Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sty 2015, o 19:57 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
tusia89 napisał(a):
Asia napisał(a):
tusia89 napisał(a):
Nie wiem czy to jest czas na postawienie wróżby.
Ale rozumiem że on ma mnie dosyć, w jakimś momencie go wkurzyłam, uznał za nachalną.
Nie chce już nic ode mnie, tak? A może pamiętasz (rozumiem gdyby nie), czy miały mu się zdarzyć takie momenty że to wg niego bez sensu ciagnąć - choćby ten brak odzewu na wiadomość z życzeniami świątecznymi i skasowanie tej wiadomości po 2 dniach? Parę dni przed tym odpisał i to bardzo serdecznie, tak że wzruszył moją mamę...
Zapomnieć o nim mimo że były szanse?
Coś mi mówi że to nie wszystko stracony, albo to mówi chora nadzieja :(


Ja Ci odpowiadałam poniekąd na pytanie dotyczącego tego Pana. Odpisałam Ci, że on musi nabrac ufności do Ciebie i wiary, ze warto zainwestować w Ciebie swoje uczucia. Daj czas temu się rozwinąć, nabrac energii



Przez chwilę miałam nawet wrażenie że on nie pamięta mojej osoby. Martwię się, że związku i miłości tutaj nie będzie, albo że byłam nachalna czy coś. Oczywiście nie ma wyboru trzeba czekać :).
Najgorsze jest to że nie zrobiłam nic umyślnie lub świadomie nawet taką osobą nie jestem a wyszło jak zwykle. Męczy mnie to jednak jeszcze trochę, bo Ewelina nie widziała przyjaźni lub uczuć lub chęci zaliczenia, ale mnie jako jego trofeum to jakby on był nie szczery, że wiedział iż coś czuję i czego chcę i się tym bawił. Jednak to wyklucza to, iż uznał na 100% pytanie o intencje (czyli dlaczego obejmował - po przyjacielsku czy coś więcej) za groźbę (z racji tego że był nauczycielem), a nie wymuszanie wyznań. To wszystko jest trudne, tak że mam sprzeczne myśli co do niego... ...i bez kart. Wiem że nie możesz mówić za Ewelinę, ale załamuje się co chwilę. Do żadnej nie mam pretensji :).Tak się wszystko pomieszało (i bez kart), że nie wiadomo co jest prawdą.

On do mnie napisze, czy ja po jakimś czasie mam rozpocząć rozmowę, czy po prostu wyjaśnić coś? Mam wrażenie że on sam z siebie nie napisze na tym etapie. Ja też szczerze mówiąc boje się dalej napisać (załóżmy za 2 miesiące), bo nie wiem czy miło by przyjął moją wiadomość. Sama nie wiem czy chcę dalej to ciągnąć.
No nic, na razie zaczynam powoli odpoczywać od tego tematu :). Przepraszam, że się wyżaliłam, ale trochę mi lepiej. Do tego dochodzą inne smutki i człowiek ma dosyć życia, narzeka..


Nie masz za co przepraszać, ale kart na chwilę obecną na tą sprawę Ci nie postawię. Tak jak napisałaś, spróbuj odpocząć od tego tematu i zyć tym co jest teraz. Poczekaj, a może wszystko się odwróci? Ale do tego trzeba pozytywnych mysli, a nie zamartwiania się i zastanawiania, a co by było gdyby :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2015, o 20:01 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Inka92 napisał(a):
Asiu, możesz, proszę wyciągnąć kartę na moje pytanie- Czy zdam sesję?
26.07.1992
Z góry dziękuję:)


Myślę, że zdasz sesje. Co prawda będzie to dość mocno stresujący dla Ciebie okres, ale myślę, że się uda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2015, o 20:04 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
izaaa188 napisał(a):
Witam :)

chciałabym się dowiedzieć czy utrzymam swoje stanowisko w obecnej pracy czy powinnam szukać nowej, Izabela 25.04.1988.


Iza, ja myślę, że stanowisko utrzymasz, ale zmiana pracy wyszła by Ci na lepsze. Przede wszystkim w nowej pracy byś odpoczęła psychicznie, po drugie finansowo byłaby korzystniejsza


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2015, o 20:05 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Silvia86 napisał(a):
Hej !Chcialabym wiedziec co wyniknie z tego zwiazku ?czy przetrwa ?jestem z kims z kim nie wiem czy chialabym naprawde byc bo podoba mi sie ktos inny ...moje ime Sylwia 01.01.1986 chodzi mi o sfere uczuc czy nadal bede tkwic w tym samym zwiazku czy to zakoncze? pozdrawiam


Pytanie co wyniknie z tego związku - chodzi o obecny, czy o Pana, który Ci się podoba?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2015, o 23:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 lis 2014, o 02:47
Posty: 10
Podziękowań: 0
Poproszę o odpowiedź


Czy Pan Marcin coś do mnie czuje?

Z góry dziękuję.

ps. dane pw


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2015, o 19:33 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
e-osa napisał(a):
Poproszę o odpowiedź


Czy Pan Marcin coś do mnie czuje?

Z góry dziękuję.

ps. dane pw


Ja tutaj raczej nie widzę uczuć. Pan Marcin niekoniecznie jest wobec Ciebie szczery, a juz na pewno niepewny. Mam na myśli, iż tak do końca sam nie wie czego chce czy oczekuje od tej znajomości. On potrzebuje troche więcej czasu na upewnienie się. Do Ciebie wybór nalezy czy chcesz czekać i sprawdzić jak to się dalej potoczy czy jednak czekać nie chcesz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2015, o 19:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 lis 2014, o 02:47
Posty: 10
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
e-osa napisał(a):
Poproszę o odpowiedź


Czy Pan Marcin coś do mnie czuje?

Z góry dziękuję.

ps. dane pw


Ja tutaj raczej nie widzę uczuć. Pan Marcin niekoniecznie jest wobec Ciebie szczery, a juz na pewno niepewny. Mam na myśli, iż tak do końca sam nie wie czego chce czy oczekuje od tej znajomości. On potrzebuje troche więcej czasu na upewnienie się. Do Ciebie wybór nalezy czy chcesz czekać i sprawdzić jak to się dalej potoczy czy jednak czekać nie chcesz.


Generalnie sprawa wygląda tak, że on nie wie, że ja cokolwiek bym chciała od niego, zadałam pytanie, ponieważ jutro zamierzam postawić wszystko na jedną kartę, więc się nie dziwię, że jest niepewny, aczkolwiek trochę mi to naświetliło. Dziękuję bardzo.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2015, o 12:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 29 lip 2014, o 22:30
Posty: 7
Podziękowań: 0
Witam ponownie :)

moje pytanie dotyczy pieniędzy. Mam otrzymać od babci pieniądze ze sprzedaży domu. Brat ma ją spłacić. Chciałabym wiedzieć czy to będzie jeszcze w pierwszej połowie roku i czy będziemy zadowolone z tych pieniędzy. Dane wysyłam na PW.

Pozdrawiam ciepło :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, o 19:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:10
Posty: 23
Podziękowań: 0
Hej Asiu chodzi mi o obecny szczegolnie ale gdybys mogla takze jesli to mozliwe powiedziec mi cos o tym Panu. pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2015, o 19:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 12:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Witaj Asia

Jak potoczy sie moja sytuacja zawodowa w ciagu kolejnych dwoch miesiecy?

Poprosze.


Maciek 30.04.1978


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL