Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 kwi 2013, o 15:02 
Kreator

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
jestem ciekawa czy tez byłaby Twoja reakcja taka sama, jakby spróbować z innym pytaniem?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwi 2013, o 22:00 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
nie pytaj zadaj je po prostu

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 20:09 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
Neuron napisał(a):
Bardzo dziękuje. ^ ^ Ogólnie pomysł wyszedł spontanicznie wczoraj na czacie, dziś myślałem, aby go zrealizować.
Okej, ja już odpowiadam.
Liczba zdarzenia to 4. Cyfra mówi o opóźnieniu. Nie wiem, opóźnienie z dostaniem informacji o tym, czy pójdzie się na koncert? A może opóźnienie z podjęciem decyzji czy iść? Mówi również o wytrzymałości jaka jest potrzebna do realizacji. Występuje tutaj również w podliczbach liczba 22 - jakiś specjalny talent może pomóc w realizacji tego pójścia. Może zrobisz coś dla kogoś, a on Ci pomoże pójść? Bo 22 to liczba pracy dla innych, a więc można korzystać z tego jakiejś korzyści jak pomoc w razie czego. Nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Tło sytuacji odbędzie się w wibracji 1, czyli liczby sukcesu. Inicjatywa z jaką wystąpiłaś decydując się na pójście na koncert mówi o sukcesie, czyli możliwości pójścia. Mężczyzna pojawia się w tej wibracji i czuje, że może być ważny w realizacji tego planuje. I na serio, czuje to bardzo wyraźnie. oO
Rezultat to cyfra 5, czyli zabawa, komunikacja i niespodzianka. Zabawa będzie pewnie dotyczyła koncertu. Komunikacja... Możliwe, że kogoś poznasz na tym koncercie. Niespodzianka to możliwe, że samo pójście będzie już niespodzianką. Koncert może być też nowym źródłem inspiracji.

To ja czekam na weryfikację. ^ ^ I proszę bardzo.


juz moge zweryfikowac :)
nie poznalam nikogo konkretnego - ale moze jeszcze bede wracac w to miejsce, gdzie zorganizowali ten koncert (tam jest Qi-gong,masaz Shiathsu irozne kursy)
co do waznego pana i opoznienia - pan, ktory dawal koncert zapomnial czegos waznego i musial szybciutko po to pojechac - dobrze, ze mial niedaleko - i koncert sie opoznil o godzinke
reszta przebiegla bez zaklocen
wspaniale dzwieki, sama przyjemnosc i relaks :)

takze - brawo!
swietnie przewidziane @};-
dziekuje - Ania

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 14:26 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Lisatrycz napisał(a):
chciałabym zapytać o przyszłość mojego związku z Michałem

04.04.2013 godz. 23:08

dzieki

Lisatrycz

Przepraszam za takie opóźnienia, ale nie miałem weny do tego.

Liczba zdarzenia: 12/3
Tło sytuacji: 14/5
Rezultat ostateczny: 26/8

A więc... Zakładam, że dalej z nim jesteś. :D Trójka określa, że to dość twórczy związek. Czujesz się spełniona z nim. Masz przez to wiele radości. Przepełnia się entuzjazm. Jest to taki magnetyczny związek, przyciągacie się i czujecie razem przyjemność z bycia sobą. Dwunastka dodaje Wam tego, że skłaniacie się ku poświęceniom.
Tło sytuacji... Czternastka to liczba karmiczna, która sugeruje, że niecierpliwość i agresja to skutek wielu nieprzyjemności - wypadków, chorób, rozpadów relacji. Sugeruje też spotkania miłosne, które źle się kończą. Piątka sugeruje tutaj... Związek, ale o większym podłożu seksualnym, a nie emocjonalnym. Taki związek raczej tylko do łóżka, a nie związek romantyczny. Pokazuje też wolność, ale nie wiem o co dokładnie teraz chodzi.
Rezultat ostateczny w ósemce to konieczność transformacji. Jeśli chcesz z nim być to wiele przeszkód, trudności i ciągłe poszukiwanie równowagi. Jeśli to osiągniesz to stworzysz szczęśliwy związek. Dwadzieścia sześć mówi wprost - wibrujesz pozytywnie: zyskujesz, wibrujesz negatywnie: tracisz. W sumie to tyle.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 14:58 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Ella62b napisał(a):
To ja tez poprosez :)
Czy mam szanse na udana relacje?
Godz 10,20

Liczba zdarzenia: 12/3
Tło sytuacji: 15/6
Rezultat: 27/9

Twoja relacja, o którą pytasz będzie zapewne twórcza. Da Ci spełnienie i radość. Dwunastka wspomina, tak jak w przypadku Lisatrycz, że będzie w relacji będziesz skłaniać się do poświęceń. Ale nie daj się iluzji jaka może się wytworzyć. Walcz z tym co złe i co Ci się nie podoba. Tło sytuacji w liczbie sześć to szczęść i miłość... rodzinna. Mówi o współczuciu, podjęciu odpowiedzialności. Piętnaście mówi o tym, aby nie dać się ponieść pragnieniom przyjemności i żądzą posiadania. Rezultat... Dwadzieścia siedem to liczba mówiąca o tym, że niektóre rzeczy jakie wykonujesz mogą spowodować to, że będziesz niezwykle trudną osobą w współżyciu. Wszystko to spowoduje ewolucje. Możliwa w relacji będzie niespodzianka, zaskoczenie. Jest to na pewno "coś co się spełni/spełnia".

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 15:09 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
mgielka napisał(a):
zobaczymy co będzie dalej :))))

wepchnęłam jego w ramiona innej czy się z tym pogodzę w miarę szybko ?
05.04.2013 godz. 13:31


Liczba zdarzenia: 53/8
Tło sytuacji: 15/6
Rezultat: 68/14/5

Liczba zdarzenia mówi, że przeszłaś transformację. Masz wiele trudności do pokonania, ale sądzisz, że dasz sobie z tym radę. Czeka Cię próba, a przy niej trochę cierpienia. Musisz panować nad sobą, a wtedy znajdziesz równowagę, która pomoże Ci się z tym pogodzić. Pięćdziesiąt trzy to konfrontacja z wydarzeniami zagadkowymi, niespodziewanymi. Mówi o groźbie zranienia oraz o tym, że masz wiele do zrobienia. Należy nie zatrzymywać się przed żadną przeszkodą, a śmiało gnać do przodu. Tło sytuacji w liczbie sześć mówi o szczęściu, równowadze i wyborze do dokonania. Piętnaście wspomina o pasji, kuszeniu i trudności w panowaniu nad instynktami, pragnieniami oraz żądzami. Musisz nad tym panować, aby wszystko skończyło się dobrze. Piątka przedstawiona jako rezultat sytuacji powiada, że czeka Cię zmiana, niespodzianka oraz... Przygoda? Dostaniesz nową szansę oraz nowe źródła inspiracji. Może kolejna podróż? Czternaście mówi o szczęściu, które może wyrazić się w dziedzinie pytania. Jednak wszystkie przeszkody uderzą ze zdwojoną siłą. Sześćdziesiąt osiem mówi też, że obdarzy Cię szczodrością i dobrocią.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 16:15 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 12:59
Posty: 20
Podziękowań: 0
Neuron napisał(a):
Lisatrycz napisał(a):
chciałabym zapytać o przyszłość mojego związku z Michałem

04.04.2013 godz. 23:08

dzieki

Lisatrycz

Przepraszam za takie opóźnienia, ale nie miałem weny do tego.

Liczba zdarzenia: 12/3
Tło sytuacji: 14/5
Rezultat ostateczny: 26/8

A więc... Zakładam, że dalej z nim jesteś. :D Trójka określa, że to dość twórczy związek. Czujesz się spełniona z nim. Masz przez to wiele radości. Przepełnia się entuzjazm. Jest to taki magnetyczny związek, przyciągacie się i czujecie razem przyjemność z bycia sobą. Dwunastka dodaje Wam tego, że skłaniacie się ku poświęceniom.
Tło sytuacji... Czternastka to liczba karmiczna, która sugeruje, że niecierpliwość i agresja to skutek wielu nieprzyjemności - wypadków, chorób, rozpadów relacji. Sugeruje też spotkania miłosne, które źle się kończą. Piątka sugeruje tutaj... Związek, ale o większym podłożu seksualnym, a nie emocjonalnym. Taki związek raczej tylko do łóżka, a nie związek romantyczny. Pokazuje też wolność, ale nie wiem o co dokładnie teraz chodzi.
Rezultat ostateczny w ósemce to konieczność transformacji. Jeśli chcesz z nim być to wiele przeszkód, trudności i ciągłe poszukiwanie równowagi. Jeśli to osiągniesz to stworzysz szczęśliwy związek. Dwadzieścia sześć mówi wprost - wibrujesz pozytywnie: zyskujesz, wibrujesz negatywnie: tracisz. W sumie to tyle.



dzieki serdeczne, co prawda to prawda problemów na drodze jest wiele;-(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 09:07 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Już mogę powiedzieć że 1/3 się spełniła od czasu zadania pytania ;)) wiec ...
TAK jeszcze raz potwierdzam masz dar i sprawdzalność a jak dodasz do tego tarota bedziesz wielki ;))

ps
Ten wypadek z wcześniejszej wrózby też się sprawdził:
1. zjechanie na rejsie po schodach tyłkiem - teraz jeszcze sie goi
2. wczoraj rozwaliłam głowę

i w sumie jak w 1 pkt nie było nic przełomowego tak w 2 i owszem ma on wpływ na dalsze moje decyzje ;p

wiec nawet to jest zgodne z tym co pisałeś :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 21:45 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Neuron napisał(a):
Ella62b napisał(a):
To ja tez poprosez :)
Czy mam szanse na udana relacje?
Godz 10,20

Liczba zdarzenia: 12/3
Tło sytuacji: 15/6
Rezultat: 27/9

Twoja relacja, o którą pytasz będzie zapewne twórcza. Da Ci spełnienie i radość. Dwunastka wspomina, tak jak w przypadku Lisatrycz, że będzie w relacji będziesz skłaniać się do poświęceń. Ale nie daj się iluzji jaka może się wytworzyć. Walcz z tym co złe i co Ci się nie podoba. Tło sytuacji w liczbie sześć to szczęść i miłość... rodzinna. Mówi o współczuciu, podjęciu odpowiedzialności. Piętnaście mówi o tym, aby nie dać się ponieść pragnieniom przyjemności i żądzą posiadania. Rezultat... Dwadzieścia siedem to liczba mówiąca o tym, że niektóre rzeczy jakie wykonujesz mogą spowodować to, że będziesz niezwykle trudną osobą w współżyciu. Wszystko to spowoduje ewolucje. Możliwa w relacji będzie niespodzianka, zaskoczenie. Jest to na pewno "coś co się spełni/spełnia".



Dziekuje slicznie :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2013, o 17:21 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
wszystko dalej się sprawdza :))
Nieomylny mężczyzno ;p
zadam więc jeszcze jedno :) (a mówiłam,ze zamęczę)

Czy zamieszkamy razem ?
18:21
11.05.2013

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL