Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 189 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 sie 2014, o 20:18 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
daisy napisał(a):
Bardzo proszę o wróżbę dotyczącą miłości na ten miesiąc, czy osoba która gości w moim sercu odwzajemnia to uczucie i czy w tym miesiącu nastąpi jakiś przełom? ;)
Monika, on Andrzej

to ja zaczekam do powrotu :)

czy pytanie aktualne ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 sie 2014, o 20:28 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
chili napisał(a):
Dzień dobry po urlopie :)
mam nadzieję, że wypoczęłaś :)

jeżeli można to poproszę tak jak ostatnio rozkład ogólny na cały miesiąc :) czego mogę oczekiwać we wrześniu :)
weryfikację wróżby sierpniowej zrobię jak tylko miesiąc się skończy :) ... wiesz jeszcze może się coś zmienić ;)

skoro wróciłaś to chyba coś tam się spełniło ;)

ok wrózba na wrzesień

ODPUST, ZAGROŻENIE, FORTUNA - odwrócona

Będzie to trochę nerwowy miesiąc w każdej dziedzinie życia. Niepewności, troski i kłopoty. Wszystkiego po trochu. Najwięcej trosk przysporzy Ci zdrowie. Dopadna Ciebie jakieś smutki. Problemy materialne, dodatkowe wydatki. Mimo tych czrnych wizji wszystko się ułoży dobrze. Siły wyższe nad Tobą czuwają.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 20:52 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Silvia86 napisał(a):
chcialabym prosic o wrozbe dla mnie Sylwia 01.01.1986 i Maros 20.12.1982 czy ma ten zwiazek jakos przyszlosc ...raczej nie czuje milosci do niego ale w jakims sposob mi zalezy na nim.pozdrawiam


Nie przeczytałaś uważnie wróżę tylko na miesiąc i konieczna jest weryfikacja. Ucze sie tych kart, a wy jesteście owieczkami doświadczalnymi.
Moge powróżyc na wrzesien co bedzie miedzy Wami. Dat nie potrzebuje. ;)) nu, nu czytamy regulaminy wróżb !

1. Co Ty będziesz czuła we wrześniu do Marosa : ONA - odwrócona Tak naprawdę to on jest dla Ciebie bardziej zapleczem finansowym. Będziesz go zdradzała. Będziesz z nim bywac.
2. Co on do Ciebie : SUKCES
charmonie, zgodę. Mysli nawet o powaznym związku opartym na partnerstwie. wie , ze moze Ci zapewnić spokój finansowy w zamian chce Ciebie.
3. jak to bedzie relacja we wrzeniu : CHOROBA - odwrócona
Niedomówienia, kłamstewka, półsłowka. Ty bedziesz przeciagała strunę a on będzie tracił cierpliwosc.

Karty radza, że jesli chcesz zatrzymac go przy sobie to nie mozesz dopuścić do poważnej kłotni. Wskazana bedzi szczera rozmowa i ustalenie warunków waszego związku.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:04 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ew17 napisał(a):
Hej, hej po urlopie :)
poproszę o wróżbę ogólną na wrzesień :)
(z akcentem jak będzie na uczelni)


ONA - odwrócona, FATUM, NADZIEJA - odwrócona

Lenistwo niestety utrudni Ci życie, szczególnie widac przez nie dużą groźbę jesli chodzi o jakies egzaminy. Bedziesz coś robiła na ostatnia chwile , bo tu jeszcze imprezki i uczyć się neibedzie chciało. Karty ostrzegaja przed zagrozeniami zwiazanymi z nauka. Moze uda sie zdac jesli tak to dosłownie rzutem na tasmę. pod koniec m-ca popadniesz w stan przygnębienia i smutku. Czeka Cie brak stabilizacji finansowej.

Dodatkowo karty ostrzegaja, ze dookoła Ciebie jest troszkę osób, które Ciebie wykorzystują. Wykorzystuja łatwowiernosć i ufnośc. Przyjżyj sie swoim znajomym.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:08 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Witaj, Mgiełko :D
Mogę prosić o ogólną wróżbę na wrzesień? Z góry dziękuję :)
Jakub


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:13 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
MaAn napisał(a):
Witaj :)
bardzo bym prosiła o wróżbę na sferę uczuciową na wrzesień...Małgosia,24.5.70
pozdrawiam :)

Bogactwo - odwrócona, zamęt, podróze.

Nie masz Ty dziewczyno szcześcia w miłości. Jeśli coś się zaczyna to szybko kończy.Za mało wierzysz w swój urok osobisty. Karty radza bys zaczeła wierzyć w siebie i nie zamykała sie tylko we własnym rozwoju duchowym i pracy. Wrzesień szykuje Ci znajomość , która moze sie przerodzic na poczatek w romans. Byc moze poznałas go niedawno a jesli nie to poznasz podczas podrózy lub u nowo poznanych znajomych. Przyniesie Ci on wiele radosci. Moze to byc cos bardziej stałego chociaz nie koniecznie (karta ZAMĘT). Meżczyzna ten to nie szlona miłośc, bardziej przyjaźń, spokój , rozwaga. Uczucia spokojne a nie szalone. Niekoniecznie jest to to czego szukasz , ale przekonasz sie do niego

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 19:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
mgielka napisał(a):
MaAn napisał(a):
Witaj :)
bardzo bym prosiła o wróżbę na sferę uczuciową na wrzesień...Małgosia,24.5.70
pozdrawiam :)

Bogactwo - odwrócona, zamęt, podróze.

Nie masz Ty dziewczyno szcześcia w miłości. Jeśli coś się zaczyna to szybko kończy.Za mało wierzysz w swój urok osobisty. Karty radza bys zaczeła wierzyć w siebie i nie zamykała sie tylko we własnym rozwoju duchowym i pracy. Wrzesień szykuje Ci znajomość , która moze sie przerodzic na poczatek w romans. Byc moze poznałas go niedawno a jesli nie to poznasz podczas podrózy lub u nowo poznanych znajomych. Przyniesie Ci on wiele radosci. Moze to byc cos bardziej stałego chociaz nie koniecznie (karta ZAMĘT). Meżczyzna ten to nie szlona miłośc, bardziej przyjaźń, spokój , rozwaga. Uczucia spokojne a nie szalone. Niekoniecznie jest to to czego szukasz , ale przekonasz sie do niego



dziekuje stokrotnie :) wszystko to prawda...wiem,że jakiś urok posiadam ;) , dostaję tego dowody na co dzień :)hmm...ten Pan...chyba domyslam się,chociaż jest ich dwóch i tu mam dylemat , nie wiem ku któremu sie skłonić...czy mogłabyś mi troszke uchylić rąbka tajemnicy? jeden troszke młodszy,a drugi starszy ode mnie...obydwaj adoruja,flirtują, obydwaj pracują ze mną :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:24 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Arpi napisał(a):
Witaj, Mgiełko :D
Mogę prosić o ogólną wróżbę na wrzesień? Z góry dziękuję :)
Jakub

WoW
Dawno nie wyszły mi tak ładne karty ;))

ON, WIERNOŚĆ, SUKCES
Jeśli chodzi o relacje partnerskie wrzesień zapowiada się bardzo dobrze. Jesli pojawia sie jakies rysy to i tak szybko je zarzegnasz. W tej kwestii same superlatywy. Pojawi sie cos co sprawi, ze związek wejdzie na wyższy stopień zażyłości. jednośc - dar losu. po prostu Wspólnota dążeń i mysli. Niespodziewane wydarzenia i sukcesy. Zmiany prawie w każdej sferze życia ale na plus.W sferze materialnej dobra koniunktura . Sukces, kasa , zycie bez strachu o jutro.
Normalnie super miesiąc. za co byś sie nie wziął to wszytko Ci wyjdzie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:26 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
MaAn napisał(a):
mgielka napisał(a):
MaAn napisał(a):
Witaj :)
bardzo bym prosiła o wróżbę na sferę uczuciową na wrzesień...Małgosia,24.5.70
pozdrawiam :)

Bogactwo - odwrócona, zamęt, podróze.

Nie masz Ty dziewczyno szcześcia w miłości. Jeśli coś się zaczyna to szybko kończy.Za mało wierzysz w swój urok osobisty. Karty radza bys zaczeła wierzyć w siebie i nie zamykała sie tylko we własnym rozwoju duchowym i pracy. Wrzesień szykuje Ci znajomość , która moze sie przerodzic na poczatek w romans. Byc moze poznałas go niedawno a jesli nie to poznasz podczas podrózy lub u nowo poznanych znajomych. Przyniesie Ci on wiele radosci. Moze to byc cos bardziej stałego chociaz nie koniecznie (karta ZAMĘT). Meżczyzna ten to nie szlona miłośc, bardziej przyjaźń, spokój , rozwaga. Uczucia spokojne a nie szalone. Niekoniecznie jest to to czego szukasz , ale przekonasz sie do niego



dziekuje stokrotnie :) wszystko to prawda...wiem,że jakiś urok posiadam ;) , dostaję tego dowody na co dzień :)hmm...ten Pan...chyba domyslam się,chociaż jest ich dwóch i tu mam dylemat , nie wiem ku któremu sie skłonić...czy mogłabyś mi troszke uchylić rąbka tajemnicy? jeden troszke młodszy,a drugi starszy ode mnie...obydwaj adoruja,flirtują, obydwaj pracują ze mną :)

moze stad ten zamęt , ze jest ich dwóch. To będzie ten mniej romantyczny.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2014, o 21:27 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
powróżyłam już wszystkim i czekam tylko na daisy i ashtomi.
Czy kogoś pominęłam ?
Jesli tak to prosze sie upomnieć.

Wszystkim dziękuję za weryfikacje.

Osobom poniżej powróze w wolnej chwili, nei szybciej jak w niedzielkę chyba, ze jakimś cudem goście sie nie zjawią ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL