Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 143 ] 
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2013, o 16:18 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2013, o 16:16
Posty: 5
Podziękowań: 0
Prosze o pomoc ja 08.01.1974 on 12.04.1967


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2013, o 17:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 18:08
Posty: 1
Podziękowań: 0
Jestem tu nowa ...............tez mam dylemat okropny.....jestem z partnerem ur. 13.02.1979....ja ur. 09.04.1980....i mam wrazenie ze ciagne ten zwiazek na kolanach...........generalnie mamy kryzys od roku i zaczyna mi sił brakowac na to bycie ta, która ciagle ustepuje................a i mam pytanie, czy znajomosc z kolega ma jakies karmiczne podstawy:ur. 07.11.1986......zastanawiam sie czy to pozytywna osoba w moim otoczeniu, na pewno jakis kontakt próbuje złapac blizszy


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 10
Podziękowań: 0
Witam serdecznie:)

Jestem tutaj nowa, od ponad roku spotykam sie z chlopakiem,ale zamiat milych i wspanialych chwil nasze zycie do gora dol gora dol. Nie wiem czemu,ale nie potrafie odejsc od tej relacji. Czuje,ze Nasz zwiazek jest zwiazkiem karmicznym dlatego tak sie wlasnie dzieje i dopoki obydwoje nie odrobimy swoich lekcji nie jestemy w stanie sie uwolnic. Bardzo go Kocham,ale mam wrazenie czasami,ze dla niego to zabawa.

Prosze uprzejmie o spr Naszych dat, tak wiele bedzie to dla mnie znaczylo..

Ja 17.09.88
On 22.10.81


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2013, o 23:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 22
Podziękowań: 0
Witaj Iriso ja również poproszę o sprawdzenie:
ja 15.12.1979r
on 02.06.1984r

Piramidki usunęłam.


Ostatnio edytowano 17 lip 2013, o 23:42 przez Nefrete, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2013, o 23:56 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 30
Podziękowań: 6
Witam Iriso.
Jesli moglabym tez poprosic o sprawdzenie
ja - 04.05.1959
on- 04.02.1960
Z gory dziekuje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2013, o 21:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Również jestem zainteresowany twoją opinią o moim związku, gdyż sam z siebie odnoszę wrażenie, że z tą osobą spotkałem się w poprzednich wcieleniach :)

Ja - 08.12.1994
Ona - 20.11.1992


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, o 20:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
izziss napisał(a):
Bardzo proszę o sprawdzenie związku karmicznego
ja: 02.02.1982 r.
On: 14.08.1976 r.
Moja relacja z tym Panem jest bardzo skomplikowana, bede bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)

Tworzycie związek karmiczny. Wspólnie wibracja waszego zwiazku, to liczba 6, a dodatkowo wspiera was liczba mistrzowska 33. W waszym zwiazku przede wszystkim będzie chodzić o cierpliwość i odpowiedzialność. Ty z Drogi Życia jesteś numerologiczną 6, a więc te cechy powinnaś mieć opanowane i właśnie teraz powinnaś się nimi kierować, pokazywać partnerowi, że wiele, a nawet wszystko można załatwić na spokojnie. To Ty powinnaś wziąć pełną kontrolę nad tym co się miedzy wami dzieje, Ty powinnaś kierować partnerem, tak, aby podążał właściwą drogą, aby postępował uczciwie i, aby zrozumiał podstawowe prawa rządzące światem. Na pewno nie warto zbyt idealizować partnera, nie możesz go wychwalać i pozwolić, aby robił to, co mu się podoba i czuł się bezkarny. Na pewno warto ustalić wspólnie zasady, kierować się uczciwością i szczerością. Lekcja dla waszego zwiazku, to, to, aby nie stać w miejscu, jeżeli coś się dzieje, to reagować, rozmawiać i szybko rozwiązywać konflikty. Nie bójcie się sięgać po nowości, spróbujcie porzucić stare schematy i wyzbyć się sztywnych zasad.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, o 20:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
mariken napisał(a):
Iriso jeśli będziesz miała czas, siły i ochotę bardzo proszę o zerknięcie na nas ;;)
Ja- 24.03.1978
Pan- 29.03.1968
pozdrawiam

Jest między wami związek karmiczny. Wspólnie tworzycie związek o wibracji 9, a więc związek lekcję, tutaj na pewno będzie trzeba wykazać się dużą akceptacją - zaakceptować cechy, osobowość oraz poglądy partnera, nie zmieniać go na siłę. Pan z racji tego, że posiada liczbę mistrzowską w Drodze Życia może mniej emocjonalnie podchodzić do tego zwiazku, będzie spokojny i opanowany, a Ty z kolei masz karmę miłości, więc możliwe, że Twoje życie uczuciowe w przeszłości do udanych nie należało, mogłaś ciągle szukać, miałaś /masz swój ideał faceta. Teraz stale może Ci coś przeszkadzać, chciałabyś, aby wszystko było tak jak Ty chcesz, nawet możesz czasami dominować nad partnerem. W tym zwiazku, tak naprawdę wiele będzie zależeć od Ciebie i Twojego postępowania, powinnaś dokonywać mądrych wyborów, zawsze rozmawiać z partnerem, dzielić się z, nim swoimi wątpliwościami i uwzględniać jego zdanie, nie działać przeciwko. Własne zachcianki i przyjemności powinnaś ograniczyć i bardziej zainteresować się potrzebami partnera, dać mu do zrozumienia, ze jesteś obok, że zawsze może na Ciebie liczyć i, że w pełni go akceptujesz.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, o 20:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
eszka57 napisał(a):
czy jestem w związku karmicznym? i jeszcze chciałam dopytać, czy możemy być w przyszłości szczęśliwym związkiem? Pozdrawiam
ja ur. 07.12.1967
0n 14. 01 1966

Tworzycie związek karmiczny i to dosyć silny związek, a oprócz tego pojawia się między wami przyciąganie - Ty jesteś przyciągana do partnera, a on do Ciebie. Wzajemnie powinniście się od siebie uczyć, pomału i z cierpliwością eliminować swoje negatywne cechy charakteru, wspierać się i okazywać sobie miłość i troskę. Ty z Drogi życia jesteś 6, z liczbą karmiczną 33, która obdarza Cię bardzo opiekuńczymi cechami, a także dzięki tej liczbie będzie Cię cechować duża odpowiedzialność, za siebie i swoje czyny, to Ty w tym związku będziesz troszczyć się o wszystkie potrzeby. Twój partner z kolei, to numerologiczna 1, z liczba karmiczna 19 - karmą władzy, a więc z tego wynika, że czasami może zbyt agresywnie postępować, temperament oraz emocje mogą brać górę.
Wspólnie macie do przerobienie karmę miłości. Najlepiej, jeżeli każde z Was będzie dokonywać mądrych i rozsądnych wyborów, kierować się sercem oraz nie będzie krzywdzić się wzajemnie. Należy okazywać sobie miłość i wzajemny szacunek, rozmawiać ze sobą i wspólnie rozwiązywać problemy, emocje, czy też egoizm i rywalizacja nie są tutaj wskazane.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2013, o 20:28 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1422
Podziękowań: 693
Adaga napisał(a):
Prosze o pomoc ja 08.01.1974 on 12.04.1967

Tworzycie zwiazek karmiczny, dodatkowo między wami występuje przyciąganie. Pan jest przyciągany do Ciebie. Najprawdopodobniej on będzie się od Ciebie uczył, Ty będziesz jego przewodniczką. Macie Takie same Drogi Życia, obydwoje jesteście numerologicznymi trójkami, możliwe, że do tego samego dążycie, to samo chcecie osiągnąć. Dla Trójek ważny jest poklask, sława i podziw, także między wami może narodzić się rywalizacja, z czasem jedno będzie chciało być lepsze od drugiego. Ten związek ma za zadanie nauczyć was odpowiedzialności i bezwarunkowej miłości, a także pełnej akceptacji. Jeżeli chcecie tworzyć związek, budować swoje szczęście, to koniecznie trzeba się wyzbyć negatywnych wzorców i przekonań. W waszym przypadku ważną rolę odegra kompromis. Najlepiej na zmianę (aby żadne z Was nie czuło się pokrzywdzone i wykorzystywane) powinniście iść na ugodę, nie trwać na siłę przy swoich racjach.

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL