Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sie 2014, o 13:08 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 12:34
Posty: 12
Podziękowań: 0
Witam serdecznie, mogę też poprosić o interpretację? Ja-06.07.95r, mój chłopak-09.10.94r.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2014, o 17:05 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Bardzo dziekuje Iriso za poswiecony czas, patrzac jak wielu osobom odpowiadasz:) Pozdrawiam i milego weekendu .

àpropo.. same karmiczne zwiazki sie mnie trzymaja :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sie 2014, o 21:05 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 20:52
Posty: 36
Podziękowań: 7
Rezygnuję z pytania :)


Ostatnio edytowano 6 sie 2014, o 13:17 przez ew17, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 16:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 lip 2014, o 12:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam Iriso,
ponawiam prośbę o informację o moim związku wiem, że masz wiele zapytań i nie musisz na wszystkie odpisywać:)
Jednak mam nadzieję, że się uda:
ja 19.12.1985
mąż 24.05.1982

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2014, o 17:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 sie 2014, o 17:02
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam :)
Byłabym bardzo wdzięczna za interpretacje
Ja 07.04.95
On 29.01.95
On 28.06.95
Dziękuję i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2014, o 22:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 22:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam, również trafiłam na to forum i chciałabym prosić o informacje czy jest to związek karmiczny:
Ja 19.01.1984
On 26.03.1982
z góry dziękuje i pozdrawiam :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2014, o 18:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 sie 2014, o 17:54
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam serdecznie ;)
Również proszę o interpretację

Ja 1.05.1978
On 25.01.1978

nie jesteśmy jeszcze w fizycznym związku, ale mam wrażenie że to moja bliźniacza dusza


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2014, o 10:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 cze 2014, o 14:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Jeśli mam być szczera to jestem nieco tym rozgoryczona.Dlaczego mamy cierpieć przez całe życie przez coś ,przez kogoś kim byliśmy w poprzednim wcieleniu ,kogo tam spotkaliśmy czy zrobiliśmy ?Jak dla mnie to jest strasznie niesprawiedliwe.Co mnie to obchodzi za przeproszeniem,skoro tego nie pamiętam?Więc z tego wynika ,że urodziłam się tylko po to,zapłacić za to ,co nawyrabiałam w poprzednim życiu,tylko po to,żeby w przyrodzie była równowaga?To jest strasznie niesprawiedliwe.Pewnie nie jeden/jedna z Was ma wrażenie,że całe życie wali głową w mur,kiedy innym przychodzi wszystko łatwo ,myślę,że to ma jakiś związek z karmą.Co mnie obchodzi ,że powiedzmy w przyszłym życiu będzie lepiej jak ja nie będę miała tej świadomości nie będę tego pamiętać,dla mnie liczy się tylko to życie obecne.To tylko taka głośna sfrustrowana myśl z mojej strony odnośnie karmy,czy to życiowej czy to w relacji z innymi ludźmi. Uważam,że wszystkie relacje są karmiczne poniekąd,bo wierzę,że każda osoba która spotykamy w życiu to nie przypadek.

A szkoda, bo powinno Cię to obchodzić. Obecne życie, to kontynuacja poprzednich wcieleń, wszystko się ze sobą łączy. Skąd pewność, że nie pamiętasz? Pamiętasz, dusza pamięta wszystko. Urodziłaś się po to, aby zbierać kolejne doświadczenia, bo taka jest właśnie misja duszy - zbiór doświadczeń, dokształcanie i uczenie się. To czego się tu nauczysz, przyda Ci się i być może nawet jeszcze w tym wcieleniu... A karmę tutaj odrabiasz nawet i nieświadomie.
Skoro dla Ciebie liczy się, obecne życie, to postępuj tak, abyś była z tego życia zadowolona...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sie 2014, o 13:09 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:46
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witam Iriso,
czy mogłabym poprosić Ciebie o sprawdzenie, czy byliśmy w związku karmicznym?
Ja : 10.07.1978 r.
On: 26.05.1977 r.

Nasz związek był z trudnościami. Zaliczyliśmy wpadkę - zaszłam w ciążę i potem poroniłam tą ciążę, a niestety partner po poronieniu zostawił mnie i oskarżył, iż chciałam go wrobić na dziecko.


Z góry dziękuję za interpretację i pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 15:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
izaaa188 napisał(a):
Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć czy łączy nas związek karmiczny ja: 25.04.1988, on: 23.09.1981 oraz mój obecny partner : 10.03.1974.
Z góry dziękuję za odpowiedź

I relacja : Według numerologii jest, to związek karmiczny. Wspólnie macie karmę miłości,a więc możecie tworzyć dosyć burzliwy związek. Dodatkowo Ty, masz karmę władzy, co może informować o Twoich skłonnościach do dominacji, co niestety, partnerowi nie będzie się podobać, ale cierpliwie może, to znosić. W związku mogą być pewne przeszkody np., odległość - albo brak porozumienia, odmienne światopoglądy.
II relacja - Łączy Was związek karmiczny, dosyć silny. W którym będzie chodzić przede wszystkim o nauczenie się sztuki kompromisu, dogadanie się, rozwiązywanie problemów bez kłótni, nerwów. Zarówno Ty jak i on - jesteście do siebie, wzajemnie przyciągani, każde z Was ma się od siebie uczyć. Ty dzięki niemu, być może powinnaś zapanować nad swoim charakterem lub jakimś negatywnym schematem, stać się spokojniejsza, wyciszyć się. A on być może dzięki Tobie, w końcu doceni idee związku, zrozumie, co to miłość.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL