Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 87 ] 
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:26 
Nie pogrążaj się dalej. To nie ma sensu.


  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Weź.... :D Nie zapominaj, że oświecona jestem --- hahahhaha to na zawsze pozostanie w mojej pamięci jaką inteligencje przedstawiłaś tym zarzutem


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:37 
Na wszystko trzeba mieć rzetelne dowody, a Ty nie masz w ręce niczego.
Byłabyś skazana na przegraną z automatu.
Wszystko co piszesz, to obszar pomówień i szykan.
I tyle w temacie.


  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Weź, ale to nie ja Ciebie straszę prokuraturą tylko Ty mnie, więc co się znowu rzucasz?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:50 
Chyba masz większe problemy ze sobą, niż zakładałam. Mój błąd, ale takie sprawy wychodzą w trakcie.
---
A teraz bądź taka uprzejma i opuść ten post. Grzecznie proszę. I nie magluj w kółko swoich urojeń, bo to jest niesmaczne. Nic to nie wnosi do tematu, kompletnie nic, a tylko sobie wystawiasz niepochlebne świadectwo.


  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 17:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ale kim Ty tu jesteś, że twoim zdaniem mam opuścić ten wątek, he????

Ani ja nie mam takie mocy tobie nakazać, a tym bardziej ty mi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2015, o 18:10 
12 Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 13 I będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mojego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
======

57 A gdy szli drogą, ktoś powiedział do Niego: "Pójdę za Tobą, dokądkolwiek się udasz!" 58 Jezus mu odpowiedział: "Lisy mają nory i ptaki powietrzne - gniazda, lecz Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł oprzeć".


  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL