[ Posty: 59 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 cze 2013, o 19:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Ta dziewczyna chciał popełnić samobójstwo, bo otrzymała inicjację od osoby opętanej. Dlatego zawsze nim pójdziemy na jakikolwiek kurs powinniśmy dokładnie zweryfikować nauczyciela.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 07:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 09:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
SabianTan napisał(a):

@Gaja niestety po reiki wcześniej czy później dochodzi zawsze do opętań i tak jak napisałaś, zdarzają się próby samobójcze.


Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, wydaje mi się ,że niezbyt dokładnie przeczytałeś mojego posta.
Reiki nie jest energią, która w jakikolwiek sposób zagraża...jedynym nośnikiem jest osoba, która nas inicjuje i może ale nie musi być czynnikiem, który wprowadzi szum w naszej energii. Jak i osoby, które "z nieodpowiednią intencją" stosują Reiki dla innych.
Dlatego też w moim poprzednim poście wyróżniłam dwa istotne punkty.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 11:51 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 16:40
Posty: 15
Podziękowań: 0
Gaja, reiki nie jest tak naprawdę żadną energią. Reiki to strumień pomiędzy osobą inicjowaną a złą mocą.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2013, o 12:11 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
SabianTan proszę o konkretne argumenty, bo tak pisać możemy latami. Tak się składa, ze zawodowo zajmuje się egzorcyzmami i wcale, a wcale po inicjacji adeptów reiki nie dotyka opętanie. Przecież na kursie reiki uczy się oczyszczania. Reikowiec może zostać opętany jeśli się nie chroni, a to dotyczy wszystkich. Z moich obserwacji na forach ezoterycznych wynika, że 5% użytkowników stosuje właściwą ochronę, pozostałym wydaje się, że się chronią i przez własną głupotę przyciągają różne g...a.
Depresja nie zawsze jest chorobą samą w sobie, bywa też efektem opętania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 12:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 13:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
SabianTan napisał(a):
@mariken to, że ta dziewczyna po reiki dwa razy chciała popełnić samobójstwo, powinno dać Ci do myślenia. Samo reiki jest demoniczne i proszę, trzymaj się od tego z daleka.

@Gaja niestety po reiki wcześniej czy później dochodzi zawsze do opętań i tak jak napisałaś, zdarzają się próby samobójcze.


rozumiem że reiki można nie lubić, ale to co piszesz to jakieś chrześcijańskie propagandy.

Patrząc po Twoich postach można mieć wrażenie że co wieczór praktykujesz samobiczowanie jako karę za przebywanie na demonicznych forum ? :x

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2013, o 12:13 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
No właśnie co on robi na tym forum?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 15:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 09:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
SabianTan napisał(a):
Gaja, reiki nie jest tak naprawdę żadną energią. Reiki to strumień pomiędzy osobą inicjowaną a złą mocą.


SebastianTan, proszę Cię , nie bierz udziału w dyskusji, ze mną -w której masz zerową wiedzę, ludzie to czytają a warto by mieli coś z tego w sensie konstruktywnej wiedzy i jeśli już musisz to nie pisz tutaj "stylowych zabobonów", bo nie ma to sensu przy Twoim ukierunkowanym podejściu, które widać od razu a nie wnoszącym nic do dyskusji.

Namaste!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 16:57 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:50
Posty: 31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 20
Jest wiele prawdy w poście Eweliny.

Ja jeszcze dodam, że wyższe stopnie wtajemniczenia równają się rytuałowi nakładania pieczęci, z których niestety nie da się wyzwolić i wpisane w matrycę ciała mentalnego wędruje z nami przez wszystkie wcielenia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 cze 2013, o 13:22 
Kreator

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 04:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Nie ma pieczęci nie do zdjęcia :)
Reiki poznałam niejako od tej drugiej strony. Zaczęło się od przyjaciółki, która mimo wielu ostrzeżeń, poddała się inicjacji. To co działo się później było nie do opisania... Pracowałam z nią (i nie tylko ja) ponad rok, by odwrócić skutki.
Energia energią, ale warto zweryfikować kim jest mistrz do którego się idzie. Tamta osoba nie była wiarygodna i czysta.
Sama absolutnie inicjacji bym się nie poddała. Ani mi ona do niczego nie potrzebna, ani mi się nie podoba to co dzieje się z wieloma osobami "po".

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2013, o 20:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 09:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
Nie "demonizowałabym pieczęci" ... no tak jest ale też nie jest to nic co by jakiś większy wpływ miało - jeśli oczywiście nauczyciel jest "czysty".


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL