Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 393 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2014, o 15:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
ashtomi napisał(a):
Witam serdecznie, mogę też poprosić o interpretację? Ja-06.07.95r, mój chłopak-09.10.94r.

Według numerologii tworzycie związek karmiczny i to dosyć silny związek karmiczny. Związek dosyć dynamiczny, rozstania i powroty również mogą się pojawić. W tym związku, to Ty możesz odgrywać główną rolę - ze względu na swój charakter. Partner ma wiele cierpliwości, ale pamiętaj - wszystko ma jakieś granice. W związku chodzi o naukę miłości, docenienie tego co wzajemnie macie, nawet jeżeli pojawią się przeszkody, czy tez problemy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 16:00 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Pozostałe osoby pragnę poinformować, że jeżeli Wam się nie chce czytać tego co ja napisałam, to nie ma się co dziwić, tym, że ja nie odpowiedziałam na Wasze wpisy ... :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 16:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:46
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witam,
czy mogłabym poprosić o sprawdzenie, czy byliśmy w związku karmicznym?
Ja : 10.07.1978 r.
On: 26.05.1977 r.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 16:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
magdazy napisał(a):
Witam,
czy mogłabym poprosić o sprawdzenie, czy byliśmy w związku karmicznym?
Ja : 10.07.1978 r.
On: 26.05.1977 r.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Tak, to był związek karmiczny. Wspólnie, mieliście karmę miłości. Możliwe, że pojawiły się problemy, przeszkody, które niejako wpłynęły na planowanie wspólnej przyszłości. Problemem mogła być także sama odległość, oddalenie partnerów od siebie, problemy w komunikacji, okazywaniu uczuć. Pan ma karmę władzy - może mieć skłonności do dominacji, a także lubi żyć wedle swojego planu, ceni wolność i brak obowiązków.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 17:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:46
Posty: 5
Podziękowań: 0
Dziękuję za interpretację :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 17:51 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sie 2014, o 12:34
Posty: 12
Podziękowań: 0
Irisa napisał(a):
ashtomi napisał(a):
Witam serdecznie, mogę też poprosić o interpretację? Ja-06.07.95r, mój chłopak-09.10.94r.

Według numerologii tworzycie związek karmiczny i to dosyć silny związek karmiczny. Związek dosyć dynamiczny, rozstania i powroty również mogą się pojawić. W tym związku, to Ty możesz odgrywać główną rolę - ze względu na swój charakter. Partner ma wiele cierpliwości, ale pamiętaj - wszystko ma jakieś granice. W związku chodzi o naukę miłości, docenienie tego co wzajemnie macie, nawet jeżeli pojawią się przeszkody, czy tez problemy.


Dziękuję bardzo za interpretację ;)
Iriso, czy jest możliwość zapytania Cię o coś innego niz związki karmiczne, jeśli tak to w którym temacie, bo ten dotyczy tylko związkow karmicznych z tego co przeczytałam w pierwszym poście :)

Zależy o co? Najlepiej napisz mi na pw i przedstaw sprawę, czyli czego Twoje pytanie ma dotyczyć, wtedy na pewno odpowiedni dział się znajdzie. -Irisa


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 22:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 22:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
a ja nie rozumiem dlaczego nie dostałam odpowiedzi :-(

i nie wiem czy to przeoczenie ? czy odpowiedz ze jak inni nie czytają była min. do mnie? Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie bo nie rozumiem? Weszłam na to forum i przeczytałam od początku wszystkie strony oraz zadałam pytanie odnośnie związku karmicznego :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze jednak uzyskam odpowiedz bo bardzo mi na tym zależy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 11:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 sie 2014, o 17:02
Posty: 7
Podziękowań: 1
Też nic z tego nie rozumiem :( szkoda bardzo szkoda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2014, o 14:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Nie, to nie jest moje przeoczenie... a jak już, to WASZE. Nie zamierzam wyjaśniać, wszystko jest na forum... wystarczy przeczytać, bo ja już kilka razy pisałam pewną informację... ale jak Wy (osoby, którym nie odpowiedziałam) nie czytacie, to pretensji proszę do mnie nie mieć!

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 20:58 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 22:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
Chyba już rozumiem i absolutnie nie mam pretensji a jak już do kogoś to do siebie ... :-) Ostatnio byłam w związku z mężczyzną, ale niestety nasze drogi się rozeszły... Zwracam się jeszcze raz z prośbą o interpretacje Ja 19.01.1984 i On 26.03.1982. Szczerze mówiąc mam nadzieje że nasze drogi jeszcze się zejdą kiedyś stąd padło tamto pytanie czy nasze daty wskazują na to ze był to związek karmiczny :-) Pozdrawiam

również z góry dziękuje :-)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL