Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2013, o 22:08 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
A więc polega to na tym, że:
1. Zadajecie pytanie.
2. Spisujecie godzinę dokładną jaką macie na zegarze na komputerze, w telewizorze, itd. Jest to ważne, bo jak zadajesz pytanie to możesz mieć inną godzinę na komputerze, a inną na forum. Dlatego prosiłbym o zapis z komputera.

Resztą zajmę się ja. ^ ^
Pytanie może być dowolne. Mam nadzieje, że podołam. A jak nie to napiszę, że nie dam rady.
Temat ma służyć mojemu rozwojowi, bo skoro zaczyna wychodzić mi interpretacja to trzeba poszerzać swoje horyzonty. No i obiecałem, że oprócz piramidki na pewno pojawi się coś jeszcze.

EDIT: Prosiłbym też o krótki zarys sytuacji jeśli już o coś pytacie. D: Bo to trudne czytać z cyferek, a jeszcze trudniejsze jak nie znasz obecnej sytuacji. Przekonałem się o tym po prognozie dla Cesarzowej.
Dziękuje z góry.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


Ostatnio edytowano 11 mar 2013, o 14:05 przez Neuron, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2013, o 22:27 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
to będę królikiem doświadczalnym :)

pytanie: kiedy powinnam sie zając otwarciem mojego sklepo-kawiarni ezoterycznego ?

10.03.2013 godz. 22:27

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2013, o 23:04 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Co prawda nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie kiedy. C; Jednak uda mi się chyba wyczytać emocje.

Liczba zdarzenia to 8 - czeka Cię konieczność transformacji, aby pokonać trudności jakie stanowi otwarcie sklepu - zapewne finansowe jak i organizacyjne. Pieniądze i sprawy materialne to mówi ta cyfra. Panowanie nad sobą i właściwa ocena sytuacji, to będzie potrzebne do podjęcia decyzji.
Ogólne tło sytuacji przedstawia się w wibracji 1 - Jako przywódca tej akcji czekasz na potwierdzenie i powinno się pojawić. Inicjatywą jaką się wykażesz da Ci sukces. Pojawia się tutaj mężczyzna. Może on będzie Twoim oparciem przy działaniu, pomocą? Albo owym potwierdzeniem?
Rezultat to cyfra 9. Czekają Cię opóźnienia, ale jednak na końcu miła niespodzianka. Cierpliwość pomoże Ci osiągnąć cel po długim oczekiwaniu. Jednak to wszystko będzie czymś co się spełni i może już zaczyna spełniać. Może w tym wszystkim bardzo pomóc Ci intuicja. C;

Bardzo proszę. Co prawda nie odpowiada kiedy, ale jednak rzuca jakiejś światło na sprawę sklepu. ^ ^ Co o tym sądzisz? A i brałem to bardzo intuicyjnie, a że jeszcze słabo mam rozwinięte te moje poczucia intuicyjne, to mogę się mylić.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2013, o 23:52 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
ciekawy pomysl z ta prognoza :)
to ja zapytam bardziej konkretnie
zapisalam sie na 7.04.2013 an koncert mis tybetanskich (o 15.30)
czy pojde na niego?
teraz 10.03.2013 g. 23.52


obiecuje zweryfikowac :)

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 00:24 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Bardzo dziękuje. ^ ^ Ogólnie pomysł wyszedł spontanicznie wczoraj na czacie, dziś myślałem, aby go zrealizować.
Okej, ja już odpowiadam.
Liczba zdarzenia to 4. Cyfra mówi o opóźnieniu. Nie wiem, opóźnienie z dostaniem informacji o tym, czy pójdzie się na koncert? A może opóźnienie z podjęciem decyzji czy iść? Mówi również o wytrzymałości jaka jest potrzebna do realizacji. Występuje tutaj również w podliczbach liczba 22 - jakiś specjalny talent może pomóc w realizacji tego pójścia. Może zrobisz coś dla kogoś, a on Ci pomoże pójść? Bo 22 to liczba pracy dla innych, a więc można korzystać z tego jakiejś korzyści jak pomoc w razie czego. Nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Tło sytuacji odbędzie się w wibracji 1, czyli liczby sukcesu. Inicjatywa z jaką wystąpiłaś decydując się na pójście na koncert mówi o sukcesie, czyli możliwości pójścia. Mężczyzna pojawia się w tej wibracji i czuje, że może być ważny w realizacji tego planuje. I na serio, czuje to bardzo wyraźnie. oO
Rezultat to cyfra 5, czyli zabawa, komunikacja i niespodzianka. Zabawa będzie pewnie dotyczyła koncertu. Komunikacja... Możliwe, że kogoś poznasz na tym koncercie. Niespodzianka to możliwe, że samo pójście będzie już niespodzianką. Koncert może być też nowym źródłem inspiracji.

To ja czekam na weryfikację. ^ ^ I proszę bardzo.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 06:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 mar 2013, o 19:24
Posty: 6
Podziękowań: 0
Witam ,
mam pytanie , czy można zadać pytanie dotyczące np . miłości ?
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2013, o 11:46 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 74
Podziękowań: 27
co w uczuciach w najbliższym czasie?

godz 11;46

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 14:03 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
EwaBytom napisał(a):
Witam ,
mam pytanie , czy można zadać pytanie dotyczące np . miłości ?
pozdrawiam

Tak, można. ^ ^
Jeśli nie będę mógł odpowiedzieć na jakiejś pytanie to po prostu to napiszę.
A i jeśli udzielę odpowiedzi, to wolałbym, aby do tego podchodzić z dystansem. Uczę się dopiero, a więc moje wszystkie "wróżby", toteż prognozy mogą być mylne. Jeśli się zrealizują - będę szczęśliwy. Jeśli nie - będę szukał przyczyny, aby naprawić skutek.

Cesarzowa napisał(a):
co w uczuciach w najbliższym czasie?

godz 11;46


Liczba zdarzenia to 8, czyli może czekać Cię cierpienie w ostatnim czasie na tle uczuciowym właśnie, taka jakby próba. Będziesz musiała przejąć jakąś odpowiedzialność oraz umiejętność zapanowania nad sobą. Odstaw też sprawy materialne, a będzie Ci łatwiej. Pamiętaj o właściwie ocenie. A na koniec powiem, że czuję silne wibracje od słowa "choroba" - może czeka Cię choroba albo kogoś kogo masz na oku?
Liczba tła sytuacji odbywa się w wibracji 2 - dwójka to symbol dwoistości, a więc możliwe są dwie różne natury, które się spotkają. Dwójka mówi o związku... Tylko nie wiem co z nim dokładnie. Jeśli wchodzisz w związek to prawdopodobnie możesz przyjąć pozycję takiego pasywnego partnera, zależnego od tego drugiego. Ewentualnie już taką pozycję masz. Masz 11 jako podliczbę tutaj - mówi ona o odpowiednim talencie, który może Ci pomóc, sądzę, że chodzi o intuicję, którą powinnaś wykorzystać, aby stworzyć odpowiednią relację. Zapewnia Ci też siłę, moc i odwagę, a to na pewno Ci się przyda.
Liczba rezultatu to 1- sukces, znowu. Wszystkim tutaj jedynki wychodzą. Ewolucja poprzez uczucia i transformacja, o której mówi też 8. Pamiętaj, że czasem warto wyjść z inicjatywą.

O, proszę bardzo. C;

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 14:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 74
Podziękowań: 27
Neuron napisał(a):
EwaBytom napisał(a):
Witam ,
mam pytanie , czy można zadać pytanie dotyczące np . miłości ?
pozdrawiam

Tak, można. ^ ^
Jeśli nie będę mógł odpowiedzieć na jakiejś pytanie to po prostu to napiszę.
A i jeśli udzielę odpowiedzi, to wolałbym, aby do tego podchodzić z dystansem. Uczę się dopiero, a więc moje wszystkie "wróżby", toteż prognozy mogą być mylne. Jeśli się zrealizują - będę szczęśliwy. Jeśli nie - będę szukał przyczyny, aby naprawić skutek.

Cesarzowa napisał(a):
co w uczuciach w najbliższym czasie?

godz 11;46


Liczba zdarzenia to 8, czyli może czekać Cię cierpienie w ostatnim czasie na tle uczuciowym właśnie, taka jakby próba. Będziesz musiała przejąć jakąś odpowiedzialność oraz umiejętność zapanowania nad sobą. Odstaw też sprawy materialne, a będzie Ci łatwiej. Pamiętaj o właściwie ocenie. A na koniec powiem, że czuję silne wibracje od słowa "choroba" - może czeka Cię choroba albo kogoś kogo masz na oku?
Liczba tła sytuacji odbywa się w wibracji 2 - dwójka to symbol dwoistości, a więc możliwe są dwie różne natury, które się spotkają. Dwójka mówi o związku... Tylko nie wiem co z nim dokładnie. Jeśli wchodzisz w związek to prawdopodobnie możesz przyjąć pozycję takiego pasywnego partnera, zależnego od tego drugiego. Ewentualnie już taką pozycję masz. Masz 11 jako podliczbę tutaj - mówi ona o odpowiednim talencie, który może Ci pomóc, sądzę, że chodzi o intuicję, którą powinnaś wykorzystać, aby stworzyć odpowiednią relację. Zapewnia Ci też siłę, moc i odwagę, a to na pewno Ci się przyda.
Liczba rezultatu to 1- sukces, znowu. Wszystkim tutaj jedynki wychodzą. Ewolucja poprzez uczucia i transformacja, o której mówi też 8. Pamiętaj, że czasem warto wyjść z inicjatywą.

O, proszę bardzo. C;



o kucze! zachorowałam właśnie :( tak mam intuicje dobrze rozwiniętą mogę jeszcze raz?

jak ułoży się moja relacja z jakubem t.

nie jesteśmy razem.. widzimy się tylko w wakacje

godz 14;12

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 16:12 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Cesarzowa napisał(a):

o kucze! zachorowałam właśnie :( tak mam intuicje dobrze rozwiniętą mogę jeszcze raz?

jak ułoży się moja relacja z jakubem t.

nie jesteśmy razem.. widzimy się tylko w wakacje

godz 14;12

Właśnie sobie przypomniałem, że pisałaś to wczoraj na czacie. Ale to słowo było perfidne.

Okej, już piszę i liczę. C;
4 to liczba tego zdarzenia, mówi o ona o trudnościach i przeszkodach jakie możecie napotkać w tej relacji. Możliwe, że jedna z przeszkód to ta, że rzadko się widujecie. Musisz uzbroić się w wytrzymałość i wytrwałość, wtedy on powinien zrobić to samo. W swoich działaniach zwracaj uwagę na dokładność. Masz tutaj też podliczbę 13, która jest ważna - mówi o istotnych przeobrażeniach jakie przejdziesz w dziedzinie, której dotyczy pytanie. Możliwe, że to on przejdzie też jakąś zmianę.
2 i 11 w tle sytuacji symbolizują to, że musisz zaufać swojej intuicji. 11 jako liczba bezpośrednia związana z intuicją mówi, że będzie Ci ona pomagała. Możliwe, że intuicja wysyła do Ciebie jakiejś sygnały dotyczące tej relacji, a Ty nie zwracasz na nie uwagi? Przeanalizuj to. Dwójka to symbol związków, możliwe, że połączy Was coś. Jeśli nie związek partnerski, to może związek o podłożu przyjaźni? Dwójka mówi też, że zawsze masz dwie możliwości, dwa wybory, musisz rozważać obydwa, wtedy będziesz miała jaśniejszą odpowiedź. Pojawia się też pasywność... Ktoś w tej relacji jest/będzie/był pasywny i zależny od drugiej osoby? Pamiętaj o korzystaniu z umiejętności dyplomacji.
Rezultat przedstawia się jako 6. 6 mówi o szczęściu i miłości, rodzinie i domu. Możliwe, że coś jednak Was połączy, jeśli skorzystasz z rad jakie dają poprzednie liczby. Szóstka z tego co widzę mówi bardzo dużo o życiu małżeńskim, rodzinie, dziecku... Jednak największą wibrację z tego wszystkiego wydziela związek i równowaga. Sądzę, że jeśli zbudujesz związek, który będzie opierał się na równowadze i harmonii to będzie szczęśliwy związek. Pojawia się też wyzdrowienie - możliwe, że cyfry informują Cię, że wyzdrowiejesz z tej choroby, w której jesteś. Chociaż nie wiem. oO Pytanie tego nie dotyczy, a to słowo też wydziela taką perfidną wibrację, aby zwrócić na nie uwagę.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL