Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2013, o 19:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Prosze Cie, nie wmawiaj mi jeszcze, że to co uskuteczniacie odkąd napisałam tu swojego pierwszego posta to nie jest ATAK. Liczyłam na merytoryczna dyskusję, jakieś rady, wymianę poglądów a nie napaść. Czuje się jak przestępca, mimo, że nic nie zrobiłam. Nie rozumiem takiego postępowania. Jedyne "wytłumaczenie" to chęć wyżycia się na kimś z powodu osobistych problemów. Jedna zaczęła i posypały się kolejne posty.
Naprawdę wielkie rozczarowanie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2013, o 19:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Proponuję już to zakończyć i dalsze zażalenie przenieść na pw. Temat dotyczy - Co sądzicie o rytuałach magicznych, wiec tego się trzymajmy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2013, o 19:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
jestem za!! Ta rozmowa zmierza do niczego.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2013, o 19:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Nie tylko do niczego, ale zmierza w złym kierunku- do obrazania siebie wzajemnie.
Brak szacunku uwazam za najgorsze wykroczenie na forum.
Zamiast szanowac siebie- ublizacie sobie.
Jesli musicie to robic- to róbcie to prywatnie, a nie przy wszystkich.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2013, o 22:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Pokażę się z tej gorszej strony więc bardzo proszę mi wybaczyć, ale nie siedzę na forum ciągle, przez co odpisuje później na to co było wcześniej. Jeśli kogoś uraża to co piszę - wybaczcie, ale chce wytłumaczyć parę kwestii.

Cytuj:
Neuron chłopczyku, nie masz się gdzie wyżyć?

Mam. Mogę to zrobić hejtując jakiejś skandaliczne opka o 1D lub Biberze, ewentualnie czytając blogi typu Przyczajona Logika lub Czarne Owce Literatury. Zresztą mieszkam w internacie, mam ponad 150 obiektów do wyżywania się.

Cytuj:
Proponuje worek treningowy

Bardziej preferuję perfidne wytknięcie błędów i niejasności.

Cytuj:
Może ten rodzaj "twórczości" wyjdzie Ci lepiej niż pisanie pseudointeligentnych wywodów.

Co mówi o tym psychologia? Jeśli uraża kogoś to co piszę do Ciebie, to nawet najbardziej inteligentna myśl na świecie będzie dla Ciebie należeć do tych pseudo. Sposób obrony. Krytyka rani, wiem o tym. Próbowałem spokojnie do tego podejść. Przykro mi, że nie wyszło.

Cytuj:
A! i zrób coś ze swoim wolnym zapłonem

Mam go usmażyć w głębokim oleju? Kiedyś mi to polecano.

Cytuj:
bo nawet nie zauważyłeś, że dyskusja jest już zamknięta.

Jednak wątek otwarty. No i na dodatek - nie siedzę przed kompem 24/7, o dziwo, mam swoje życie.

Cytuj:
Może spacer albo zielona herbata? Podobno świetnie rozjaśnia umysł

Spacer. A wiesz, byłem dzisiaj na dwóch. Były to dość udane wypady. Zdać relacje i wysłać opis przeżyć wewnętrznych?
Zielona herbata... Wolę czarną. Ewentualnie cytrynowa z miodem i witaminą C.

Cytuj:
Myślalam, że temat ma na celu wymiany poglądów, ostrzeżeń i pomocy, a nie naskakiwanie na siebie i przepychanie się....

Tak, pierwotnie miał do tego służyć, niestety, jak to bywa w internecie. Niestety ludzie czują się zbyt pewnie. Nie wiedzą, że nie są tak do końca anonimowi. Ja też czasem tego nadużywać, w sumie chyba nawet w tej chwili. :3 Jak to kiedyś widziałem tekst:
"Jak wywołać wojnę w internecie?
1. Napisz swoje zdanie.
2. Czekaj."

Cytuj:
Ostatnio zastanawiam się co zrobić z ludźmi którzy nie słuchają ostrzeżeń i uporczywie proszą o gotowy rytuał magiczny. Iść dalej w uparte mówiąc, że nie warto, dać przepis na potencjalnie niedziałający rytuał czy może nakierować na to czego szuka? W końcu to jej decyzja, może lepiej będzie jak się na tym przejedzie.

Właśnie. Jedyny problem jest taki, że jak rytuał zadziała to przejdzie się też na tym druga osoba, jeśli chodzi o uroki i klątwy. Szkoda tylko tego na kogo ma być ten rytuał. A jakby się taka osoba raz przejechała, to jeśli ma choć trochę logiki w sobie - nie powtórzy tego zanim się nie przygotuje.

Cytuj:
Cohen, to co tu robicie to jest jakaś groteska

Tak, masz racje.

Cytuj:
Mam na myśli grupowy atak, niczym wygłodniałe hieny cmentarne na jedna osobę- czyli mnie.

Hieny to padlinożercy. Nie rzucają się na swoją ofiarę, jedzą to co zostawią drapieżniki.

Cytuj:
Oczywiście, tak jest najłatwiej, słabeusze zawsze łączą się w grupy.

:3

Cytuj:
Zacznij chłopie najpierw od siebie i odpowiedz sobie uczciwie na pytanie, czy rzeczywiście sam jesteś fair, zanim znowu zaczniesz kogoś pouczać.

Jest fair. A czemu miałby nie być? Broni to co jego, czyli mnie, więc co Ty chcesz. o.0 Zresztą, mogłabyś się nie rzucać tak? Próbowałem na spokojnie, nie chciałem na Ciebie naskakiwać i mimo wszystko byłem dość miły.

Cytuj:
Nie chcesz ataków? To ich nie prowokuj. Proste.

Przecież nikt Cię nie prowokuje. Powiedz wprost, pokazując cytaty, które Cię uraziły, to postaramy się zmienić. A jeśli się rzucasz i nie próbujesz pokazać to co Cię uraziło, to na serio - nie wiem jak Ci pomóc.

Cytuj:
Prosze Cie, nie wmawiaj mi jeszcze, że to co uskuteczniacie odkąd napisałam tu swojego pierwszego posta to nie jest ATAK.

Jak definiujesz słowo atak? I nikt Cię nie atakuje, naprawdę.

Cytuj:
Liczyłam na merytoryczna dyskusję, jakieś rady, wymianę poglądów a nie napaść

Co Ci ukradli skoro była napaść?

Cytuj:
Czuje się jak przestępca, mimo, że nic nie zrobiłam.

Ja się czuje jak jakiś zabójca, a to też przez Ciebie. C;

Cytuj:
Jedyne "wytłumaczenie" to chęć wyżycia się na kimś z powodu osobistych problemów

Już nawet nie mam siły pisać znowu o tym samym.
Skąd wiesz cokolwiek o moich problemach?

Cytuj:
Jedna zaczęła i posypały się kolejne posty.
Naprawdę wielkie rozczarowanie.

Też się Tobą rozczarowałem, serio. Przestaję wierzyć w ludzi.

Cytuj:
Brak szacunku uwazam za najgorsze wykroczenie na forum.

Według netykiety jest to najgorsze wykroczenie. :3

Dlatego sądzę, że jednak trzeba zignorować takie głosiki jak ja. :3 No i przepraszam jeśli kogoś uraziłem, nie miałem tego na celu. Ani wtedy, ani teraz.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2013, o 23:00 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
ZAMYKAM TEMAT, PONIEWAŻ DYSKUSJA ODBIEGŁA ZNACZNIE OD PRZEDMIOTU, KTÓREGO MIAŁA DOTYCZYĆ I NIC NIE WSKAZYWAŁO NA TO, ŻE SIĘ ZAKOŃCZY.

Druga sprawa - gdyby to mi napisano, że zrobiłam źle, to zgodziłabym się z tym i spytała czy zna ktoś może sposób by to wyprostować i mieć spokój. Na pewno nie wynikłaby z tego kłótnia.
Trzecia sprawa - temat był kontrowersyjny, kilka opacznie zrozumianych wypowiedzi użytkowników, jak i Maliny i mamy gotową wybuchową mieszankę. Nie stawiam się po niczyjej stronie, w sumie można by to zostawić, ale nie buduje nic konstruktywnego już teraz, także koniec tego i proszę NIE ROBIĆ W INNYCH WĄTKACH DZIADOSTW i na przyszłość nie ignorować ostrzeżeń Zielonych! :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL