Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:26 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
ella napisał(a):
Witaj Asiu. Czy mogę Cię poprosić o wyciągnięcie jednej karty na 2015 rok. Pozdrawiam w Nowym Roku.


Ellu, wskaz proszę sferę na jaką byś chciała kartę Tarota :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:41 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Wszystkiego najlepszego w nowym Roku!!
Mam prośbę o wróżbą na miłość w 2015r. Basia 28.08,72

Raffio, rok 2015 w sferze uczuć będzie taki chwiejny. To będzie rok strat i zysków. Zabraknie w nim takiej stabilności. Jednak jeśli będą straty, to zobaczysz, że nie będą one takie wielkie jakby się wydawało, a i każde zakończenie czy niepowodzenie jest z reguły początkiem czegoś nowego. Po drodze do szczęścia będziesz spotykała mężczyzn, na których się zawiedziesz, byc może z początku będziesz czuła się bardzo zraniona, ale z biegiem czasu zrozumiesz, że to były kwestie mało znaczące. Na końcu tych niepowodzeń będzie czekał mężczyzna, który może okazać się takim światełkiem szczęścia. Podsumowując pomimo przeciwności ten rok względem uczuć może być udany.


Serdecznie dziękuję Ci za życzenia i również życzę wszystkiego najlepszego :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:51 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Czesc Asiu

Moze i ja poprosze o wyciagniecie karty dla mnie.

Czy w tym roku spotkam moja bratnia dusze :)

Dane na PW

Pozdrawiam i zycze wspanialego roku :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 18:59 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 57
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam,
mam pytania 3 - jesli można :) ?
1.czy coś zmieni sie na moją korzyść w mojej pracy zawodowej (jestem już wypalona zawodowo, a nikt nie chce mnie słuchać)?
2. czy do konca roku jest szansa na poznanie swojej drugiej połówki?
3. jak spędzę sylwestra br.?
Pozdrawiam serdecznie, niecierpliwa Basia 28,08,72r


Ha! niecierpliwa, tak więc nie lada wyzwaniem było czekać tyle na wróżbę :)

1.Niestety tutaj nie mam dobrych wiadomości. O ile sytuacja się nie pogorszy - mogą występować jakieś sprzeczności lub niedogadania z współpracownikami lub szefostwem. Do tego występuję tutaj wizja takiego odosobnienia - o tyle sytuacja pozostanie bez zmian.

2. Jest taka możliwość, tylko ja bym stwierdziła, że to może się przeciągnąć trochę

3.Hmm tutaj mam wrażenie, że dostaniesz jakąś propozycje na sylwestra, ale albo sama zrezygnujesz, albo wyjdziesz w trakcie za sprawą jakiegoś mężczyzny, którego nie trawisz. Może się zdarzyć, że będzie się awanturował, popsuje zabawę lub źle Ciebie samą potraktuje. Niezbyt pozytywnie to wygląda. W tej kwestii jestem pewna mężczyzny ignoranta i chama, ale dokładnie nie jestem w stanie określić czy pójdziesz na zabawę czy pozostaniesz w domu. Mile widziana będzie weryfikacja

Weryfikacja:
1.mało byłam w pracy, więc ten punkt odpuszczam jeszcze
2.tu się zgadza, bo na razie rzeczywiście to wszystko się przeciąga ;-)
3.całe szczęście byłam w domu i nie miałam do czynienia z żadnym ignorantem-chamem :ympray: propozycja byla, ale z niej nie skorzystalam
Dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 19:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Alle62b napisał(a):
Czesc Asiu

Moze i ja poprosze o wyciagniecie karty dla mnie.

Czy w tym roku spotkam moja bratnia dusze :)

Dane na PW

Pozdrawiam i zycze wspanialego roku :)


Rozumiem, że pytasz o uczucia?

Przede wszystkim karta wskazuje, abyś rozważnie podejmowała decyzje. Nie spiesz się, przemyśl każde "za" i "przeciw" wchodząc w związek. Na Twojej drodze może pojawić się mężczyzna, ale bądź ostrożna i za szybko nie ufaj.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 19:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Asia napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Czesc Asiu

Moze i ja poprosze o wyciagniecie karty dla mnie.

Czy w tym roku spotkam moja bratnia dusze :)

Dane na PW

Pozdrawiam i zycze wspanialego roku :)


Rozumiem, że pytasz o uczucia?

Przede wszystkim karta wskazuje, abyś rozważnie podejmowała decyzje. Nie spiesz się, przemyśl każde "za" i "przeciw" wchodząc w związek. Na Twojej drodze może pojawić się mężczyzna, ale bądź ostrożna i za szybko nie ufaj.


O jak szybko :)

Dziekuje serdecznie :) No z tym nie ufaniem to juz sie zaprzyjaznilam ;) Chyba mi przyjdzie przywyknac do towarzystwa kota :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 19:32 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Alle62b napisał(a):
Asia napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Czesc Asiu

Moze i ja poprosze o wyciagniecie karty dla mnie.

Czy w tym roku spotkam moja bratnia dusze :)

Dane na PW

Pozdrawiam i zycze wspanialego roku :)


Rozumiem, że pytasz o uczucia?

Przede wszystkim karta wskazuje, abyś rozważnie podejmowała decyzje. Nie spiesz się, przemyśl każde "za" i "przeciw" wchodząc w związek. Na Twojej drodze może pojawić się mężczyzna, ale bądź ostrożna i za szybko nie ufaj.


O jak szybko :)

Dziekuje serdecznie :) No z tym nie ufaniem to juz sie zaprzyjaznilam ;) Chyba mi przyjdzie przywyknac do towarzystwa kota :)


O nie ma co się zamykać. To, że masz szybko nie ufać, nie znaczy, że wcale. Po prostu kieruj się ostrożnością, ale nie zakładaj od razu najgorszego :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 23:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 19:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
Witaj Asiu,
czy moge poprosić o karty na uczucia w 2015 roku?czy coś drgnie w tej sprawie?
Gosia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2015, o 23:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 maja 2014, o 00:25
Posty: 28
Podziękowań: 0
witam ;) Przy okazji życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Ja powracam z tym samym pytaniem Asiu, poznałam znowu kolegę Jacek (19.10.1994). Nie znam go zbyt dobrze, bawiliśmy się razem na imprezie. Może się jakoś rozwinąć ta znajomość? Co mogłabym ewentualnie zrobić, jak się zachować? A i jeszcze mam jedno pytanie, czy znajdę dorywczą prace w tym nowym roku 2015?? Ja Kasia (09.12.1994)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2015, o 11:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Nie wiem czy to jest czas na postawienie wróżby.
Ale rozumiem że on ma mnie dosyć, w jakimś momencie go wkurzyłam, uznał za nachalną.
Nie chce już nic ode mnie, tak? A może pamiętasz (rozumiem gdyby nie), czy miały mu się zdarzyć takie momenty że to wg niego bez sensu ciagnąć - choćby ten brak odzewu na wiadomość z życzeniami świątecznymi i skasowanie tej wiadomości po 2 dniach? Parę dni przed tym odpisał i to bardzo serdecznie, tak że wzruszył moją mamę...
Zapomnieć o nim mimo że były szanse?
Coś mi mówi że to nie wszystko stracony, albo to mówi chora nadzieja :(


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL