Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 143 ] 
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2013, o 20:47 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
Nefrete, Dorota1212 i retx - dla Was odpowiedź zamieszczę na forum w najbliższych dniach.

Temat zamykam, najprawdopodobniej za jakiś czas ponownie zostanie otwarty.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2013, o 18:52 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
Nefrete otrzymałaś na innym forum analizę karmiczną, więc ja po raz kolejnym jej nie wykonywałam.

Dorota1212 napisał(a):
Witam Iriso.
Jesli moglabym tez poprosic o sprawdzenie
ja - 04.05.1959
on- 04.02.1960
Z gory dziekuje.


Nie tworzycie związku karmicznego. Jest między Wami silne przyciąganie, wzajemnie się do siebie przyciągacie. Najprawdopodobniej powinniście się od siebie uczyć, zdobywać wiedzę. Każde z Was w tym zwiazku powinno przyjąć rolę nauczyciela, wykazać się wielką cierpliwością i odpowiedzialnością. Najlepiej jeżeli będziecie się wspierać, postawicie na rozmowę, dzięki której wiele problemów można rozwiązać.
Tutaj pojawia się także karma władzy, a więc jest ryzyko, że jedno z Was z czasem będzie chciało dominować, na siłę zmieniać partnera lub wprowadzać własne zakazy i ograniczenia, które spowodują, że partner będzie czuł się jak niewolnik. Ty jako numerologiczna szóstka czasami na zbyt wiele możesz się zgodzić - w imię miłości, a partner chętnie, to wykorzysta.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 15 sie 2013, o 19:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
retx napisał(a):
Również jestem zainteresowany twoją opinią o moim związku, gdyż sam z siebie odnoszę wrażenie, że z tą osobą spotkałem się w poprzednich wcieleniach :)

Ja - 08.12.1994
Ona - 20.11.1992

Nie tworzycie związku karmicznego, jest między wami tylko liczba karmiczna 14 - nadużywania wolności. Wynika z tego, że jedno z Was ma inne wyobrażenie wspólnej przyszłości, związku niż drugie. Możecie mieć problem z dogadaniem się, ogólnie dojściem do porozumienia. Obydwoje macie w dacie urodzenia karmę miłość, a więc związki partnerskie mogą być u Was krótkie i skomplikowane, a jeżeli dochodzi do tego ta 14, to już całkowicie tworzy się mieszanka wybuchowa. Jeżeli chcecie stworzyć długi i stabilny zwiazek, to na pewno najpierw trzeba się zastanowić co jest ważniejsze - partner, czy zabawa.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL