowane dla zwykłego śmiertelnika, który chce się pobawić.

anusia708 nawet najlepszy rytuał nie zmieni tego, jeśli nie poznasz tego co w Tobie wartościowe, a nad czym trzeba jeszcze pracować. Wbrew pozorom atrakcyjność to nie jest tylko jakiś wygląd mega gwiazdy i tłumy ludzi na ulicy wpatrzonych jak w obrazek to byłoby nawet męczące :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2012, o 15:19 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Def, nawet nie wiesz jak łatwe to może być dla chociażby dziecka. ;)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2012, o 15:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
mada84566 napisał(a):
Potrzebuję rytuał na odzyskanie skradzionej rzeczy.Niestety takie nieszczęście mnie spotkało,że stałam się ofiarą kradzieży auta.
Bardzo wam dziękuję za wpisy i uwagi.Jeżeli ktoś z was może mi pomóc to bardzo proszę
Pozdrawiam wszystkich :)


Zanim signiesz po rytuał dwiedz się, co spowodowało, że zostałaś okradziona, nic nie dzieje sie bez przypadku, może komuś wyrządziłaś krzywdę i teraz prawo duchowe w ten sposób wyrównało0 te krzywdę ktra komuś kiedyś wyrządziłaś, albo z tego powodu, że byłaś nierozsądna i nieostrożna. Bardziej zachowujesz się jak ów człowiek z przyppwieści, który zostawił samochód pzred kościołem i poszedł sie modlić, jak wyszedł to już go nie było, zaczął biadolić, że on tak sie modlił a Bóg pozwolił na to. Przechodził niegłupi człowiek i rzekł, zanim pójdziesz sie modlić, dobzre zabezpiecz samochód przed kradzieżą. Przeanalizuj to, bo sięganie po rytuał to znów zaciąganie długu karmicznego, może wcześniej już uzywałaś jakiegoś rytuału za który nie zapłacilaś odpowiedzniej ceny (ofiary), a tareaz szukasz nbowego rytuału,z aciągniesz znów dług i skonczy sie to dla Ciebie jeszcze gorzej niz dotychczas.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2012, o 15:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 15:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Sayiah napisał(a):
PopieramPopieramPopieram.
Swoją drogą takie zUe Istoty mogą zniszczyć całe wcielenie, zburzyć plany duchowe, podburzyć działanie czakr i poblokować je, itd. itp. Jeśli ktoś ot tak odwala rytuał, pod wpływem emocji niech nie liczy na litość. Logiczne. Skutki takiego czegoś potem prześladują jak najdłużej się da. Nawet samo zawarcie umowy z jakąś Istotą typu coś za coś, itd. jest ryzykowne. Na takim przykładzie chociażby: Pewna Osoba dostała propozycję od bardzo zaawansowanej duszy w której chodziło o współpracę typu ,,Ja Cię nauczę tego, a Ty zrobisz to i tamto". Już trzeci miesiąc omawia z tą duszą o co dokładniej chodzi, i dowiaduje się o każdym warunku jaki będzie obowiązywał. W obecności Opiekuna. Z czego i tak uważa że we wcieleniu nie będzie zawierać żadnych umów, żeby po śmierci nie musieć myśleć ,,Ale byłam głupia! Zgodziłam się na coś nic nie wiedząc!". c;
Nawet robiąc coś przemyślanie, i wiedząc jakie będą wszystkie skutki itd. Po prostu zaczną się kleić przeróżne Istoty i Pasożyty. Chociaż na to można sobie stworzyć tarczę z pomocą silniejszych dusz.
Podsumowując zawsze lepiej nie rzucać uroku na wroga nr jeden niż rzucić, a potem co noc - i dzień - odsyłać wrednych upierdliwców.


Żadna autentyczna istota duchowa z poziomu boskiego nigdy nie będzie Wam proponować, żadnych targów, to co proponuje Wam jakieś pakty to jest na 100% istota astralna, która podszywa się pod istote wyższa duchową. Na 100% staniecie sie ofiara takiej istoty!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sie 2012, o 10:56 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2012, o 19:53
Posty: 12
Podziękowań: 1
W dziejach świata wiele plemion odprawiało rytuały i istnieje wiele informacji, które opowiadają o śmierci uczestników (nie zawsze tak było), oczywiście nie chodzi o ofiary składane bogom jak to czynili Aztekowie, a myślę o następstwach rytuałów.

_________________
Jestem tym, kim jestem...


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL