Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2013, o 15:07 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Sny prorocze, mam tylko związane z najbliższymi Cohenie :)
Najbardziej spektakularne doznania to właśnie dotyk czucie. Np. jaszcze za życia mojej mamy, wróżki, ona wróży przez telefon na zdrowie dla dziecka klientki, a ja przechodzę obok i mówię; mamo, prawa noga udo- tam coś się dzieje w nerwach, czuję pieczenie. Rzeczywiście, dziecko to miało utajonego półpaśca w tym miejscu, który dał jakieś powikłania.
Potwierdzenia zbieram, jest ich troszkę :) Najmniej przyszłość, tak jak piszesz Alatheo- kontakt się urywa.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2013, o 11:22 

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
Muszę przyznac ze cieszę się ze nie jestem sama :) W moim otoczeniu nikt nie miewa podobnych przeczuc jak moje więc zaczełam się czuc dziwnie... Miewam przeczucia, wizje, trudno to nazwac. Zwykle dzieje sie to na jawie są to silne obrazy połaczone z uczuciami związanymi z konkretną sytuacją. Głownie dotyczą mnie i mojej przyszłosci. Większosc się sprawdza ale nigdy nie znam konkretnej przyszłosci kiedy cos się wydarzy. Na początku bardzo mnie te wizje przerazały, odkąd przestałam się bac, są częstsze, silniejsze i dotyczą juz nie tylko mnie. Niektore są bardzo dziwne, gdyz obecnie nic nie wskazuje na to ze mogą się one ziscic. Niestety nie umiem pomagac dzieki temu. Ale na odległosc potrafię takze wyczuc czyjes stany emocjonalne lub „zobaczyc” gdzie sie ktos znajduje... Czasem sie zastanawiam czy to jest prawdziwe i czy „nie zwariowałam ” :) Jak odrozniacie takie prawdziwe wizje od fałszywych przeczuc? Czy macie na to jakies spisoby? Czy po prostu wam sie fałszywe przeczucia nie zdazają? Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2013, o 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Ponoć jasnowidzenia można się nauczyć... ponoć. Ja wolę stwierdzenie, że można podtrenować :D Ja mam to od urodzenia i to działo się samo. Potem trochę ten dar podtrenowałam (?) czytając karty. Choć na dzień dzisiejszy karty mnie bardzo męczą, bo obrazy dotyczące ludzi same się pojawiają bez używania kart.
Jasnowidzenie ciężko jest przywołać na zawołanie. Tzn. można, ale pojawia się wizja niezbyt konkretna, to może być dodatek, temat poboczny do danego problemu.
Co do kursów, literatury- przeczytałam jedną książkę o jasnowidzeniu, która była bardziej nudna niż ciekawa. Od tych ćwiczeń, które w niej proponowano słabo mi było. Może te ćwiczenia są skuteczne, ale nie dla wszystkich osób.
Każdy z nas jest inny, inaczej wszystko odbiera i u każdego w inny sposób jasnowidzenia, rozwój intuicji przebiegało.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2013, o 07:47 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Jasnowidzenie, nawet jeżeli ma się już wspaniałe wrodzone zdolności, to i tak praca, praca i jeszcze raz praca. Z tym, że nie musi być nudna. Kwestia doboru ćwiczeń, a tego jest w sieci sporo :)
Tak jak pisze Izziss można mieć fałszywki, ja się chronię przed tym sceptycyzmem. Odrzucam wszystkie wizje które wydają mi się być zbyt natchnione, "pojechane", czy generalnie wyssane z palca :) Dopiero jeżeli czy to przeczucie, czy wizja upierdliwie powraca biorę ją pod uwagę.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:54 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Chcialabym w to wierzyc,ale wydaje mi sie to nie realne. Niby dlaczego Bog mialby obdarzac Nas takim darem? Sama nie wiem...skompliowany temat:(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 13 lip 2013, o 21:36 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Atapi napisał(a):
Alatheo, nie wiem jak samo widzenie przebiega u innych, więc mogę pisać tylko na podstawie swoich doświadczeń i swoich obrazów. Przedmioty świecą właścicielem. Nigdy nie zapomnę kiedy pierwszy raz to zobaczyłam :) Otworzyłam oczy nocą i okazało się, że moje czarne chodaki wcale nie są czarne...świecą mną. Wszystkie przedmioty których używałam często miały podstawowy mój kolor auryczny.
Zdecydowanie wolę jednak pracować ze zdjęciem.
Mam takie przebijanie się, z tym że to zależy od osoby. Są osoby które jak otwarta księga, od razu zaczynają mi o sobie mówić absolutnie wszystko oraz takie których nie potrafię oglądać.
Co zaś do teorii umysłów połączonych, mówi ona że na pewnym poziomie stanowimy jeden umysł. Ja to widzę tak, że energia z której jesteśmy zbudowani, nieustannie się przenika, tworzy relacje. Nasze zmysły jednak są nastawione na materię i dlatego nie skupiamy się na mini sygnałach napływających do nas z eteru :)



Odnosnie tego swiecenia, mi czesto swieca dlonie w nocy gdy czegos dotkne i zostawiam taki jasny slad na czyms i po chwili znika, pierwszy raz myslalam ze jestem stuknieta, pozniej sie juz przyzwyczilam:). O czym to swidczy, to moja aura?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2013, o 20:24 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
To Twoja energia :)

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 20:34 

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Nie jestem pewien czy to co czasami odczuwałem jest po prostu silną intuicją czy już jasnowidzeniem. Zaledwie kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, gdy w zagrożeniu, swojego i bliskich, zdrowia, a nawet życia pojawiła mi się w głowie wizja możliwej przyszłości. Niestety nie sprawdzałem czy tak potoczyłyby się wydarzenia (może i lepiej)... natychmiastowo zapobiegałem takim możliwościom. Mimo wszystko jednak wydaje mi się, że to kwestia intuicji i analitycznego myślenia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2014, o 17:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
wszystko o czym piszecie jest ciekawe, mi sie tylko raz zdarzylo cos wysnic co mialo poznej miejsce naprawde. moja kolezanka tez myslala ze zwariowala bo czasem pojawiaja jej sie wizje,no dosyc czesto i przewaznie zawsze sie spraawdzaja


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2014, o 12:18 

Dołączył(a): 1 paź 2012, o 11:59
Posty: 29
Podziękowań: 8
Tiana napisał(a):
Jasnowidzeniem nazywamy zdolność postrzegania zjawisk, osób oraz przedmiotów bez wykorzystania percepcji zmwysłowej.
Podobno każdy z nas może rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia, jednak wymaga to wiele pracy - szczególnie z trzecim okiem.
Czy waszym zdaniem istnieje takie zjawisko, jak jasnowidzenie? A może sami mieliście z nim styczność?


Pracowałem i nadal czasami pracuję w związku z jasnowidzeniem...
Nie szukajcie dowodów na jasnowidzenie, szukajcie siebie - wy jesteście najlepszym dowodem.

_________________
Uzdrów swoje pieniądze, związek, ciało i psychikę, relacje towarzyskie i rodzinne oraz duchową ścieżkę! Metody Huny wg Serge'a Kahili Kinga na odległość: www.muninszaman.pl; kursy online i korespondencyjne


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL