Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 161 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 21 lip 2012, o 23:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mayydey napisał(a):
Witam :) także bym prosił o takie "rozpoznanie" moich opiekunów jesli to jest możliwe.... z Gory Bardzo Dziękuje ;0 12.03.1985 godzina 3:30

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny:Mehiel
Należy do Chóru: Archanioły
Czas panowania: Dzień (Anioł Słoneczny): 12 marca (Ryby: 21/22°), 25 maja (Bliźnięta: 3/4°), 8 sierpnia (Lew: 15/16°), 21 października (Waga: 27/28°), 31 grudnia (Koziorożec: 9/10°)
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Księżyc

Kwintesencja: Myśleć, mówić łagodnie

Charakterystyka ogólna Anioła:
Ożywianie, nasycanie życiem, Bóg ożywiający wszystkie rzeczy, Erudyta Boga

Mehiel nosi przydomek "Bóg, Który Wszystko Ożywia". Nauczyciel w chórze Archaniołów, najbliższym naszemu planowi wibracyjnemu. Przekazuje swoje nauczanie lub odpowiedzi na pytania, które mu stawiamy, nie za pomocą mentalu, lecz przez intuicję i wrażliwość. Anioł Poetów i Natchnionych Istot. Wielu artystom zastąpił Muzę, gdy tej brakowało weny. Jego energia jest postrzegana przez nas jako Yin, bardzo łagodna, subtelna. Trzeba więc być w stanie totalnej receptywności, w ciszy i wewnętrznej harmonii, by można było pochwycić jego przekaz. Jako Anioł Opiekun zajmuje się profesorami, uczonymi, pisarzami, oratorami. Wpływa na wszystko, co ma jakikolwiek związek z malowaniem, obrazami, książkami - generalnie z tworzeniem. Swoich podopiecznych chroni przed przeciwnościami losu, złością, dzikimi zwierzętami. Urodzeni w dniach panowania Mehiela są ludźmi o dużej wyobraźni, a ich myśli, idee i życzenia mogła stosunkowo łatwo przejawić się na planie fizycznym. Ich myśli są praktyczne, produktywne, opierają się także o abstrakcję. Są natchnieni, mają dużą intuicję, naturalni i pełni wdzięku. Jako Anioł Godzinowy pomaga uwolnić się od małych demonów, od negatywnych sił, które nas otaczają i które mieszkają w nas. Prosi, byśmy używali naszych umiejętności rozróżniania, w celu oświetlenia planu astralnego i przekroczenia planu iluzji. Jeśli chcemy, by mógł nas bronić przed innymi w przypadku, kiedy stajemy się (lub możemy stać się) celem ataków słownych lub pomówienia, sami musimy być w stanie nie krytykowania i nie oceniania. Podopieczni Mehiela mogą osiągnąć sukces jako oratorzy, pisarze, w każdej dziedzinie, która jest powiązana z pisarstwem, wyobraźnią bądź słownym przekazem. Charakteryzują się spokojem, chęcią do życia, są prostolinijni i spontaniczni. Obce im są złe nawyki, instynkty.
W negatywnych aspektach fałszywie obdarza mądrych ludzi. Rządzi kontrowersją, dyskusją do niczego nieprowadzącą, krytykanctwem w literaturze. Roztacza wizje pełne iluzji.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mehiel, Ożywianie, zapowiada intensywne i płodne życie, bogate w ważne wydarzenia. Przezwyciężenie instynktów i pasji. Talent powieściopisarski, teatralny; wszelkiego rodzaju aktywność intelektualna. Osiągnie sukces w interesach dotyczących księgarń, drukarń. Stanie się sławny dzięki swym tekstom. Jego idee będą miały odbicie w rzeczywistości. Osiągnie doskonałość we wszystkim, czego się podejmie. Będzie miał wielki wpływ intelektualny na społeczeństwo. Zbierze wiele doświadczeń ludzkich. Będzie chroniony przed agresją piekielnych istot złymi i negatywnymi osobami, wygenerowanymi przez jego karmę. Łatwość wydawania książek i artykułów
W cieniach przynosi ostrzeżenie przed fałszywym mędrcem, profesorem. Plagiator, skopiowanie dzieł. Sprawy wymykają się z rąk. Dezintegracja. Działanie w efemerycznych kwestiach. Tyrani, ciemiężyciele, gwałtownicy, fałszywi ludzie. Ostra krytyka dzieł, jego teksty spowodują walki, kłótnie, wojny i nienawiść. Autor czarnych powieści, pornograficznych, wojennych; kryminalnych ze złowrogimi postaciami. Życie wśród konfliktowych ludzi. Krach interesów, zwłaszcza księgarskich i drukarskich. Istoty piekielne zajmą jego umysł i zainspirują jego idee.

Anioł Godzinowy:Lauviah
Należy do Chóru: Cherubiny
Czas (Anioł Godzinowy): 3:21 - 3:40
Związek Planety: Uran / Jowisz

Kwintesencja: Słuchać, otworzyć się z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła:
Zwycięstwo, Bóg Wychwalany i Gloryfikowany, Góra Boga

Lauviah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Wychwalany/Wywyższony". Należy do chóru, pomagającego w wewnętrznej przemianie w związku z realizacją celu naszej inkarnacji. Lauviah jest Mistrzem Mądrości, który przybywa uczyć nowego sposobu bycia w harmonii z energiami kosmicznymi, których aktualnie doświadcza Ziemia. Tym, którzy mogą go zrozumieć, objawia sekrety kosmicznej astrologii ewolucji. Z jego pomocą i poprzez studiowanie naszego horoskopu urodzeniowego będziemy zdolni do zrozumienia rodzaju pracy, jaki wybraliśmy sobie do wykonania w tym życiu. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by rozwinęli swoje poczucie humoru, bowiem tylko ono będzie mogło pomóc im w zrozumieniu tymczasowych charakterów trudności dnia codziennego. Przypomina, że każdy problem trzyma w zanadrzu ukryty prezent. Lauviah uczy także używania naszych mocy, które posiadamy, w sposób właściwy, w pełni świadomie. Opiekuje się sławnymi ludźmi, politykami, biznesmenami, naukowcami, mędrcami. Wpływa na ich rozwój duchowy, introspekcję. Obdarza zdolnością uzdrawiania. Urodzonych w jego dniach chroni w czasie katastrof naturalnych, będących sygnałami alarmowymi, jakie daje nam Matka-Ziemia, byśmy uświadomili sobie konieczność rozwoju i odnalezienia kontaktu z nią. Ochrania także przed utratą mienia, kalectwem, nieszczęśliwymi wypadkami, napadami. Wspiera w opresji. Strzeże przed arogancją, zawiścią, zbytnią pewnością siebie. Jego podopieczni są utalentowani i twórczy, obdarzeni wielką wyobraźnią wytyczają sobie realne cele i osiągają je. Są kreatywni, inteligentni, radośni. Cechuje ich duże poczucie humoru, bywają ironiczni, mają magnetyczny osobisty urok. Posiadają rzadką umiejętność postępowania z wpływowymi i możnymi tego świata. Potrafią zaskarbić sobie ich przyjaźń i wdzięczność.
W aspekcie negatywnym rządzi dumą, ambicją, zazdrością, oszczerstwem.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Lauviah, Zwycięstwo, przynosi zwycięstwo w dziedzinie, której dotyczy pytanie. Sława, popularność, wspaniała reputacja. Znamienity uczony, mędrzec. Wieka gwiazda. Sukces dzięki splotom okoliczności. Realizacja zamierzeń. Studia nad życiorysami sławnych ludzi. Połączenie z wielkimi tego świata, którzy jeszcze żyją. Uprawianie polityki, możliwość zostania znaczącą osobistością w świecie polityki. Ochrona podczas wszelkiego rodzaju burz (naturalnych czy moralnych). Oświecenie Boską Mądrością. Rozgłos w świecie biznesu. Zdobycie szczytów, kumulacja władzy.
W cieniach zapowiedź dumy, ambicji, zazdrości i obmowy. Ofiara zarozumiałych, ambitnych, zazdrosnych i oczerniających osób. Triumf oczerniania oraz obmowy. Chwilowy sukces przedsięwzięć. Przesada w podkreślaniu własnych zalet. Triumf wybujałej ambicji. Zła sława. Perwersyjne używanie inteligencji i władzy. Głośny skandal, możliwość odsunięcia od władzy.

Anioł Wcieleniowy: Haiiael
Należy do Chóru: Anioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 11.03- 15.03 (Ryby: 20°-24°59')
Związek z planetami:
Planety: Księżyc / Merkury

Kwintesencja: Odczuwać z rozróżnieniem

Charakterystyka ogólna Anioła:
Anioł Lekarz. Bóg, Mistrz Wszechświata. Klęski Boże, Broń do wewnętrznej walki

Haiiael jest obdarzony przydomkiem "Bóg Mistrz Uniwersum". Pozwala oświetlić nasze odczuwanie poprzez światło rozróżnienia. Przynosi wielką płynność na poziomie ciał subtelnych, pozwala odnaleźć wiedzę zachowaną w naszych prapamięciach. Jako Anioł Opiekun wymaga panowania odczuciami, by nie dać się ponieść fali uczuć. W Tradycji Rycerskiej koń reprezentuje ciało astralne - to ciało pragnieniowe, które prowadzi nas poza to, czego nasza świadomość pragnie w rzeczywistości. Haiiael jest Rycerzem, który z poziomu naszego ciała mentalnego (jeśli jest ono odpowiednio ukształtowane) pomaga w panowaniu nad ciałem astralnym tak, by można było go używać w pracy (a nie być przez nie wykorzystywanym) do panowania nad ciałem snu. Opiekuje się żelazem, arsenałami i inżynierią wojskową. Chroni przed złymi zamiarami innych ludzi, uwalnia uciskanych. Swoich podopiecznych obdarza zwycięstwem, pokojem, silnym poczuciem sprawiedliwości, skłania do obrony słusznych spraw. Urodzeni w dniach panowania Haiiaela są energiczni, odważni. Cechuje ich przytomny i jasny umysł, intuicja, bystrość i mądrość, szybkość w podejmowaniu decyzji. Stanowczy i postępowi, utalentowani i aktywni, chatyzmatyczni. Cenieni w szeroko rozumianej wojskowości. Jako Anioł Lekarz, przynosi swą pomoc wszystkim osobom nadwrażliwym, których wszystko rani. Koi bóle nerwowe u osób cierpiących na nadwrażliwość ciała eterycznego. Uspokaja również bóle na poziomie fizycznego systemu nerwowego i jego odpowiednika eterycznego, poprzez meridiany. Jest Aniołem Akupunktury. Przyczynia się do szybkiej regeneracji.
W negatywnych aspektach przynosi niezgodę. Otacza opieką zdrajców i wszystkich tych, którzy stali się sławni z powodu popełnionych zbrodni. Sprzyja realizacji złych zamiarów, niekorzystnym wpływom.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Haiiael, Broń do wewnętrznej walki, sygnalizuje niezwykłego wojskowego, człowieka walki, wojownika. Będzie walczył o słuszne cele, na polu idei, uczuć i życia społecznego. Zostanie sławny dzięki swoim walkom i zwycięstwom. Walki wewnętrzne. Walka w imię Jedności o połączenie się wszystkich ludzi. Rozwijanie, roztaczanie wielkiej energii. Wyrównanie braków. Błyskotliwa umiejętność rozróżniania. Wielka przytomność umysłu. Wyzwolenie od prześladowców. Intelekt subtelny, wyostrzony jak szpada; świetna broń do walk intelektualnych. Wielu wrogów, ale będzie chroniony przed nimi. Jego życie będzie ciągłą walką w dziedzinie ideologicznej, intelektualnej.
W cieniach zwraca uwagę na konfliktowego człowieka. Siły opozycyjne szaleją w jego wnętrzu. Niewierność wobec zobowiązań. Wiele rozstań: małżeńskich, w przyjaźni, w miłości. Zdradzi i będzie zdradzony. Możliwa zła kryminalna sława. Kłótnik, zabijaka, będzie musiał stawić czoła podobnym sobie samochwałom. Nie jest tym, za kogo się podaje. Zwyciężony wojskowy. Obrońca przegranych spraw. Nieumiejętność rozróżniania. Chaotyczna mentalność. Prześladowanie. Zły wybór partnera życiowego.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 25 lip 2012, o 21:11 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Dzięki :)

Nie rozumiem jednak aspektów negatywnych. Anioły szkodzące tym, nad którymi winny czuwać ? O co z tym chodzi ?

Pzdr.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 26 lip 2012, o 08:18 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Dzien dobry Iris przepraszam cie zedopiero teraz pisze ale mialam urwanie glowy w pracy musialam zostawac po godzinach w pracy a jak wrocilam do domu to nie mialam sily wlaczyc komputer.Dziekuje ci za opis mojego osobistego opiekuna po napisaniu listu do ,ciebie.Jeszcze raz chciala zyczyc ci udanych wakacji ,duzo slonca,wolnego czasu,oraz udanego towrzystwa na grila i imprezy wkoncu zaczelo sie prawdziwe lato wiec trzeba troszke przystopowac i nabrac sil do pracy pozdrawiam cie Magdalena :) :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 28 lip 2012, o 00:51 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2012, o 00:29
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam serdecznie.Ja poproszę o wskazanie mi moich aniołów. Moja data urodzenia to 18.10.1969. godzina 20.00 . Oraz ważna dla mnie data : 19.03.2012. i 05 sierpień 2012 :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 12 sie 2012, o 12:18 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Wielu aniołów ma swojego zwierzchnika w naszym religijnym przekonaniu jest pustynny bożek JHVH. Nie należy do tego mieszać jednak opiekunów którzy mimo że czasami mają skrzydła nie podlegają jurysdykcji żadnego boga. Tu Zagubiona możesz szukać swojej odpowiedzi.

Irisa - jeśli znajdziesz wolną chwilę chciał bym cię prosić o wskazanie imienia i pochodzenia mojego pierwszego opiekuna oraz drugiego który jest jeszcze mocno ode mnie odcięty :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 11 wrz 2012, o 14:27 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
1heniu napisał(a):
Witam serdecznie.Ja poproszę o wskazanie mi moich aniołów. Moja data urodzenia to 18.10.1969. godzina 20.00 . Oraz ważna dla mnie data : 19.03.2012. i 05 sierpień 2012 :)

Witaj. Nie wiem czy nadal Twoja prośba jest aktualna, bo widzę, że nie było Cię długo na forum, a też nie chcę wykonywać na darmo, bo jednak trochę pracy przy tym jest. Jak wejdziesz na forum, daj znać.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 11 wrz 2012, o 14:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Arteurus napisał(a):
Irisa - jeśli znajdziesz wolną chwilę chciał bym cię prosić o wskazanie imienia i pochodzenia mojego pierwszego opiekuna oraz drugiego który jest jeszcze mocno ode mnie odcięty :)


Witaj. W tym celu poproszę o datę urodzenia i godzinę, bo tylko na tej podstawie określam jaki opiekun znajduje się przy danej osobie. Może być wysłane na priv. Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 wrz 2012, o 22:13 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
To i ja poproszę panna 05.09.1993r. (niedziela, 6:15)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 03:43 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Nie udało mi się dojść do godziny ani dnia moich narodzin. Chociaż udało mi się dojść do ciekawych informacji tym sposobem więc dziękuję za fajny temat :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 lis 2012, o 19:45 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Uriel napisał(a):
To i ja poproszę panna 05.09.1993r. (niedziela, 6:15)

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Leuviah
Należy do Chóru: Trony
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 27 stycznia (Wodnik: 6/7°), 8 kwietnia (Baran: 18/19°), 22 czerwca (Rak: 0/1 °), 5 września (Panna: 127/13*), 17 listopada (Skorpion: 24/25°)

Związek z planetami:
Planety: Saturn / Jowisz

Kwintesencja: Wywiązywać się z przyjętych zobowiązań z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła:
Inteligencja ekspansywna i owocna, Bóg ratujący grzeszników, Baranek Boży

Leuviah ma przydomek "Bóg Wybaczający Grzesznikom". Reprezentuje moc Nieba, chroniąc i pomagając wybrnąć z trudności, daje znaki, spojrzenie Boga na każdego z nas. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by uszlachetniali swoje uczucia i myśli celem ich oczyszczenia, by być jasnym w samym sobie i w czynach. Oczekuje także wprowadzenia równowagi pomiędzy planem materialnym i duchowym tak, by żaden nie przeważał w czasie lub w ważności. Przynosi dużo mądrości w zrozumieniu pojęcia równowagi duch/materia. Prosi również by byli uczynni wobec otaczających ich ludzi i pracowali nad nie ocenianiem. Leuviah przypomina, że dyscyplina wewnętrzna jest wartością i powinna być stosowana wobec samych siebie, ale w stosunku do innych należy jej używać w aksamitnych rękawiczkach. Przynosi ratunek w nagłej potrzebie życia, wpływa na rozwój duchowy. Podnosi z każdej opresji i trudności. Wspiera w osiągnięciu równowagi duchowo-materialnej. Wpływa na zrozumienie doświadczeń życiowych za pomocą proroczych snów i objawień. Obdarza pogodą ducha, spokojem, wyobraźnią, optymizmem. Jego podopiecznymi są przedstawiciele sztuki, szeroko rozumianej kultury, nauki i finansjery. Cechuje ich odwaga, romantyzm, magnetyzm osobisty, lojalność, szczerość, zrównoważenie. Urodzonych w dniach panowania Leuviaha charakteryzuje wysoki stopień inteligencji, dobra pamięć. Wyjątkowo spostrzegawczy, dysponują zdolnościami koniecznymi do właściwej oceny sposobu realizowania korzystnych idei. Pomysłowi i zręczni, czarujący w towarzystwie.

W negatywnym aspekcie przeważa skrajny materializm bądź źle rozumiana duchowość. Brak wyobraźni, lojalności, negatywne nastawienie do życia i doświadczanych trudności.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Leuviah, Owocująca i ekspansywna inteligencja, podkreśla inteligencję, otwartość, ekspansywność w realizacji ważnych dzieł. Umysłowość szczodra, uczynna, gotowa do pomocy potrzebującym. Rozum panuje nad uczuciami. Panowanie rozumu nad uczuciami. W uczuciach emocje nie decydują. Niezwykła pamięć. Sukces tam, gdzie pamięć jest podstawowym elementem: egzaminy, konkursy, teleturnieje etc. Odzyskanie pamięci; zapomniane wspomnienia wracają. Osoba konsultowana jest uprzejma, radosna, sprzyjająca; chodzi o osobę pełną skromności i prostoty. Będzie umiała znieść wrogość z rezygnacją. Nie załamie się wobec doświadczeń życiowych. Ktoś cierpliwy. Bóg obdarza łaską. Prawy sposób bycia. Działania przyniosą wymierne efekty.
W cieniach ostrzeżenie przed stratą, zmartwieniem. Klęska w zakresie pytania. Umartwianie. Narzekanie na wszystko. Libertyn. W uczuciach uwiedzenie i porzucenie. Pożądanie opacznie nazywane miłością. Osoba niegodna zaufania. Rozpacz, smutek, nuda. Kiepski, zły obrót spraw. Korupcja. Słaba pamięć. Gorzkie owoce starań. Chaos moralny.

Anioł Godzinowy: Leuviah
Należy do Chóru: Trony
Czas (Anioł Godzinowy): 6:01 - 6:20

Związek z planetami:
Planety: Saturn / Jowisz

Kwintesencja: Wywiązywać się z przyjętych zobowiązań z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła:
Inteligencja ekspansywna i owocna, Bóg ratujący grzeszników, Baranek Boży

Leuviah ma przydomek "Bóg Wybaczający Grzesznikom". Reprezentuje moc Nieba, chroniąc i pomagając wybrnąć z trudności, daje znaki, spojrzenie Boga na każdego z nas. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by uszlachetniali swoje uczucia i myśli celem ich oczyszczenia, by być jasnym w samym sobie i w czynach. Oczekuje także wprowadzenia równowagi pomiędzy planem materialnym i duchowym tak, by żaden nie przeważał w czasie lub w ważności. Przynosi dużo mądrości w zrozumieniu pojęcia równowagi duch/materia. Prosi również by byli uczynni wobec otaczających ich ludzi i pracowali nad nie ocenianiem. Leuviah przypomina, że dyscyplina wewnętrzna jest wartością i powinna być stosowana wobec samych siebie, ale w stosunku do innych należy jej używać w aksamitnych rękawiczkach. Przynosi ratunek w nagłej potrzebie życia, wpływa na rozwój duchowy. Podnosi z każdej opresji i trudności. Wspiera w osiągnięciu równowagi duchowo-materialnej. Wpływa na zrozumienie doświadczeń życiowych za pomocą proroczych snów i objawień. Obdarza pogodą ducha, spokojem, wyobraźnią, optymizmem. Jego podopiecznymi są przedstawiciele sztuki, szeroko rozumianej kultury, nauki i finansjery. Cechuje ich odwaga, romantyzm, magnetyzm osobisty, lojalność, szczerość, zrównoważenie. Urodzonych w dniach panowania Leuviaha charakteryzuje wysoki stopień inteligencji, dobra pamięć. Wyjątkowo spostrzegawczy, dysponują zdolnościami koniecznymi do właściwej oceny sposobu realizowania korzystnych idei. Pomysłowi i zręczni, czarujący w towarzystwie.

W negatywnym aspekcie przeważa skrajny materializm bądź źle rozumiana duchowość. Brak wyobraźni, lojalności, negatywne nastawienie do życia i doświadczanych trudności.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Leuviah, Owocująca i ekspansywna inteligencja, podkreśla inteligencję, otwartość, ekspansywność w realizacji ważnych dzieł. Umysłowość szczodra, uczynna, gotowa do pomocy potrzebującym. Rozum panuje nad uczuciami. Panowanie rozumu nad uczuciami. W uczuciach emocje nie decydują. Niezwykła pamięć. Sukces tam, gdzie pamięć jest podstawowym elementem: egzaminy, konkursy, teleturnieje etc. Odzyskanie pamięci; zapomniane wspomnienia wracają. Osoba konsultowana jest uprzejma, radosna, sprzyjająca; chodzi o osobę pełną skromności i prostoty. Będzie umiała znieść wrogość z rezygnacją. Nie załamie się wobec doświadczeń życiowych. Ktoś cierpliwy. Bóg obdarza łaską. Prawy sposób bycia. Działania przyniosą wymierne efekty.
W cieniach ostrzeżenie przed stratą, zmartwieniem. Klęska w zakresie pytania. Umartwianie. Narzekanie na wszystko. Libertyn. W uczuciach uwiedzenie i porzucenie. Pożądanie opacznie nazywane miłością. Osoba niegodna zaufania. Rozpacz, smutek, nuda. Kiepski, zły obrót spraw. Korupcja. Słaba pamięć. Gorzkie owoce starań. Chaos moralny.

Anioł Wcieleniowy: Yehuiah
Należy do Chóru: Moce
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 3.09 - 7.09 (Panna: 10*-14*59')
Związek z planetami:
Planety : Mars / Uran

Kwintesencja: Działać z żywością

Charakterystyka ogólna Anioła:
Minister Boski. Podporządkowanie. Bóg. który zna wszystkie rzeczy

Yehuiah jest nazywany " Bóg Wszechwiedzący". Udziela ochrony przed negatywnymi siłami i pozwala rozpoznać w porę przygotowane pułapki. Posiada elektryzującą moc wibracyjną, która pomaga zwalczać siły cienia wewnątrz nas i obudzić naszego wewnętrznego Wojownika Światła. To właśnie on otwiera drzwi naszych wewnętrznych więzień i zrywa łańcuchy, w które zakuło nas życie materialne. Jako Anioł Opiekun wymaga akceptacji i zrozumienia Karmy, pomaga w utrzymaniu regularności w praktyce duchowej. Pomaga w odkryciu naszej prawdziwej tożsamości. Prosi byśmy zharmonizowali nasze czyny z wolą naszego Boskiego
życiu kierunek zgodny z wolą naszej duszy. Opiekuje się tym, co wyższe i bardziej szlachetne. Urodzonym w dniach swojego panowania ułatwia odkrywanie własnych słabości, wskazuje drogę do ich pozbycia się Ułatwia przejście do czynu, kiedy jest to niezbędne. Także upewnia, że czyn, który chcemy wprowadzić w życie, jest adekwatny do woli Ja Jestem. Nie pozwala by poddawać się czyimś wpływom. Ułatwia panowanie nad naszym duchem. Obdarza odwagą, uwalnia od strachu i lęku. Opiekuje się ministrami, władcami, ludźmi wzbudzającymi respekt, autorytet. Podopiecznych Yehuiaha cechuje konstruktywność, wyobraźnia, mnogość talentów, wola, wytrwałość, metodyczność. Mogą tworzyć w dowolnej dziedzinie. Są metodyczni i wytrwali, osiągają konkretne wyniki w pracy duchowej, materialnej.

W negatywnych aspektach rządzi niesubordynacją. Prowokuje do buntów i rebelii, rewolt. Sieje strach, zniewolenie, uniżenie.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yehuiah, Subordynacja, wskazuje na człowieka podporządkowanego swoim przełożonym, który nie ma ambicji zajęcia stanowisk nieprzeznaczonych dla niego. Zadowolenie ze stanowiska, które wskazano. Lojalność wobec szefa, wierność wobec Praw, wobec rządu. Można mieć do niego zaufanie. Pozna potencjalnych zdrajców. Możliwość zburzenia projektów zdrajców, wyprzedzenia ich działań. Wypełnia obowiązki, dotrzymuje zobowiązań związanych z kontraktem, umową, obietnicą Ochrona przed działaniami wynikającymi ze złej woli. Sukcesywne uwalnianie się od wszystkiego, co światowe i odkrycie wartości duchowych. Osoba godna zaufania.
W cieniach zwraca uwagę na niesubordynację, możliwy bunt. Konflikt z przełożonym, bez względu na miejsce pracy. Zaspokojenie pragnień wbrew wszystkim i wszystkiemu. Wywrotowiec, możliwość uwięzienia. Okazja czyni zbrodniarzem. Nie uznaje żadnych praw moralnych, porządku, hierarchii, autorytetu.
Te oceny są ważne tylko w momencie konsultacji. Siły Otchłani są autodestrukcyjne i, w konsekwencji, osoba konsultowana może się zmienić, stając się zaprzeczeniem tego, co widać podczas układu kart, jeśli karta jest odwrócona.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL