Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 161 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 5 gru 2012, o 00:02 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ślicznie dziękuję :)
teraz już wiem czemu chodzę wiecznie pozytywnie nakręcona i uśmiechnięta :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 3 sty 2013, o 16:36 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Witaj,
Iriso, jeśli można, to ja także chciałabym poznac swoich opiekunów :)
Dane na priv.
Pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 3 sty 2013, o 21:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2296
Podziękowań: 1223
bezsenna napisał(a):
Witaj,
Iriso, jeśli można, to ja także chciałabym poznac swoich opiekunów :)
Dane na priv.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Nith-Haiah
Należy do Chóru: Dominacje
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 2 lutego (Wodnik: 12/13°), 15 kwietnia (Baran: 24/25°), 28 czerwca (Rak: 6/7°), 11 września w godz. 12:01-24.00 (Panna: 18/19°), 12 września (Panna: 18/19°), 23 listopada (Strzelec: 0/1°)
Związek z planetami:
Planety : Jowisz / Uran

Kwintesencja: Gospodarować, dawać z żywością, dynamicznie

Charakterystyka ogólna Anioła:Bóg, który daje mądrość, Mistrz wewnętrzny

Nith-Haiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Dający Mądrość". Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych mądrości wewnętrznej, by w codziennym życiu zostali uznani za tych, co niosą Światło Boże. Przegania negatywne intencje i projekcje chorobliwych myśli pochodzących od antywtajemniczonych. Wspomaga pracę nad ciałem snu i pozwala rozwijać mediumiczny dar. Przekazuje stosowną inspirację wszystkim nauczającym: tym, którzy są odpowiedzialni za grupy a także dyrektorom przedsiębiorstw. W zabiegach o rozwój duchowy jest on sprzyjającym Przewodnikiem, przynoszącym nauki Ery Wodnika: nowatorskie nauczanie, dyskutujące/polemizujące z wszystkimi naszymi zdobyczami, z całą naszą dotychczasową wiedzą. Nith-Haiah opiekuje się ezoteryzmem, mądrością. Obdarza intuicją, siłą woli, umiłowaniem prawdy, kreatywnością, perfekcją,, zdolnościami mediumicznymi, mądrością. Reprezentuje władzę nad duchowymi mocami, ułatwia pojmowanie głębokich sekretów życia. Pomaga postrzec prawdziwy cel życia i otacza duchową siłą. Rozwija altruizm, dobroczynność, bezinteresowność, pewność siebie. Ułatwia medytacje, relaksację, pracę nad własnym rozwojem na duchowej ścieżce, nad snem. Życiem podopiecznych kieruje tak, aby stali się w przyszłości duchowymi nauczycielami. Potęga siły ich woli pozwoli im zapanować nad każdą sytuacją, uwolnić się od zła, destrukcji i magii, wybrać wartości życiowe. Urodzeni w dniach panowania Nith-Haiaha są mądrzy i szczerzy. Mogą zajść wysoko w naukach teoretycznych, jeśli będą twórczymi. Bliski ich sercu jest pokój, ale i samotność. Wybierając istotne wartości życiowe zamiast własnego prestiżu będą wieść życie w pełni niezachwianego szczęścia.

W negatywnym aspekcie zachęca do uprawiania czarnej magii, ulegania podszeptom złego. Ludziom, zwierzętom, płodom ziemskim przekazuje negatywne cechy. Pielęgnuje myślenie o sobie, destrukcję, chorobliwe projekcje, daleko posuniętą interesowność.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Nith-Haiah, Mądrość mówi, iż osoba konsultowana posiada ogromną Mądrość. Odkrycie prawdy dotyczącej tematu konsultacji. Precyzyjne rewelacje, objawienia w snach. Ukochanie Pokoju. Poszukiwanie spokojnego miejsca, by żyć w samotności. Prawdziwy Mag, dobroczyńca. Studia nauk ezoterycznych. Nosiciel Miłości. Ochrona. To, co jest poszukiwane, znajdzie się. Perfekcja w działaniach. Doskonalenie rzeczy niedoskonałych. Wolność od materialnych wartości. Osoba konsultowana jest bezinteresowna, świat biznesu jest jej obcy. Śpiący Mistrz przebudza się. Umiejętność kojarzenia pozornie odległych faktów.
W cieniach ostrzega przed czarnym magiem. Zło, brak nadziei, rozpacz przekazana przez kogoś. Diabeł mieszka we wnętrzu danej osoby. Ktoś źle czyniący, należy unikać tej osoby. Działania autodestrukcyjne lub emocjonalne/fizyczne pasożytnictwo. Opętanie, zaczarowanie. Możliwość zawarcia paktu z Diabłem. Nieuczciwe środki w celu osiągnięcia sukcesu. Los trudny, przeciwny. Prześladowania, nienawiść.

Anioł Godzinowy: Vasariah
Należy do Chóru: Dominacje
Czas (Anioł Godzinowy): 10:21 -10:40
Związek z planetami:
Planety : Jowisz / Księżyc

Kwintesencja: Dawać, gospodarować z łagodnością

Charakterystyka ogólna Anioła: Sprawiedliwość łagodna, Bóg sprawiedliwy, Dobroczyńca boski

Vasariah nosi przydomek "Bóg Sprawiedliwy". Ochrania przed każdą postacią zewnętrznej agresji, jak i negatywnymi projekcjami dolnego astralu. Wyjaśnia przyczyny skutków, które odczuwamy. W pracy dla Ziemi pozwala połączyć się z jego mocą i mądrością, by zharmonizować, poprzez wrażliwość i intuicję, nasze energie z otaczającymi nas mocami i przyczynić się do energetycznego oczyszczenia Ziemi. Jako Anioł Opiekun prosi, byśmy lepiej gospodarzyli w codziennym życiu naszym odczuwaniem emocjonalnym. Pomaga w sprawach finansowych. Urodzonych w dniach swojego panowania obdarza szlachetnością w osądach, sprawiedliwością i uczciwością. Wspiera w obiektywnym postrzeganiu ludzi i sytuacji, w wydawaniu sprawiedliwych wyroków. Są dobrze zorganizowani, trudno zmieniają zdanie. Wyróżniają się wspaniałą pamięcią, talentem wyrażania siebie w każdy sposób. Zorganizowani, niezawodni, sympatyczni i skromni, osiągają powodzenie w dowolnej dziedzinie. Podopiecznych Vasariaha cechuje dobroć, szczodrość, łagodność, radosne odkrywanie tajemnic ducha. Rozwijają wartości duchowe, iluzja i łatwowierność nie ma do nich dostępu. Interesują się tańcem, śpiewem, muzyką. Są zdolni do komponowania prawdziwych arcydzieł, mają znakomite wyczucie rytmu, wspaniały głos.

W negatywnym aspekcie rozwijają wszystkie złe cechy duszy i ciała, w tym melancholię i depresję. Prowokują do życia w świetle iluzji..

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Vasariah, Łagodna Sprawiedliwość, zapowiada łaskę i przychylność sędziów. Wielcy tego świat obdarzą uwagą składane prośby i petycje. Osoba prawa, przychylna i łaskawa, która działa zawsze słusznie. Szlachetne serce, które zapomina zło i pamięta jedynie dobro. Dobry adwokat, sędzia. Konsolidacja przedsiębiorstwa. Poparcie szlachetnych osób w podejmowanym przedsięwzięciu. Dobra pamięć, zaliczone egzaminy, wygrane konkursy. Przyjemny sposób mówienia, przekonywujące przemówienia. Osoba skromna, miła, uduchowiona. Jeśli chodzi o skazanego, będzie potraktowany w sposób możliwie najlepszy. Stosowna pomoc w trudnych momentach.
W cieniach przynosi pogorszenie choroby. Złe intencje. Nasila się zło. Przedsięwzięcie może zostać zniszczone. Niebezpieczeństwo zniknięcia, zaginięcia. Osoba niesprawiedliwa, podła, źle wychowana, zarozumiała, rygorystyczna, materialistyczna. Pielęgnowanie złych chwil w pamięci. Niesprawiedliwi sędziowie. Słaba pamięć. Iluzje, złudy w życiu codziennym i w odniesieniu do sytuacji materialnej. Lekka ręka do wydawania pieniędzy.

Anioł Wcieleniowy: Vehuel
Należy do Chóru: Księstwa
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 23.11 -27.11 (Strzelec: 0°- 4°59')
Związek z planetami:
Planety : Wenus / Uran

Kwintesencja: Kochać z żywością

Charakterystyka ogólna Anioła: Wzniesienie, Wielkość, Bóg wielki i wzniosły, Pocieszenie Boga

Vehuel jest obdarzony przydomkiem "Wielki/Wspaniały Bóg na Wysokościach". Wznosi naszą wiarę i podtrzymuje w momentach zwątpienia. Do demoralizacji prowadzi nadmierna zmysłowość czy też namiętność; z drugiej strony daleko posunięty rygor, bojaźń, surowość sprzyjają powstaniu patologii. Dlatego też pragnie, aby nasze życie pozostawało w harmonii, było zgodne z zasadami etyki i moralności. Jako Anioł Opiekun prosi, byśmy pozostawali w stanie szczodrości serca. Wymaga byśmy wyrażali miłość Ery Wodnika, to znaczy miłość-dawanie, miłość uniwersalną, miłość, która się nie zawęża, która nie zna żadnych ograniczeń.
W momencie, gdy zalety naszego serca nie wystarczają, pozwala przezwyciężyć małe problemy komunikacyjne z inną osobą, połączyć się z Wyższym Źródłem Miłości. Wówczas, w momencie przywołania Vehuela, inaczej odczujemy, odbierzemy daną sytuację i będziemy mieli trochę więcej miłości dla tej osoby. To dzięki niemu będziemy mogli odczuć, że to właśnie Ja Jestem, żyjące w nas, może kochać Ja Jestem żyjące w drugim człowieku. W dziedzinie artystycznej sprzyja twórcom i poetom, opiekuje się ważnym osobistościami, ludźmi wielkiego talentu i zalet. Swoim podopiecznym wzmacnia naturalne, pozytywne cechy charakteru. Są energiczni, mają wolną duszę, cieszą się wszystkim. Wrażliwi, potrafią uchwycić piękno w otaczającym ich świecie, w każdej rzeczy i zjawisku. Otoczeni energią Vehuela pokonują wszelkie przeciwności podczas wędrówki przez życie. Smutek i irytacja nie mają do nich dostępu. Ich wiara wznosi się w chwilach zwątpienia, żalu, przeciwności losu. Wspaniałomyślni i lojalni, dynamiczni i szczodrzy, dobrzy i tolerancyjni, angażujący się w rozpoczęte przedsięwzięcia, są cenieni za swoje zalety i czyny. Panują nad swoimi emocjami, przezwyciężają moralne cierpienia. Mają dar słownej i pisanej ekspresji.
W negatywnych aspektach rządzi nienawiścią oraz hipokryzją, prowadzi do wynaturzeń i patologii, opiekuje się egoistami. Są nadmiernie emocjonalni, pozbawieni głębszej wiary.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Vehuel. Wzniesienie, Wielkość, sygnalizuje osobę, która osiągnie najwyższe szczyty, zaczynając zawsze od poziomu, na którym się znajduje. Posiada najlepsze wartości ludzkie, wzniesie także wszystkich tych, którzy zbliżą się do niego. Taka sama będzie odpowiedź, jeśli pytanie dotyczy interesów czy jakiegokolwiek tematu. Osoba inspirowana, o stałym humorze. Działa według wysokich kryteriów altruizmu i szczodrości. Ma ogromny talent i może stać się wielką osobowością. Wielki pisarz, dyplomata, prawnik. Będzie szanowany przez wszystkich. Do wszelkich nowości podchodzi z miłością i otwartym umysłem. Pragnienie poznania tego, co jest esencją, spowoduje, że porzuci w pewnym momencie życia to, co materialne. Egzystencja harmonijna i pełna realizacji.
W cieniach podkreśla egoizm i hipokryzję osoby. Działanie jest motywowane nienawiścią. Może pełnić wysokie funkcje w dyplomacji, prawie lub w literaturze, lecz wpływ na społeczeństwo będzie negatywny. Prawodawca niesprawiedliwy i bez zasad, pisarz-ścierwo, dyplomata-hipokryta. Osiągnie bardzo wysoką pozycję i stoczy się bardzo nisko. Zniszczą go niekontrolowane pasje. Posłuży się zaufaniem, jakie wzbudza, by oszukać bliźniego. Mnogie konflikty i konfrontacje.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 3 sty 2013, o 22:49 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Iriso, slicznie Ci dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 21 sty 2013, o 21:47 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
pomyłka jednak wczesniej podłam dobre dane :)))))))))))) wybacz :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sty 2013, o 16:46 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
chciałam zapytać skąd pochodzą opisy tych aniołów?
jeżeli z książki czy mogłabym prosić o tytuł?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 24 sty 2013, o 09:14 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 gru 2012, o 14:01
Posty: 11
Podziękowań: 3
Witaj Iriso.
Poproszę i Ja o to abyś przedstawiła mi moich opiekunów,
dane wyślę na priv.
Z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 24 sty 2013, o 16:54 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2296
Podziękowań: 1223
karma napisał(a):
chciałam zapytać skąd pochodzą opisy tych aniołów?
jeżeli z książki czy mogłabym prosić o tytuł?

Opisy Aniołów pochodzą z książki Anioły kabały. Poznaj swojego anioła.
Autor: Dariusz Cecuda

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 24 sty 2013, o 17:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2296
Podziękowań: 1223
moma napisał(a):
Witaj Iriso.
Poproszę i Ja o to abyś przedstawiła mi moich opiekunów,
dane wyślę na priv.
Z góry dziękuję :)

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Mehiel
Należy do Chóru: Archanioły
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 12 marca (Ryby: 21/22°), 25 maja (Bliźnięta: 3/4°), 8 sierpnia (Lew: 15/16°), 21 października (Waga: 27/28°), 31 grudnia (Koziorożec: 9/10°)
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Księżyc

Kwintesencja: Myśleć, mówić łagodnie

Charakterystyka ogólna Anioła: Ożywianie, nasycanie życiem, Bóg ożywiający wszystkie rzeczy, Erudyta Boga

Mehiel nosi przydomek "Bóg, Który Wszystko Ożywia". Nauczyciel w chórze Archaniołów, najbliższym naszemu planowi wibracyjnemu. Przekazuje swoje nauczanie lub odpowiedzi na pytania, które mu stawiamy, nie za pomocą mentalu, lecz przez intuicję i wrażliwość. Anioł Poetów i Natchnionych Istot. Wielu artystom zastąpił Muzę, gdy tej brakowało weny. Jego energia jest postrzegana przez nas jako Yin, bardzo łagodna, subtelna. Trzeba więc być w stanie totalnej receptywności, w ciszy i wewnętrznej harmonii, by można było pochwycić jego przekaz. Jako Anioł Opiekun zajmuje się profesorami, uczonymi, pisarzami, oratorami. Wpływa na wszystko, co ma jakikolwiek związek z malowaniem, obrazami, książkami - generalnie z tworzeniem. Swoich podopiecznych chroni przed przeciwnościami losu, złością, dzikimi zwierzętami. Urodzeni w dniach panowania Mehiela są ludźmi o dużej wyobraźni, a ich myśli, idee i życzenia mogła stosunkowo łatwo przejawić się na planie fizycznym. Ich myśli są praktyczne, produktywne, opierają się także o abstrakcję. Są natchnieni, mają dużą intuicję, naturalni i pełni wdzięku. Jako Anioł Godzinowy pomaga uwolnić się od małych demonów, od negatywnych sił, które nas otaczają i które mieszkają w nas. Prosi, byśmy używali naszych umiejętności rozróżniania, w celu oświetlenia planu astralnego i przekroczenia planu iluzji. Jeśli chcemy, by mógł nas bronić przed innymi w przypadku, kiedy stajemy się (lub możemy stać się) celem ataków słownych lub pomówienia, sami musimy być w stanie nie krytykowania i nie oceniania. Podopieczni Mehiela mogą osiągnąć sukces jako oratorzy, pisarze, w każdej dziedzinie, która jest powiązana z pisarstwem, wyobraźnią bądź słownym przekazem. Charakteryzują się spokojem, chęcią do życia, są prostolinijni i spontaniczni. Obce im są złe nawyki, instynkty.
W negatywnych aspektach fałszywie obdarza mądrych ludzi. Rządzi kontrowersją, dyskusją do niczego nieprowadzącą, krytykanctwem w literaturze. Roztacza wizje pełne iluzji.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mehiel, Ożywianie, zapowiada intensywne i płodne życie, bogate w ważne wydarzenia. Przezwyciężenie instynktów i pasji. Talent powieściopisarski, teatralny; wszelkiego rodzaju aktywność intelektualna. Osiągnie sukces w interesach dotyczących księgarń, drukarń. Stanie się sławny dzięki swym tekstom. Jego idee będą miały odbicie w rzeczywistości. Osiągnie doskonałość we wszystkim, czego się podejmie. Będzie miał wielki wpływ intelektualny na społeczeństwo. Zbierze wiele doświadczeń ludzkich. Będzie chroniony przed agresją piekielnych istot złymi i negatywnymi osobami, wygenerowanymi przez jego karmę. Łatwość wydawania książek i artykułów
W cieniach przynosi ostrzeżenie przed fałszywym mędrcem, profesorem. Plagiator, skopiowanie dzieł. Sprawy wymykają się z rąk. Dezintegracja. Działanie w efemerycznych kwestiach. Tyrani, ciemiężyciele, gwałtownicy, fałszywi ludzie. Ostra krytyka dzieł, jego teksty spowodują walki, kłótnie, wojny i nienawiść. Autor czarnych powieści, pornograficznych, wojennych; kryminalnych ze złowrogimi postaciami. Życie wśród konfliktowych ludzi. Krach interesów, zwłaszcza księgarskich i drukarskich. Istoty piekielne zajmą jego umysł i zainspirują jego idee.

Anioł Godzinowy: Mitzrael
Należy do Chóru: Archanioły
Czas (Anioł Godzinowy): 19:41 - 20:00
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Mars

Kwintesencja: Myśleć, mówić z żywością, bez wahania

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, który powoduje ulgę wśród uciskanych. Misja Boża, Naprawa

Mitzrael jest obdarzony przydomkiem "Bóg pocieszający Będących w Kłopotach/Opresji. Jako Anioł Opiekun wymaga synchronizacji naszych myśli, kierowania ich zawsze we właściwym kierunku, w stronę Ducha. W ten sposób nasze słowo, jeśli będzie zgodne z naszymi czynami, będzie słowem właściwym. Życzy sobie równowagi między czasem na refleksję, na myślenie, a czasem akcji. Prosi byśmy nie podejmowali żadnych działań bez uprzedniego zastanowienia się nad ewentualnymi skutkami, ale zarazem nie chce byśmy opóźniali bez końca podjecie działań. Zapewnia psychiczne zdrowie, uwalnia prześladowanych bądź represjonowanych. Obdarza talentem i dystynkcją. Jest Aniołem Właściwych Decyzji, uwalnia tych, którzy cierpią niesprawiedliwość w życiu codziennym. Prosi o bycie wiernym tym, dla których pracujemy, przy czym bez znaczenia jest czy chodzi o byty wcielone czy też niewcielone. Daje nam szybkość, błyskawiczność w akcji właściwej, która wynika z godziwych myśli. Możemy go przywołać by prosić o inspirację w trudnych wyborach życiowych. Pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Jest Aniołem dającym Słowo, poprzez związek między ciałem mentalnym i ciałem przyczynowym temu, który jest doskonale zrównoważony w różnych ciałach. Słowo jest połączeniem głosu serca i głosu rozróżnienia: jeden bez drugiego nigdy nie będzie stwórcą. Urodzeni w dniach panowania Mitzraela cechują się wielką duchową i fizyczną siłą, dożywają sędziwego wieku. Są znani i cenieni za swoje zdolności, tak fizyczne, jak intelektualne. Mają dużą wyobraźnię, wolę tworzenia, kreują nowe idee, realizują własne pomysły. Przekonujący, dysponują wiedzą na temat zwalczania konkurencji w każdej wybranej przez siebie dziedzinie. Jako Anioł Lekarz przynosi drogocenną pomoc w powrocie do zdrowia rannych po wypadkach, wskutek przemocy fizycznej, operowanych. Chroni sportowców i chirurgów. Leczy choroby na poziomie Duszy, pomaga wyzdrowieć z chorób psychicznych.

W negatywnym aspekcie czuwa nad wszystkimi niesubordynowanymi bytami. Wpływa na złe fizyczne i moralne cechy. Utrudnia bądź uniemożliwia wyjście z psychicznej choroby.

Blaski i cienie dywinacji.
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mitzrael, Naprawa, sygnalizuje urodzonego uzdrawiacza, szczególnie w zakresie psychicznych chorób. Wielki psychiatra, psychoanalityk, psycholog. Osoba panująca nad swymi emocjami, pasjami. Jeśli jest chory umysłowo, narkotyzuje się, zregeneruje się. Prześladowcy przestaną go szarpać, nachodzić. Będzie wolny. Zwycięży wrogów. Może stać się wybitną osobistością. Wielki talent. Wierność przełożonym. Posłuszeństwo. Dobre zdrowie. Wysoka moralność. Długowieczność. Będzie musiał naprawić swe dawne błędy. Jeśli ma dzieci chore umysłowo, wyzdrowieją. Będzie bronił szlachetnych i wzniosłych idei. Może zreperować skomplikowane maszyny, które źle funkcjonują Użyje logiki, by obroni.: się przed .absurdalnymi argumentami Będzie musiał skonfrontować się z absurdem i zwyciężyć go. Jego przełożeni będą mieli podobne reakcje.
W cieniach zapowiada niesubordynowaną osobę. Będzie częścią wszelkiego rodzaju buntów: przeciwko rodzicom, ideologiom (uciekinier), prawom, zasadom, władzy (cywilnej lub wojskowej). Skłonności do zachorowań. Słaba moralność. Niewierność, nieposłuszeństwo. Krótkie życie. Krótkotrwałe przedsięwzięcia. Walka z autorytetem, z ustanowioną władzą. Wielki sukces w okresach bałaganu i rewolucji. Wszystko jest prowizoryczne. Brak równowagi psychicznej. Będzie zdominowany przez swe pasje. Niezwykły talent do obrony perwersji. Jego życie opierać się będzie na błędzie i jego sytuacja będzie niestabilna. Niebezpieczeństwo zawalenia tam, gdzie się znajdzie.

Anioł Wcieleniowy: Haiiael
Należy do Chóru: Anioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 11.03- 15.03 (Ryby: 20°-24°59')
Związek z planetami:
Planety: Księżyc / Merkury

Kwintesencja: Odczuwać z rozróżnieniem

Charakterystyka ogólna Anioła:Anioł Lekarz. Bóg, Mistrz Wszechświata. Klęski Boże, Broń do wewnętrznej walki

Haiiael jest obdarzony przydomkiem "Bóg Mistrz Uniwersum". Pozwala oświetlić nasze odczuwanie poprzez światło rozróżnienia. Przynosi wielką płynność na poziomie ciał subtelnych, pozwala odnaleźć wiedzę zachowaną w naszych prapamięciach. Jako Anioł Opiekun wymaga panowania odczuciami, by nie dać się ponieść fali uczuć. W Tradycji Rycerskiej koń reprezentuje ciało astralne - to ciało pragnieniowe, które prowadzi nas poza to, czego nasza świadomość pragnie w rzeczywistości. Haiiael jest Rycerzem, który z poziomu naszego ciała mentalnego (jeśli jest ono odpowiednio ukształtowane) pomaga w panowaniu nad ciałem astralnym tak, by można było go używać w pracy (a nie być przez nie wykorzystywanym) do panowania nad ciałem snu. Opiekuje się żelazem, arsenałami i inżynierią wojskową. Chroni przed złymi zamiarami innych ludzi, uwalnia uciskanych. Swoich podopiecznych obdarza zwycięstwem, pokojem, silnym poczuciem sprawiedliwości, skłania do obrony słusznych spraw. Urodzeni w dniach panowania Haiiaela są energiczni, odważni. Cechuje ich przytomny i jasny umysł, intuicja, bystrość i mądrość, szybkość w podejmowaniu decyzji. Stanowczy i postępowi, utalentowani i aktywni, chatyzmatyczni. Cenieni w szeroko rozumianej wojskowości. Jako Anioł Lekarz, przynosi swą pomoc wszystkim osobom nadwrażliwym, których wszystko rani. Koi bóle nerwowe u osób cierpiących na nadwrażliwość ciała eterycznego. Uspokaja również bóle na poziomie fizycznego systemu nerwowego i jego odpowiednika eterycznego, poprzez meridiany i nadi. Jest Aniołem Akupunktury. Przyczynia się do szybkiej regeneracji.
W negatywnych aspektach przynosi niezgodę. Otacza opieką zdrajców i wszystkich tych, którzy stali się sławni z powodu popełnionych zbrodni. Sprzyja realizacji złych zamiarów, niekorzystnym wpływom.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Haiiael, Broń do wewnętrznej walki, sygnalizuje niezwykłego wojskowego, człowieka walki, wojownika. Będzie walczył o słuszne cele, na polu idei, uczuć i życia społecznego. Zostanie sławny dzięki swoim walkom i zwycięstwom. Walki wewnętrzne. Walka w imię Jedności o połączenie się wszystkich ludzi. Rozwijanie, roztaczanie wielkiej energii. Wyrównanie braków. Błyskotliwa umiejętność rozróżniania. Wielka przytomność umysłu. Wyzwolenie od prześladowców. Intelekt subtelny, wyostrzony jak szpada; świetna broń do walk intelektualnych. Wielu wrogów, ale będzie chroniony przed nimi. Jego życie będzie ciągłą walką w dziedzinie ideologicznej, intelektualnej.
W cieniach zwraca uwagę na konfliktowego człowieka. Siły opozycyjne szaleją w jego wnętrzu. Niewierność wobec zobowiązań. Wiele rozstań: małżeńskich, w przyjaźni, w miłości. Zdradzi i będzie zdradzony. Możliwa zła kryminalna sława. Kłótnik, zabijaka, będzie musiał stawić czoła podobnym sobie samochwałom. Nie jest tym, za kogo się podaje. Zwyciężony wojskowy. Obrońca przegranych spraw. Nieumiejętność rozróżniania. Chaotyczna mentalność. Prześladowanie. Zły wybór partnera życiowego.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 29 sty 2013, o 20:12 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2013, o 19:49
Posty: 27
Podziękowań: 1
Data ur.24.09.1977 bez godziny niestety


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL