Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
gratuluję nowej pracy


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 20:44 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
a ja czekam na nowa prace i przeprowadzke, i doczekac sie nie moge zrobilam sobie tez mape i mam na niej szpilki od Louboutin'a :YMDAYDREAM: achhhh moze w koncu sobie je kupie ;)

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 5 maja 2012, o 21:33 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
A ja chciałam jeno rzec, że fajnie widzieć, jak forum się rozwija :) Odwagi ludziska, udzielajcie się, nie pozostwajcie jeno biernymi obserwatorami. Twórzmy wspólnie przyjemne miejsce :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 8 maja 2012, o 19:40 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
Zagubiona napisał(a):
A ja chciałam jeno rzec, że fajnie widzieć, jak forum się rozwija :) Odwagi ludziska, udzielajcie się, nie pozostwajcie jeno biernymi obserwatorami. Twórzmy wspólnie przyjemne miejsce :)


Widać, że forum jest nowe. Ale rozwinie swoje skrzydła jeszcze bardziej, wierzę w to :) Kto mnie oświeci - ile czasu ma te forum? :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2012, o 19:47 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Forum istnieje od 25 lutego 2012 roku, czyli jest bardzo młode.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 8 maja 2012, o 20:00 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
sentinel89 napisał(a):
Forum istnieje od 25 lutego 2012 roku, czyli jest bardzo młode.


Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Miałam właśnie wrażenie, że powstało dopiero w tym roku, ale myślę, że szybko się rozwinie. Ja tu przywędrowałam przez wujka Google i póki co podoba mi się tu i myślę, że zostanę na dłużej :P


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 09:34 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Witam
coś malutko Was tu , chyba mecze oglądacie :ymblushing:
czytam ,że forum bardzo młodziutkie jest ,no faktycznie ale wpisów już dużo
data 25 lutego 2012 roku daje kopniaka dla forum , redukując tę datę daje ona 5 czyli można tu poznać wiele ciekawych ludzi , nowe znajomości ,nieprzewidywane sytuacje ,podróże itd..
ale też ta piątka to karta Kapłana czyli rozwój duchowy ,udzielenie pomocy innym , otwieranie się na nowe możliwości .
No to forum powinno się rozwijać :-h

tak czytam jeszcze forum i mam takie pytanie do osób ,które wróżą za darmo
W jaki sposób osoby korzystające z waszych usług odcinają się energetycznie ?
Wiem ,że piszą słowo dziękuje ,ale za co dziękują chyba nie za wróżbę ..?
Myślę ,że powinno się dziękować za czas i energię jaką poświęcacie dla danej osoby , bo za wróżbę się nie dziękuję z tego co wiem , ale nie mi to oceniać tylko pytam .
Energię jaką wkładacie w swoją pracę powinna mieć ujście czyli odcięcie energetyczne jest bardzo ważne i tu oczywiście ja tylko piszę , powinna być założona strona np. z działem Odcięcie energetyczne gdzie forumowicze powinni napisać np. Dziękuję Irys za poświęcony czas i energię dodając wiersz , przepis, cytat itp...
Dla bezpieczeństwa osoby stawiającej , wiadomo że niektóre osoby korzystają z różnych form wróżenia zadające te same pytania aby uzyskiwać to co lepsze odpowiedzi i będąc np. niezadowoleni z jakiejkolwiek wróżby potrafiła bluzgać i pisać niestosowne rzeczy wysyłając do osoby stawiającej zła energię , tak samo osoby które korzystają z Magów zajmujących się urokami, czarami itd.. trafiają na oszustów gdzie też dostają ładną dawkę złej energii i tu trzeba uważać z kim ma się do czynienia.
Proszę się nie gniewać gdyż nie miałam na myśli tu nikogo obrazić ,lecz pytam .
Pozdrawiam

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 11:44 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Ja też chętnie dowiedziałabym się o takich odcięciach.Też słyszałam,że należy jakoś podziękować osobie wróżącej.Jeżeli nie finansowo to właśnie podziękowanie tego typu,który napisałaś Solietx czyli jakiś cytat,piosenka,wiersz,cokolwiek. :)
Myślę,że Iriska napisze nam więcej na ten temat:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 11:45 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
A pro po wczorajszego meczu.Zadowoleni jesteście z wyniku 1:1?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 13:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
solietx napisał(a):
Witam
coś malutko Was tu , chyba mecze oglądacie :ymblushing:
czytam ,że forum bardzo młodziutkie jest ,no faktycznie ale wpisów już dużo
data 25 lutego 2012 roku daje kopniaka dla forum , redukując tę datę daje ona 5 czyli można tu poznać wiele ciekawych ludzi , nowe znajomości ,nieprzewidywane sytuacje ,podróże itd..
ale też ta piątka to karta Kapłana czyli rozwój duchowy ,udzielenie pomocy innym , otwieranie się na nowe możliwości .
No to forum powinno się rozwijać :-h

tak czytam jeszcze forum i mam takie pytanie do osób ,które wróżą za darmo
W jaki sposób osoby korzystające z waszych usług odcinają się energetycznie ?
Wiem ,że piszą słowo dziękuje ,ale za co dziękują chyba nie za wróżbę ..?
Myślę ,że powinno się dziękować za czas i energię jaką poświęcacie dla danej osoby , bo za wróżbę się nie dziękuję z tego co wiem , ale nie mi to oceniać tylko pytam .
Energię jaką wkładacie w swoją pracę powinna mieć ujście czyli odcięcie energetyczne jest bardzo ważne i tu oczywiście ja tylko piszę , powinna być założona strona np. z działem Odcięcie energetyczne gdzie forumowicze powinni napisać np. Dziękuję Irys za poświęcony czas i energię dodając wiersz , przepis, cytat itp...
Dla bezpieczeństwa osoby stawiającej , wiadomo że niektóre osoby korzystają z różnych form wróżenia zadające te same pytania aby uzyskiwać to co lepsze odpowiedzi i będąc np. niezadowoleni z jakiejkolwiek wróżby potrafiła bluzgać i pisać niestosowne rzeczy wysyłając do osoby stawiającej zła energię , tak samo osoby które korzystają z Magów zajmujących się urokami, czarami itd.. trafiają na oszustów gdzie też dostają ładną dawkę złej energii i tu trzeba uważać z kim ma się do czynienia.
Proszę się nie gniewać gdyż nie miałam na myśli tu nikogo obrazić ,lecz pytam .
Pozdrawiam


Witaj :) Miło, że poruszyłaś taki temat - odcięcie energetyczne. Rzeczywiście, to jest bardzo istotne i nawet najważniejsze w całej wróżbie. Osoba, która prosi o wróżbę powinna po jej uzyskaniu zerwać kontakt z wróżką/wróżbitą. Zerwaniu służy m.in. zapłata za wróżbę lub jakakolwiek inna forma zapłaty tak jak pisałaś, wiersz, przepis, miły obrazek, podziękowanie, dobre słowo. Podczas wróżby wróżka bardzo angażuje się w sprawy pytającego, wnika w nie, bo rzeczą normalną jest, że każda prawdziwa wróżka chce pomóc, ona Ci nie zaszkodzi, jeżeli naprawdę posiada jakieś zdolności, to tylko i wyłącznie otrzymasz od niej radę, pomoc, dlatego po uzyskaniu wróżby zawsze należy chociażby podziękować za czas, który ona poświęciła, za dobre słowo itp. Należy o tym pamiętać, bo w ten sposób również okazujecie szacunek osobie wróżącej. Wróżenie też bywa na swój sposób męczące, wymaga dużych nakładów energii. Zapłata jest za to jakąś rekompensatą, umożliwiającą ponadto kontynuowanie swojej praktyki. I nie mam tutaj wcale na myśli zapłaty pieniężnej, tylko właśnie dobre słowo, które utwierdzi wróżkę w tym co robi, da jej motywację do dalszej nauki i oczywiście do dalszej pomocy innym ludziom. Dodatkowo każda wróżka musi, to jest wręcz obowiązkowe stosować własną ochronę, właśnie przed złym słowem, niezadowolonym klientem itp. Każda sama ustala na czym będzie ta ochrona polegać i przed wróżbą po prostu jej dokonuje. Bardzo fajny pomysł, który podałaś z utworzeniem oddzielnego działu i tam poprzez dobre słowo lub inną formę po prostu podziękować, okazać szacunek. Jednak z tym trzeba się zgłosić do administratora i zapytać co on sądzi na ten temat.
Teraz odnośnie osób, które nadużywają wróżb... Może wydaje się im, że nic złego nie robią, po prostu pytają po raz kolejny o to samo, bo chcą zobaczyć, czy już się coś zmieniło, może pojawiły się jakieś nowe fakty... To jest duży BŁĄD. Użytkownicy tego forum, bo wy głównie, to będziecie czytać: Przestrzegam przed "zabawą" kartami, zadając po raz któryś, to samo pytanie a na dodatek w krótkim odstępie czasu SZKODZICIE SAMI SOBIE. Zakłócacie swoją energię, a dodatkowo jeżeli za pierwszym razem wyszło tak i tak, to za drugim, trzecim, dziesiątym wyjdą po prostu bzdury, a jeżeli wy każdej tej prognozy będziecie się trzymać, to po prostu nie znajdzie, to odzwierciedlenia w waszym życiu. I tutaj pojawia się kolejny problem, kiedy wróżba się nie spełnia, to jest tylko i wyłącznie pretensja do wróżki, obwinia się ją, że nie potrafi wróżyć, naciąga ludzi, wykorzystuje, a czy ktokolwiek popatrzy na to w inny sposób? Tylko jednostki... Otóż pamiętajcie Wasze życie jest w Waszych rękach i każda najmniejsza decyzja przez was podjęta, ma wpływ na przyszłość(wróżbę) i należy mieć tego świadomość zanim zaczniecie obwiniać wróżkę. Tak jak pisałam prawdziwa wróżka przekaże wam możliwe wydarzenia, da rady, wskazówki, powie czy teraz jest dobry moment czy też nie, ale to tyle, teraz dalszy los tej wróżby należy do Was. Na pewno nie ma co biernie siedzieć z założonymi rękoma i myśleć, a przepowiedziała mi, że dziś spotkam miłość, a to sobie posiedzę i zobaczę czy się spełni... To nie ma tak być. Losowi trzeba dopomóc i jeżeli Ty nic nie zrobisz w tym kierunku, to nie ma co liczyć, że wróżba Ci się spełni. Tak samo jeżeli ktoś dostał we wróżbie radę, pokazało się jakieś smutne wydarzenie spowodowane kłótnią, to też nie ma co siedzieć tylko panować nad emocjami żeby do tego nie dopuścić, wpłynąć na swoje życie, bo inaczej wróżba nie będzie mieć sensu. Na końcu jeszcze dodam istotną rzecz, o której większość wie, ale się nie stosuje... Jeżeli jesteś w ciąży, wiesz o tym, to nie narażaj energii dziecka i nie idź do wróżki ani sama nie stawiaj sobie kart. To jest bardzo ważne i czy na tym forum, czy na innym, miejcie, to na uwadze i podczas ciąży odpuście sobie wróżby.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL