Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2013, o 20:40 
Kreator

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
no tak wszytko co jet przesadzone jest nie dobre


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2013, o 15:37 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2013, o 15:08
Posty: 23
Podziękowań: 7
Znam ten artykuł, ilekroć go widzę, dostaję alergii. Osoba, która to pisała jest najwyraźniej osobą nieodpowiednią i przelewa swoje własne emocje na Karty, w takim wypadku lepiej nie zabierać się za wróżenie. Ja wychodzę z założenia, że do Kart powinno się zwracać tylko w złych chwilach, by otrzymać wskazówkę, poradę, nie ma co mącić sobie w głowie, gdy wszystko układa się dobrze. Tylko wtedy Karty będą dla nas nadzieją, a nie obciążeniem psychicznym. No i nie można przesadzać. Sama kiedyś pytałam Kart zbyt często o jedną sprawe i zaczęły kręcić, rozdrabniać się, musiałam je odłożyć na dwa miesiące i oczyścić :)

_________________
Wróżę z Kart Tarota, kontakt za pośrednictwem bloga www.e-tarot.cba.pl lub pod adresem mailowym [email protected], zapraszam! :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL