Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2013, o 19:00 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
super rewelacyjnie i w sumie to by się zgadzało ale zobaczymy jak to pójdzie w kwiecień zaczynam działać w tej sprawie wiec bedziemy mogli razem na bierząco weryfikowac :))

To tera jeszcze raz

Czy uporam sie w 2013 w końcu ze swoimi uczuciami ?

19:00 11.03.2013 :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 20:13 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
mgielka napisał(a):
super rewelacyjnie i w sumie to by się zgadzało ale zobaczymy jak to pójdzie w kwiecień zaczynam działać w tej sprawie wiec bedziemy mogli razem na bierząco weryfikowac :))

To tera jeszcze raz

Czy uporam sie w 2013 w końcu ze swoimi uczuciami ?

19:00 11.03.2013 :)

Zobaczy się czy będzie okej. :D Najwyżej będę się mylić. Zresztą niedługo kwiecień, wszystkiego się dowiemy.

To już piszę co mi wychodzi:
3. 6/24/33
4. 2/11
5. 8/35/44

Liczba zdarzenia to 6. Liczba, która mówi o szczęściu. Wspomina również o współodczuwaniu. Musisz przede wszystkim podjąć decyzję o tym czego chcesz. Czeka Cię tak jakby wybór do dokonania? Wychodzi nam podliczba 33 również - 33 jest specyficzną dla mnie liczbą. 33 to liczba Chrystusowa, mówi o poświęceniu jakie będziesz musiała w tym przypadku zrobić. Pewnie czeka Cię właśnie wybór, w którym będziesz musiała coś poświęcić. Pamiętajmy, że 33 to liczba mistrza, poświęcenie dla innych, dla dobra innych.
Tło wydarzy się w wibracji 2. Czyli masz pamiętać, że masz dwa wybory, dwie możliwości, nigdy jednej. Zawsze dwie, lub więcej. Musisz korzystać z dyplomacji, inaczej wszystko nie pójdzie po Twojej myśli. Od słów "kobieta" i "macierzyństwo" czuć specyficzne wibracje, takie mówiąc, że to są dwie kluczowe kwestie. Kobieta może symbolizować Ciebie, ewentualnie kogoś kto przyjdzie Ci z pomocą. Macierzyństwo... Może czeka Cię coś takiego? Może wystąpić również okres niezdecydowania, ewentualnie okres ten już nastąpił, wtedy by to znaczyło, że niedługo minie. 11 jako podliczba oznacza, abyś korzystała ze swej intuicji, wtedy sprawy się ułożą.
Rezultat to liczba 8: Czeka Cię okres poszukiwania równowagi lub poszukujesz już teraz tej równowagi. Później nastąpi okres zbierania skutków postępowania. Ogólnie czeka Cię trochę trudności do pokonania, ale występują tutaj często liczby mistrzowskie więc powinno być w miarę okej. Możliwe, że po tym wszystkim przejdziesz taką transformację, zmienisz się trochę, ale nie aż tak diametralnie. Pewnie zmiana ta będzie polegać na tym, że gdy odnajdziesz równowagę, to zaczniesz z dystansem podchodzić do pewnych spraw, aby Twoja równowaga nie została zatracona. Silnie emanuje tutaj jakiś wypadek... Nie wiem czemu, ale piszę to co czuję. 44 to liczba, która mówi, że służba dla innych jest ważna, jednak tutaj 44 może oferować pewną wymianę, bo jeśli zaspokoimy potrzeby materialne w pozytywnych i produktywnych aspektach, to 44 w zamian pozwoli nam oszczędzić negatywnego wpływu ósemki.

Więc z tego co wnioskuję po wielu trudach, przejściach, powinno udać Ci się ustabilizować swoje życie emocjonalne.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 20:20 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wow jestem pod wrazeniem :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 20:35 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2013, o 19:49
Posty: 27
Podziękowań: 1
Teraz ja poprosze :ymblushing: jak ułoży się moja relacja z panem Sławkiem


20:35
11-03-2013


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2013, o 21:10 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
kuja77 napisał(a):
Teraz ja poprosze :ymblushing: jak ułoży się moja relacja z panem Sławkiem


20:35
11-03-2013

Już patrzę.

Dobrze. Wyszło Ci bardzo podobnie jak u Mgiełki.Z tym, że u Ciebie jest mniej liczb mistrzowskich. Dlatego może być u Ciebie trudniej. Jednak szóstka jako liczba zdarzenia informuje, że czeka Cię szczęście i miłość rodzinna. Czeka Cię również podjęcie odpowiedzialności oraz związek. Ważną rolę odegra tutaj decyzja w wyborze jaki masz do dokonania.
2 to tło sytuacji. Odnosi się do wyboru: masz dwie możliwości i korzystaj z tego. Jeśli chcesz czegoś więcej od Pana Sławka - zaimponuj mu swoją wyobraźnią oraz umiejętnością czekania oraz wychwycenia odpowiedniej chwili. Uważaj, aby nie zacząć być zależna od niego. Nie stawaj się też pasywna, pokaż, że masz swoje zdanie i nie ulegaj od razu. 11 mówi, jak w poprzednich przypadkach, że zaufanie swojej intuicji to najlepsza inwestycja. Po prostu wysłuchaj intuicji, pomoże Ci podjąć właściwy wybór.
8 jako rezultat to trudności jakie masz do pokonania, czuję, że mogą wiązać się one ze sprawami materialnymi. Możliwe, że czeka Cię tak jakby próba, która zdecyduje o wyniku całej tej akcji. Pamiętaj o właściwej ocenie - wtedy to co chcesz osiągnąć stanie się realniejsze. Ósemka wyraźnie wspomina: PANUJ NAD SOBĄ. C; Tak, ona się drze. Bo to taka drąca się ósemka, która lubi krzyczeć.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2013, o 21:24 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2013, o 19:49
Posty: 27
Podziękowań: 1
Dużo dużo prawdy :ymblushing: panuj nad sobą to ważne :) dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, o 21:55 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Czy bedę zadowolona z rejsu ?

21:54 13.03.2013

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, o 22:05 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
Neuron napisał(a):
Liczba zdarzenia to 4. Cyfra mówi o opóźnieniu. Nie wiem, opóźnienie z dostaniem informacji o tym, czy pójdzie się na koncert? A może opóźnienie z podjęciem decyzji czy iść? Mówi również o wytrzymałości jaka jest potrzebna do realizacji. Występuje tutaj również w podliczbach liczba 22 - jakiś specjalny talent może pomóc w realizacji tego pójścia. Może zrobisz coś dla kogoś, a on Ci pomoże pójść? Bo 22 to liczba pracy dla innych, a więc można korzystać z tego jakiejś korzyści jak pomoc w razie czego. Nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Tło sytuacji odbędzie się w wibracji 1, czyli liczby sukcesu. Inicjatywa z jaką wystąpiłaś decydując się na pójście na koncert mówi o sukcesie, czyli możliwości pójścia. Mężczyzna pojawia się w tej wibracji i czuje, że może być ważny w realizacji tego planuje. I na serio, czuje to bardzo wyraźnie. oO
Rezultat to cyfra 5, czyli zabawa, komunikacja i niespodzianka. Zabawa będzie pewnie dotyczyła koncertu. Komunikacja... Możliwe, że kogoś poznasz na tym koncercie. Niespodzianka to możliwe, że samo pójście będzie już niespodzianką. Koncert może być też nowym źródłem inspiracji.

To ja czekam na weryfikację. ^ ^ I proszę bardzo.

jasne, ze dam znac i pieknie dziekuje Obrazek
co do waznych panow - to koncert daje wlasnie pan
druga mozliwosc to moj maz, ale tu opoznienie oznaczaloby jakies klopoty u niego - zatem oby nie
dzwieki mis sa rewelacyjne i juz bardzo sie ciesze na ten koncert
moze poznam tam pare ososb rowniez zainteresowanych energetyka (?)

PS ja jestem 5-tka z drogi zycia :)

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, o 22:15 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
to jeszcze jedno pytanie mi sie nasunęło:
Czy po powrocie z rejsu do domu będę juz miała jasną sytuację uczuciowa, czy tez moze minie jeszcze jakiś czas ?

22:15 13.03.2012

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, o 22:29 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
mgielka napisał(a):
Czy bedę zadowolona z rejsu ?

21:54 13.03.2013

3. 2/11
4. 13/4
5. 6

Sytuacja, a raczej liczba zdarzenia to dwójka. ^ ^ 11 - która mówi, że masz słuchać się swej intuicji. Z tego co zauważyłem, że to liczby bardzo, ale to bardzo mocno lubią Ci podkreślać, że masz się słuchać swojej intuicji, masz jej ufać i tym podobne fakty. Dwójka może informować... No nie wiem. Mi się zdaje, że tylko ta intuicja odgrywa tutaj rolę.
Tło zdarzenia - planowanie, organizacja, praca, planowanie, organizacja, praca, i tak w kółko. Nieprawdaż? Możliwe są drobne opóźnienia, ale chyba nie sądzę, aby źle wpłynęły na to wszystko. Widzę też 13 - jakiejś istotne przeobrażenie, możliwe, że przechodzisz lub będziesz przechodzić. Uzbrój się w razie czego w cierpliwość, wytrzymałość i bądź wytrwała.
Rezultat będzie w szóstce - szczęście Cię czeka. C; Czyli się zapewne uda i będzie udany. Przebija mi się tu też "wybór", "rozsądzenie stron". Hm, zapewne sama dobrze wiesz o co chodzi.

Wniosek jest taki: mimo wszystko rejs będziesz wspominać dobrze. ^ ^ No i życzę udanego rejsu! Indżoj!

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL