Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lut 2015, o 11:55 

Dołączył(a): 21 lut 2015, o 09:45
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowań: 2
Witam,

ok, chyba trzeba wyjaśnić kilka spraw...

Technicznie, jasnowidzenie nie jest jedną umiejętnością, składa się ona z wielu różnych bardziej podstawowych umiejętności które wpływają zarówno na jasnowidzenie jak i na wiele innych zdolności, takich jak intuicja, telepatia, projekcje astralne czy prekognicja. Podobnie można interpretować umiejętność czytania czy pisania, im lepiej czytasz tym lepszą masz koncentrację, im lepiej piszesz tym sprawniej rysujesz, dlatego wpierw trzeba zrozumieć jasnowidzenie jako zestaw umiejętności, dopiero potem można zacząć myśleć o treningu.

Jednakże, typowy trening jasnowidzenia ogranicza się do wizualizacji trzeciego oka i treningów związanych z czakrą trzeciego oka całkowicie ignorując bardzo rozbudowaną sieć relacji umiejętności które tworzą jasnowidzenie, takie jak centrowanie, koncentracja czy silna wola. Co prawda, jest o tyle prościej rozwijać jasnowidzenie jedynie w ten sposób, wystarczy się skupić na czakrze trzeciego oka i nie trzeba się przejmować takimi rzeczami jak codzienny spacer czy dbanie o dietę, ale tak samo jak ograniczony jest ten trening tak samo rezultaty treningu będą ograniczone, dlatego jak już ktoś na poważnie chce zająć się tym tematem niech poświęci mu o tyle więcej czasu, pracy i zaangażowania, zyskując świadomą kontrolę nad zdolnością jasnowidzenia jak i całym spektrum innych zdolności, wspomniana telepatia, AP czy prekognicji to przykłady drugoplanowych korzyści. Dlatego mam nadzieję że rozwiało to wszelkie wątpliwości czy jasnowidzenie to dar czy umiejętność, jest to UMIEJĘTNOŚĆ której każdy może się nauczyć, ale nie każdy wie JAK się jej nauczyć.

Co i jak trenować? Nawet jak bym napisał 15 stronicowy przewodnik jak się nauczyć tej umiejętności to i tak nikt by z tego nie skorzystał, wiem o tym bo już napisałem taki 15 stronicowy przewodnik i dużo osób z niego nie skorzystało, każdy wie lepiej, dlatego jedynie zasugeruję kilka kroków.

Pierwszy krok już macie opisany, ustalcie z czego składa się umiejętność jasnowidzenia, przeprowadźcie własne przemyślenia na ten temat zamiast czekać na czyjeś wyjaśnienia, bo skąd niby macie wiedzieć czy mimo naukowych tytułów dany człowiek nie opisuje bredni?

Drugi krok wymaga planowania, planujcie to co będziecie robić następnego dnia, w ciągu tygodnia, za miesiąc czy za pół roku.

Trzeci krok jest równie prosty jak poprzedni, poświęćcie 15 minut każdego dnia na ćwiczenia fizyczne, trenujcie swój umysł, dbajcie o własne zdrowie i relacje z innymi ludźmi.

Ostatni krok to cieszenie się z życia, bądźcie kreatywni i róbcie to na co macie ochotę, pamiętając oczywiście o zasadach moralnych i zasadach prawnych, wyjście późną porą z mieszkania by pooglądać gwiazdy, pomoc innym w ramach szlachetnej paczki czy przedstawienie krótkiego skeczu w żaden sposób nie przekracza tych granic. Nawet jeżeli dane zachowanie przekracza granice zasad moralnych te zasady nas nie ograniczają, my sami decydujemy się by nas ograniczały dlatego to od nas zależy czy będziemy ich przestrzegać czy też nie, musimy być świadomi konsekwencji nie przestrzegania zasad, może to być kilka krzywych spojrzeń lub dożywocie, ale należy sobie pozwolić by być wolnym i mimo że jest to ostatni krok, może być najtrudniejszy by pozwolić sobie być wolnym.

W konsekwencji, wszystkie cztery kroki można realizować równolegle, lecz z realizacją poprzedniego następny krok jest prostszy do wykonania, oczywiście planowanie jak i trening wykonuje się codziennie a trening musi być wpierw zaplanowany, są to jednak szczegóły które wymagają zdrowego rozsądku i które wychodzą w praktyce ;)

Pozdrawiam,
Auegamma


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 kwi 2016, o 20:03 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 233
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Przewiduje
Zawsze albo widzę obraz ,albo wpada mi mysl do glowy o przyszłym wydarzeniu
Kilka rzeczy sie pitoczyło od razu
Przewidziałem swoje dziewczyny

Ogolnikowo
Konkurs w pracy ze mi zaproponują @stało soę
Nawet rozmowa wyglądala tak jak ja to widziałem Czyliw skali 1:1
Wyjazd nza granice kilka miesiecy przed jego zaistnieniem
Kilka razy przeczucie coś o lotto
Kiedyś wykorzystam je ,boje sie tego co robie i sie dzieje ,z drugiej strony wiem na co być gotowy
Czasem coś wpada mu do głowy zanim sie wydarzy .Np
-Chodz na pasy ,policja jedzie -Dostał bym mandat
-L Do dzoewczyny mowie nie zdarzysz dzis na autobus -Mielismy 15 zapasu (na plusie + jeszcze czas ktory jedzie autobus czyli 25 min .I zostala u mnie ,okazało sie ze podjela decyzje pojscia do sklepu i na wlasne zyczenie moja przepowiednia sie sprawdzila


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL