Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:23 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
witam ;) Przy okazji życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Ja powracam z tym samym pytaniem Asiu, poznałam znowu kolegę Jacek (19.10.1994). Nie znam go zbyt dobrze, bawiliśmy się razem na imprezie. Może się jakoś rozwinąć ta znajomość? Co mogłabym ewentualnie zrobić, jak się zachować? A i jeszcze mam jedno pytanie, czy znajdę dorywczą prace w tym nowym roku 2015?? Ja Kasia (09.12.1994)


Wiesz co z tej znajomości może się coś rozwinąć, tylko, że może przyjść taki moment, w którym okaże się, że to jest bardziej luźny związek niż uczuciowy.

Co do pracy to myślę, że pojawi się jakaś na horyzoncie. Jestem skłonna stwierdzic nawet, że możesz dostać propozycję wyjazdu za granicę do pracy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:27 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
MaAn napisał(a):
Witaj Asiu,
czy moge poprosić o karty na uczucia w 2015 roku?czy coś drgnie w tej sprawie?
Gosia

Ja myślę, że Ty się trochę zagnieździłaś w przeszłości i to blokuje Twoje sprawy sercowe. To co wydarzyło się kiedys musisz zostawić za sobą, a otworzyć się na nowe, to co będzie, wtedy dopiero może coś się ruszyć. Żyjąc przeszłością zamykasz się na coś być może fajnego co może Cie spotkać. Postaraj się pogodzić z tym co było i zapomnij, a będzie dobrze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 19:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
Witaj Asiu,
czy moge poprosić o karty na uczucia w 2015 roku?czy coś drgnie w tej sprawie?
Gosia[/quote]
Ja myślę, że Ty się trochę zagnieździłaś w przeszłości i to blokuje Twoje sprawy sercowe. To co wydarzyło się kiedys musisz zostawić za sobą, a otworzyć się na nowe, to co będzie, wtedy dopiero może coś się ruszyć. Żyjąc przeszłością zamykasz się na coś być może fajnego co może Cie spotkać. Postaraj się pogodzić z tym co było i zapomnij, a będzie dobrze[/quote]

hmm...nie bardzo wiem jak to interpretować...generalnie chodzi mi o pewnego Pana,znanego od dwóch lat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ella napisał(a):
Asia napisał(a):
ella napisał(a):
Witaj Asiu. Czy mogę Cię poprosić o wyciągnięcie jednej karty na 2015 rok. Pozdrawiam w Nowym Roku.


Ellu, wskaz proszę sferę na jaką byś chciała kartę Tarota :)

uczucia, bo to chyba najważniejsze :-*





Ellu, rok 2015 może być taki chwiejny pod względem uczuć. Tuta mi wyszło, że możesz mieć sporo takich chwil zwatpienia, brak wiary w siebie, skłonności do rozpaczy co moze utrudniać znalezienie Ci partnera. Musisz przezwyciężyć stare dzieje, postarać się budować swoje zaufanie do mężczyzn od nowa, ponieważ w innym przypadku moze być ciężko. Tutaj zdecydowanie widać, że dużo zależy od Ciebie samej. Sa spore szanse na miłość, ale musisz popracować nad tym co napisałam wyżej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 18:07
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku,poproszę o wróżbę,jak potoczy się nasza relacja w 2015 roku
Teresa 06.01.1963
Bogdan 04.03.1959
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:48 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
MaAn napisał(a):
Witaj Asiu,
czy moge poprosić o karty na uczucia w 2015 roku?czy coś drgnie w tej sprawie?
Gosia

Ja myślę, że Ty się trochę zagnieździłaś w przeszłości i to blokuje Twoje sprawy sercowe. To co wydarzyło się kiedys musisz zostawić za sobą, a otworzyć się na nowe, to co będzie, wtedy dopiero może coś się ruszyć. Żyjąc przeszłością zamykasz się na coś być może fajnego co może Cie spotkać. Postaraj się pogodzić z tym co było i zapomnij, a będzie dobrze[/quote]

hmm...nie bardzo wiem jak to interpretować...generalnie chodzi mi o pewnego Pana,znanego od dwóch lat.[/quote]

MaAn, pytałas ogólnie o sprawy uczuciowe, a nie o danego mężczyznę, więc i ogólnie odpowiedziałam :)


Jest taka możliwość, że moze chodzić o relacje z tym Panem :)


Ostatnio edytowano 5 sty 2015, o 21:57 przez Asia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
Dziekuję za wróżbę, a mogłabym się zapytać ogólnie o rok 2015??? kasia 09.12.1994


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 21:52 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
tusia89 napisał(a):
Nie wiem czy to jest czas na postawienie wróżby.
Ale rozumiem że on ma mnie dosyć, w jakimś momencie go wkurzyłam, uznał za nachalną.
Nie chce już nic ode mnie, tak? A może pamiętasz (rozumiem gdyby nie), czy miały mu się zdarzyć takie momenty że to wg niego bez sensu ciagnąć - choćby ten brak odzewu na wiadomość z życzeniami świątecznymi i skasowanie tej wiadomości po 2 dniach? Parę dni przed tym odpisał i to bardzo serdecznie, tak że wzruszył moją mamę...
Zapomnieć o nim mimo że były szanse?
Coś mi mówi że to nie wszystko stracony, albo to mówi chora nadzieja :(


Ja Ci odpowiadałam poniekąd na pytanie dotyczącego tego Pana. Odpisałam Ci, że on musi nabrac ufności do Ciebie i wiary, ze warto zainwestować w Ciebie swoje uczucia. Daj czas temu się rozwinąć, nabrac energii


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 22:29 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
irysek1963 napisał(a):
Witam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku,poproszę o wróżbę,jak potoczy się nasza relacja w 2015 roku
Teresa 06.01.1963
Bogdan 04.03.1959
Pozdrawiam


Dziękuje za życzenia i również zyczę wszystkiego najlepszego :)

Tutaj może pojawić się więcej sprzeczek i rozbiezności zdań, któreś z was będzie oczekiwało jakiś zmian, ale większych zmian to nie przyniesie. Ten rok może być dość bierny pod względem uczuć


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2015, o 22:29 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ketiko12345 napisał(a):
Dziekuję za wróżbę, a mogłabym się zapytać ogólnie o rok 2015??? kasia 09.12.1994


Ogólnie z jednej karty, to ciężko. Prosze określać sferę :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL