Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 13:37 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mada84566 napisał(a):
A pro po wczorajszego meczu.Zadowoleni jesteście z wyniku 1:1?

Uwielbiam piłkę nożną, oglądam każdy mecz i euro jest dla mnie wspaniałym wydarzeniem, kiedy mogę miło spędzić swój czas. Wczorajszy mecz, nie zadowolił mnie w pełni, bo wiem, że Polskę stać na więcej, ale cieszę się, że strzelili gola i pokazali Rosjanom, że nie są słabym przeciwnikiem. Oby tak dalej i miejmy nadzieję, że w sobotę zobaczymy wynik, który w pełni zadowoli wszystkich Polaków i przede wszystkim kibiców.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 13:52 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Witaj Iris
bardzo się cieszę ,że pomysł Ci się spodobał :) natomiast powiem tak co do osób nadużywających wróżb bądź pytających stale o to samo oni sami zapewniają że wróżba będzie odpowiedzią fałszywą i w ten sposób sami sobie podkładają tak zwaną kłodę .
Ja wiem i myślę ,że każdy człowiek kreuje swoje życie i jak będzie ono wyglądać zależy głównie od nas samych .Oczywiście nie na wszystko się ma wpływ ,ale na większości mamy wpływ... Dla tych którzy nie umieją bądź nie radzą sobie w życiu powinni stosować pozytywne afirmacje tak by zakodować sobie pozytywne myśli w podświadomości ,niech ona przyjmie te dobre myśli ..

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2012, o 14:12 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
ach jeszcze chciałam dopisać ,że osoby wróżące za darmo nie powinny według mnie przyjmować danych czyli daty urodzenia na pw .nie wiem dlaczego to jest robione przecież nikt nie jest tu chyba małoletni to nie powinien mieć problemów z podaniem daty tak , natomiast ukrywając datę urodzenia widać że ktoś coś ma do ukrycia i obawia się ,że gdzieś ktoś zobaczy jak na inych forach wypisuje to samo pytanie bądź oczernia kogoś z tego czy innego forum/

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 13 cze 2012, o 21:00 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Solietx, ja odnośnie dat urodzenia - przepraszam ale bredzisz.
Jakby nie było są to dane osobowe, i jeśli ktos nie ma ochoty sie nimi dzielic na forum - ma takie prawo. Jesli wróźbita nie ma nic przeciw przesyłaniu dat na pv, świetnie, jeśli sobie tego nie życzy - zaznacza to i nie ma problemu.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 07:26 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Witaj Zagubiona
wydaje mi się ,że pisząc to co uważam nie obrażam nikogo , więc jeśli nie zgadzasz się ze mną to nie pisz do mnie że bredzę dobrze .......padło gdzieś słowo ''szacunek'' prawda
to ,że napisałam odnośnie dat urodzenia nie znaczy iż masz się zgadzać to są moje słowa
a ty masz prawo myśleć inaczej .

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 07:49 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Soli, Ja jestem małoletnia. I to bardzo.
Po drugie niektórzy ludzie nie uznają wypuszczania swoich danych osobowych w internet, gdzie każdy może się dowiedzieć jak ma na imię, kiedy się urodził, i jakie ma problemy.

Cytuj:
natomiast ukrywając datę urodzenia widać że ktoś coś ma do ukrycia i obawia się ,że gdzieś ktoś zobaczy jak na inych forach wypisuje to samo pytanie bądź oczernia kogoś z tego czy innego forum


Widzę że jesteś osobą dość podejrzliwą, aż zanadto.
Każdy człowiek ma granice prywatności w innych sferach, i to należy uszanować.


Btw - A Ja ani jednego meczu jeszcze nie oglądnęłam. Nie ,,kręci" mnie EURO. ;)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 14:34 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Odnośnie podawania danych na pw ja uważam,że każdy ma prawo zdecydować czy chce aby reszta forum widziała jego dane.Mi to osobiście nie przeszkadza,że piszę swoją datę urodzenia ale nie wydaje mi się żeby np osoba o którą pytam we wróżbie tego sobie życzyła.Wydaje mi się,że nie chodzi o to aby ,,latać" po innych forach i oczerniać osoby wróżące ale o to,że każdy chciałby mieć odrobinę prywatności.A gdyby moja znajoma czy znajomy też był na tym forum to na pewno nie chciałabym aby wiedzieli co czeka mnie w przyszłości.
Jeżeli osobie wróżącej nie przeszkadza przesyłanie danych na pw to tym bardziej nie powinno to przeszkadzać innym.

A co do osób,które jednak na innych forach oczerniają osoby wróżące to uważam,że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.Każdy jest dorosłym człowiekiem i każdy powinien liczyć się z tym,że nie zawsze w kartach wszystko wychodzi kolorowo.
Jeżeli nie jesteśmy na to przygotowani to nie korzystajmy z usług osób wróżących.
Od nas samych zależy czy sytuacja potoczy się w ten czy w inny sposób.Jeżeli usłyszymy coś przykrego to należy dążyć do tego aby przez swoje postępowanie sprawić aby taka sytuacja nie zaistniała a nie siedzieć z założonymi rękoma i czekać aż nam ,,cegła" na głowę spadnie.
Chociaż muszę napisać,że osoby wróżące oczerniają siebie nawzajem aby pozbyć się konkurencji i to też trzeba wziąć po uwagę.Według mnie tacy ludzie nie powinni pomagać innym bo jak można chcieć jednego jak to się mówi ,,utopić w łyżce wody" a z drugiej strony uważać,że jest się osobą,która chce dobroci innych.

Jeszcze odnośnie zadawania pytań na ten sam temat.Owszem są osoby,które rzeczywiście nadużywają dobroci innych ale to do końca nie jest tak,że wszyscy kierują się tym aby przetestować osoby wróżące bo jeżeli karty pokażą nam różne drogi wyboru a my wybierzemy jedną z nich to chcemy się upewnić czy właściwą drogą podążamy i czy decyzja podjęta przez nas jest dobra.Dlatego pytamy po raz kolejny o tą czy inną sprawę.Tak jest przynajmniej w moim przypadku.

Także nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2012, o 14:51 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ja nikogo nie mierzę jedną wiarą, nikogo nie oceniam. Nie jestem tylko na tym forum, co niektóre osoby już kojarzę, znam ich problemy, ale mimo wszystko zawsze podchodzę do nich indywidualnie, oprócz kart też staram się sama doradzić, podnieść na duchu, bo wiem, że dobre słowo, wsparcie jest bardzo ważne. To, że wróżę z kart nie zwalnia mnie z ludzkich odruchów i uczuć. Oczywiście wróżby, oddzielam od swojego życia prywatnego i nie łącze ich razem. Jeszcze dodatkowo dodam, że mi osobiście dane wysłane drogą wiadomości prywatnej nie przeszkadzają. Każdy ma prawo do prywatności nawet na forum ezoterycznym i rozumiem, że przez takie forum przechodzą różne osoby i czasami może się zdarzyć, że po dacie urodzenia czy patrząc dodatkowo na imię można kogoś poznać ze znajomych i wtedy pokazuje się brzydka sytuacja, bo niekoniecznie ta osoba, może zatrzymać, to dla siebie. Po to jest możliwość podania swojego nicka żeby nie trzeba było podawać imion. A reszta czy podamy na forum dane czy przez priv dotyczy już osoby zainteresowanej wróżbą. Czasami zdarzają się sytuację, że wróżka sobie tego nie życzy, więc zostaje tylko podanie na forum, ale w większości przypadków wróżki są przychylne i pozwalają na wysłanie danych poprzez wiadomość prywatną.
Ja tylko piszę jako przestrogę, że zadawanie tego samego pytania, w krótkim odstępie czasu jest tylko i wyłącznie szkodliwe dla osoby pytającej. Dodatkowo jeżeli zadajemy to samo pytanie innym wróżkom, to należy się również liczyć, że dostaniemy inne odpowiedzi, bo każda wróżka ma inny system interpretacji kart, inaczej się uczyła, więc po zadaniu dajmy na to pytań trzem wróżkom mamy już trzy inne odpowiedzi i teraz którą z nich wybrać? Sami się wprowadzamy w błąd, komplikujemy sobie życie, które i tak nie jest łatwe. Przed zadaniem pytania należy się dokładnie zastanowić, czy na pewno chcemy na nie znać odpowiedź, przemyśleć i przede wszystkim zadać sensowne konkretne pytanie, a nie ogólnikowe.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 15:07 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
O tym mierzeniu jedną miarą wszystkich to Iriska nie było do Ciebie.Tylko tak ogólnie.

No właśnie bardzo ważne jest podejście osoby wróżącej.Ważne jest to,że potrafi doradzić i podnieść na duchu bo to jakby mobilizuje człowieka do dalszego działania.Nie czujemy się wtedy pozostawieni samym sobie.Dlatego też wielkie podziękowania Irisa dla Ciebie,że jesteś właśnie taką osobą.
Rzeczywiście rozkładając karty gdzieś indziej kojarzysz już osoby z którymi miałaś do czynienia na innym forum.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pogaduchy
PostNapisane: 14 cze 2012, o 15:47 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Solietx, tak właśnie, każdy ma prawo do własnej opinii. Ty wyraziłaś swoja, ja swoją.
A jesli chodzi o brak szacunku (ja przynajmniej napisałam ładnie przepraszam ;P ) to wydaje mi się, ze poprzez uogólnienie, że każdy kto nie podaje dat oszukuje lub oczernia innych obrażasz bardzo wiele osób, a co za tym idzie szacunku najmniejszego nie przejawiasz.
Nie napisałaś, że wydaje ci się, ze tak jest,ani że możliwe, że tak jest, po prostu stwierdziłaś fakt - tak jest.
Życzę więcej wiary w ludzi.
Pzdr.

***

Irisa napisał(a):
oprócz kart też staram się sama doradzić, podnieść na duchu, bo wiem, że dobre słowo, wsparcie jest bardzo ważne.


Tak, jesteś niesamowicie ciepłą osoba i mysle, ze masz b. mocno rozwinietą empatię. Nie dośc, że poświecasz mnóstwo swojego wolnego czasu dla obcych ludzi, to jeszcze zawsze dobrym słowem raczysz. "Kapelusze z głów", zdecydowanie :)

_________________
Sceptyk


Ostatnio edytowano 14 cze 2012, o 15:52 przez Zagubiona, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL