Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2013, o 23:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Gaja, żadna rzeźnia. ;) To była sama przyjemność, zwłaszcza dzięki prowadzącemu. I umożliwiało to wiele ciekawszych dyskusji toteż praktyk.
Przychodziłam potem jeszcze jako "gość" kilka razy na owe kursy dla zwyczajnej przyjemności. Grupa się zresztą tak polubiła, że do teraz organizują na własną rękę spotkania w tym samym gronie co jakiś czas.

Myślę że już dawno się tam znalazła.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 10:11 

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
Sayiah napisał(a):

Myślę że już dawno się tam znalazła.


Uff :))
;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:58 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Co do kart tarota rozkładów wróżbitów jest ich wiele fakt każdy coś ma bo pracuje z klientami i nie zawsze jest szansa na oczyszczenie się.sama pracuje z tarotem więc znam tą energie.

Natomiast co do reiki to ja mam inne pytanie jak trafić do tego właściwego mistrza,aby faktycznie wprowadził,a nie wyciągnął kupę kasy i sprowadził "syf" po inicjacji.Jak wy rozpoznaliście swojego senseja.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 15:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Vadis, myślę że to kwestia znajomości. Popytaj ludzi, znajomych, po takich kursach. Możesz też poszukać po forach różnych opinii. Ale może być też tak, że pomimo dobrych opinii ktos się nie okaże zadowalający. Jeśli nie, i będziesz miała potrzebę szukania dalej, zawsze można drugi raz przerobić kurs, u innej osoby, i odczuć czy jest różnica.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2013, o 16:01 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie sądzę, by kilka inicjacji było dobrym pomysłem...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 16:43 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
No właśnie wystarczy jedna inicjajcja czy kilka jak to jest jestem w energiach zupełnym laikiem uczę się tak na dobrą sprawę więc stąd moje wszystkie pytania.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 17:34 

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
vadis29 napisał(a):
Co do kart tarota rozkładów wróżbitów jest ich wiele fakt każdy coś ma bo pracuje z klientami i nie zawsze jest szansa na oczyszczenie się.sama pracuje z tarotem więc znam tą energie.


Jeśli się pracuje z klientem to podstawą jest umiejętność oczyszczania się, zabezpieczania itd, można bez problemu się oczyścić tylko trzeba wiedzieć jak. I jeśli ktoś fachowo do tego podchodzi to nie ma z tym problemu.

Ewelina napisał(a):
Nie sądzę, by kilka inicjacji było dobrym pomysłem...


Zgadzam się , bezsprzecznie.

vadis29 napisał(a):

Natomiast co do reiki to ja mam inne pytanie jak trafić do tego właściwego mistrza,aby faktycznie wprowadził,a nie wyciągnął kupę kasy i sprowadził "syf" po inicjacji.Jak wy rozpoznaliście swojego senseja.


Poczta pantoflowa plus dać komuś go do sprawdzenia. ;) i własna intuicja.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Dlatego podkreśliłam, że gdyby miała taką potrzebę. ;) Mam przyjaciółkę która stwierdziła ze jej pierwsza Mistrzyni nie była nią z powołania, tylko dla biznesu. Jednym słowem nakreśliła trzecie oko i zniknęła. A więc przyjaciółka znalazła sobie nowego Mistrza, i uważa iż bardzo dobrze zrobiła, ponieważ dzięki drugiemu kursowi wyniosła prawdziwe wartości.
Żadna krzywda jej się nie działa, przy drugiej inicjacji widziała tylko więcej "kolorów".

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 04:18 

Dołączył(a): 1 paź 2012, o 11:59
Posty: 27
Podziękowań: 8
Ewelina napisał(a):
Chciałabym podzielić się z Wami wynikami moich badań nad popularnym w dzisiejszych czasach systemie zwanym „ReiKi”. Zabieram głos w tej sprawie, bo sama w tym uczestniczyłam. Mimo kilku ostrzeżeń, dałam się podpiąć, gdyż większość głosów zdecydowanie twierdziła, że to jest super, nie może zrobić krzywdy, oczyszcza i.... ble ble ble... Zatrzymajmy się na chwilę.

Wiele naiwnych osób (tak jak kiedyś ja) wchodzi w to z najlepszymi intencjami, a później jest płacz, bo np. system energetyczny staje się doszczętnie zniszczony... Mistrz reiki już wtedy nie pomoże, bo sam w tym siedzi i to głębiej, dlatego sugeruję dobrze przemyśleć taką decyzję.


Ja też przejechałem się na Reiki. Miałem bardzo poważne problemy ze sobą. Pomógł mi dopiero mój nauczyciel naturoterapii i psychotroniki. Sam nie dałem sobie rady.
Rozmawiałem z nim o Reiki i powiedział, że dwie osoby w Polsce robią to bezpiecznie: Królicka i Biernacki. Te, które kojarzy pewnie. Może są i inne, pewnie tak, ale większość to mam wrażenie zdecydowanie ludzie niebezpieczni.
Mam wrażenie, że reikowy szał już się skończył.
Gdzie tkwi problem? Obserwując siebie stwierdzam, że nie tylko w tych, którzy to propagują. Dlaczego po pierwsze słuchacz tego, co mówią ludzie a nie pytasz się samego siebie? I dlaczego wierzysz, że weekendowe inicjacje uczynią z ciebie uzdrowiciela?
Jesteśmy uwarunkowani religijnie również i nie odrzuciliśmy często myślenia katolickiego o cudach i cudownych namaszczeniach. Gość, który mnie inicjował na Reiki słuchał "przyjdź Duchu Święty" (boskie namaszczenie za 250 czy 300 zł).
Uzdrawianie np. w hunie jest rzemiosłem, tego uczy się człowiek jak malarstwa, mechaniki pojazdowej, jak medycyny akademickiej. Jeżeli chcesz iść inną drogą, to sam stwarzasz sobie problemy.
Potrzeba podejścia poprzez doświadczenie i zostawienia naiwnej wiary w cuda.
W ogóle ezoteryka w Polsce jak zauważyłem ufundowana jest na chrześcijańskich podstawach. Ludzie z chrześcijańską mentalnością sięgają po praktyki z energią, czakrami, medytacją itd. Nic dziwnego, że wychodzi z tego miszmasz, który potrafi przyjmować bardzo makabryczne formy.

_________________
Uzdrów swoje pieniądze, związek, ciało i psychikę, relacje towarzyskie i rodzinne oraz duchową ścieżkę! Metody Huny wg Serge'a Kahili Kinga na odległość: www.muninszaman.pl; kursy online i korespondencyjne


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL