Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 143 ] 
Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 00:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
blawatek84 napisał(a):
Czy ja rowniez moglabym prosic o pomoc i sprawdzenie naszego zwiazku?
ja 28.04.1984
on 03.05.1984
Pozdrawiam serdecznie!

Nie tworzycie związku karmicznego. Mogę dodać, że wspólnie macie związek o wibracji 3 - a więc ryzyko, że zawsze koło was mogą być osoby trzecie, mieszać się do waszego życia, ustawiać je po swojemu i dyrygować wami. Dodatkowo jeżeli chcecie zbudować trwały związek, to najlepiej odizolować się od osób, które na was negatywnie działają, postawić na swoim, wykazać się asertywnością. Partner może uważać, że taka sytuacja jest ok, dla niego, to wcale nie musi być problem, że ktoś mu mówi co i jak ma robić, dlatego wiele będzie zależeć od Ciebie.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 00:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
mariszka napisał(a):
Witam serdecznie!
Mam ogromna prosbe o sprawdzenie mojego zwiazku. Poniewaz przezywamy obecnie kryzys. Moze to cos rozjasni mi bardziej co do naszego zwiazku.
Ja 21.12.1982
ON 18.10.1977

Zacznę od Ciebie, Ty masz w swojej Drodze Życia karmę relacji międzyludzkich, więc możesz mieć problemy w konakach z ludźmi, dogadaniem się z nimi, a także w relacjach partnerskich. Pan ma w drodze życia karmę miłości, a to może oznaczać, że on nie do końca może się odnaleźć w związku, możliwe, że bardziej będzie go pociągać wolność i niezobowiązujące znajomości. Jeżeli się dogadacie, to na pewno macie szanse na przyszłość, bo wspólnie macie 6 jako wibrację związku, a to daje ładne widoki na przyszłość, ale nie można stać w miejscu, trzeba wnieść do związku trochę świeżości, nowości, zmienić coś, nie trzymać się starych schematów. Cierpliwość i odpowiedzialność będą odgrywać ważną rolę.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 00:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
tara napisał(a):
Witam.

Proszę o sprawdzenie związku karmicznego.
ja-1.9.1972
on-19.6.1959 :ympray:

I jeszcze chciałam dopytać, czy możemy być w przyszłości szczęśliwym związkiem.
: :-h

Zacznę od tego, że tak, możecie być szczęśliwym związkiem. Liczba, którą wspólnie tworzycie temu sprzyja. Ona ogólnie przekazuje, aby każde z was dla dobra związku było w stanie pójść na kompromis, dodatkowo każde z was musi tyle samo brać co dawać, nie ma, że Ty robisz wszystko, a partner nic - lub na odwrót. Jeżeli chcecie, aby związek był szczęśliwy i trwały, to trzeba się postarać. Na pewno przyda się cierpliwość, Ty jako numerologiczna 2, z zadatkami na mistrza (11) powinnaś uświadamiać partnera, prowadzić go i rozmawiać z nim, aby i on czasami wykazał inicjatywę.
Związek macie karmiczny, ale to nic nie znaczy, bo życie, to życie, a przyszłość związku jest w waszych rękach.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 00:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
Informuję wszystkich, którzy chcą otrzymać analizę karmiczną, że trzeba mieć minimum 5 postów, to jest moja zasada i ja tego przynajmniej przez najbliższy czas nie zmienię!
Nie jestem robotem, nie rozdwoję się i nie jestem w stanie wykonać kilkunastu analiz osobom, które po ich otrzymaniu natychmiast znikają z forum.

Wysyłanie mi wiadomości na pw (prywatna wiadomość) też nic nie zmieni, nikogo nie będę traktować ulgowo, ta zasada obowiązuje wszystkich.
Myślę, że nie jest trudno napisać 5 postów, tym bardziej, że na forum jest wiele ciekawych tematów.

Jeżeli mimo tego co tutaj napisałam, dalej będą pojawiać się posty od osób z liczbą postów mniejszą niż 5 lub jeżeli będę otrzymywać wiadomości od takich osób, to posypią się ostrzeżenia, bo to jest przykre, że czegoś ode mnie wymagacie, a sami nie możecie zastosować się do moich zasad.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2013, o 12:15 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:49
Posty: 7
Podziękowań: 0
Bardzo proszę o sprawdzenie związku karmicznego
ja: 02.02.1982 r.
On: 14.08.1976 r.
Moja relacja z tym Panem jest bardzo skomplikowana, bede bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)


Ostatnio edytowano 30 cze 2013, o 21:03 przez izziss, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2013, o 18:18 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 45
Podziękowań: 10
Iriso jeśli będziesz miała czas, siły i ochotę bardzo proszę o zerknięcie na nas ;;)
Ja- 24.03.1978
Pan- 29.03.1968
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2013, o 18:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 13
Podziękowań: 0
czy jestem w związku karmicznym? i jeszcze chciałam dopytać, czy możemy być w przyszłości szczęśliwym związkiem? Pozdrawiam
ja ur. 07.12.1967
0n 14. 01 1966


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2013, o 20:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
eszka57 Te 5 postów napisz na całym forum a nie w tym temacie, bo naprawdę nie wiem jaki miałoby sens, to, że kazałabym chętnym na analizę wpisywać się tutaj po pięć razy...
Zapraszam do udzielania się na forum.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2013, o 14:05 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
eszka57 ja się pytam, po co kilka razy tutaj piszesz?? Już jest Twoja prośba, to po co kolejny raz ją zamieszczasz? Napisałam w poście powyżej, abyś nie pisała, a Ty mimo to nadal piszesz, widocznie, to co ja pisze dla Ciebie jest bez znaczenia ...

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 29 cze 2013, o 15:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 18
Podziękowań: 2
Irisa napisał(a):
Aneta_35 napisał(a):
Witam ja poproszę o sprawdzenie związku karmicznego
JA 14.01.1978
ON 15.08.1978
Pozdrawiam

Związek karmiczny. Tylko, że tutaj istnieje ryzyko, że ten związek nie będzie trwały. Towarzyszy wam karma miłości, a to oznacza, że albo nie jesteście gotowi na związek, oboje macie inne cele i priorytety w życiu albo po prostu niby jesteście razem a tak naprawdę osobno, każde z was może ciągle szukać swojego szczęścia gdzieś poza związkiem. Jeżeli chcecie, aby wasz związek był stały i miał szanse na przyszłość, to walczcie o siebie, szczera rozmowa na pewno będzie wskazana. Ty jako numerologiczna 4, pewnie weźmiesz na siebie ciężar "obudowy" tego co zostało zburzone, zaniedbana, partner jako 3, to on nie bardzo będzie chętny do pomocy, on bardziej będzie szukał towarzystwa znajomych, rozrywki, a jeżeli już się zaangażuje, to Ty tak to Ty będziesz musiała wskazać mu drogę i powiedzieć co i jak ma robić.

Wiele jest w tym prawdy co napisałaś :-)
On jest w trakcie rozwodu i mieszkamy w innych miastach ale mamy zamiar być razem jeśli tylko skończy obecny związek.
Pozdrawiam Aneta


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL