Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 15:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Wasze zdanie jest oczywiście bardzo cenne i tu nie mam wątpliwości , zgadza się Magdo że wiele wróżek również oczernia siebie nawzajem i to jest bardzo przykre niewątpliwe okropne zachowanie .
Każdy jest człowiekiem i tylko człowiekiem , nie miałam nikogo tu mierzyć swoja miarą w wręcz jakby pokazać ,że ludzie nie są wcale tacy uczciwi jak się wydaje [ nie piszę teraz o ludziach z tego forum ] tylko ogólnie . Irysa bierze na siebie dużą dawkę energii od Was pomagając , doradzając a czasami nawet wchodząc w wasze emocje co jest na prawdę nieraz
ciężkie dlatego dbajcie o nią i dziękujcie jej za czas jaki Wam poświęca odcinając się energetycznie .Czas już zakończyć tę rozmowę aby nie zaśmiecać forum , każdy wyraził swoje zdanie i ja to szanuję . Pozdrawiam Was

Widzę ,że muszę odnieść się jeszcze do postu Zagubionej

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2012, o 15:57 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Zagubiona , ja nie będę rozwijać tematu kto jak i czy wogóle ma szacunek do kogoś ,
napisałam co chciałam i tyle . Wydaje mi się ,że pisząc to co piszę miałam na uwadze tylko i wyłącznie dobro dla Irysy jako to ,że ona wróży Wam bezinteresownie oraz za darmo .
Jeśli ona się zgadza na takie podawanie dat to jest to jej sprawa i wyłącznie jej .
Wchodząc tu na forum miałam wrażenie ,ciepłej atmosfery i fajnych ludzi i zrozumiałe jest to ,że jak coś podlega dyskusji to powinno się kontynuować na zasadzie dialogu i pytań ,dlaczego ktoś uważa tak ? czy inaczej? Być może źle zaczęłam ale trudno , natomiast nie powinno tu się pisać pod wpływem emocji i złości co niestety da się odczuć .Pozdrawiam Cię serdecznie

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 20:58 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Zero złości Sol, argument za argument. Dystans :ympeace:

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 15 cze 2012, o 07:22 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Też trochę tu popiszę... Swoich danych się nie wstydzę, wiem, "stara" już wiekowo jestem, ale ... wszędzie już mają moje dane ;) na mój zastrzeżony nr telefonu dzwonią z różnych firm...i skąd oni go mają?? :D tak, że jedne dane w te, jedne we w te ;)
A Irisa faktycznie się dla nas poświęca...

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 15 cze 2012, o 07:29 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Irysa ma złote serducho %%- :-h

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 17 cze 2012, o 13:03 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
No i nasze marzenia o ćwierćfinale się skończyły :(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 19 cze 2012, o 16:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:52
Posty: 12
Podziękowań: 1
No niestety a wszyscy liczylismy na naszych pilkarzy :(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 25 cze 2012, o 20:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2012, o 22:29
Posty: 5
Podziękowań: 0
Możemy teraz swobodnie kibicować....


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 3 lip 2012, o 20:46 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
mada84566 napisał(a):
No i nasze marzenia o ćwierćfinale się skończyły :(


Ja tam nie marzyłam, znając możliwości naszej drużyny wiedziałam, ze szans brak. Aczkolwiek niesmak był ;)
Ale sam pięknościowaty Lewi z Błaszczem nie mogli podołać dziesiątce przeciwników ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2012, o 18:43 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2012, o 19:46
Posty: 19
Lokalizacja: Mazowsze; Niedaleko Radomia;
Podziękowań: 7
Ja uważam, że nasi dobrze grali. Może nie najlepiej ale... pierwszy raz zaczęłam się interesować piłką nożną. Oczywiście gram z bratem i z kuzynem i z sąsiadem w piłę ale... pierwszy raz obejrzałam Nasze Polskie mecze. Przyznam, że wierzyłam w nich do końca. Może jakby naród uwierzył tak jak ja w Nich... wygrali by? Któż to wie? Niech pozostanie to naszą słodką tajemnicą.

_________________
"Witaj gościu, nie zapytam cię, skąd pochodzisz.
Jeśli jesteś przyjacielem, powitamy cię z otwartym sercem.
Jeśli jesteś nieznajomym, nie pozostaniesz nim wśród nas zbyt długo.
Jeśli jesteś wrogiem, podbijemy wkrótce twoje serce naszą miłością."
~ "2012 i przyszłość Ziemi"


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL