Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2013, o 20:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
W ramach wolnego czasu mogę odpowiedzieć na Wasze pytania za pomocą kart "Psycards".

Pytania powinny zaczynać się od "Czy" - wtedy odpowiedź będzie - Tak/Nie

Tylko proszę pamiętać, że ja tego nie traktuję jako wróżbę, utworzyłam ten wątek bardziej jako zabawę dla Was, dlatego proszę w ten sposób do tego podchodzić. Na co dzień nie zajmuję się tego typu kartami, więc odpowiedzi mogą być różne. Jeżeli coś się nie zgadza, to proszę nie mieć pretensji do mnie.

Można zadać maksymalnie dwa pytania


Tak jak napisałam, odpowiadam w wolnym czasie, więc proszę być cierpliwym i spokojnie czekać na swoją kolej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
ha ha ha ;)) Gratuluje Irisa :))

dobra jak zabawa to zabawa

czy wyjadę z Michałem do Dubaju ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Ależ dziękuję :D

Czy wyjadę z Michałem do Dubaju ? - Nie wyjedziesz. Jako przeszkoda pojawiła się praca, ale też trudna sytuacja, być może jedno z was będzie po jakiejś stracie czegoś ważnego i nie będzie myśleć o wyjazdach, a także jest informacja, aby uważać na swoje emocje - bo one mogą przyczynić się do tych strat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Mi się "psycards" kojarzy z psychiką, więc...

Czy mój charakter irytuje ludzi? ;3

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Hej Irisa

To moze ja tez zapytam :)

Czy zdalam egzamin z angielskiego ?

Na marginesie dodam ze wyniki poznam we wtorek i siedze jak na szpilkach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
dziękuję Irisko ;))
w sumie karty mówią prawdę ;)))


hahaha obudziłaś lwa ;p

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
To są dokładnie karty duszy ;)

Neuron napisał(a):
Czy mój charakter irytuje ludzi? ;3
Tak, irytuje. Czasami zachowujesz się źle, zamiast panować nad emocjami, to kierujesz się nimi. Powinieneś znaleźć złoty środek, pozwolić, aby w Twoim życiu zagościła równowaga i harmonia, kierować się sercem, nie kierować się iluzją i nie karmić innych złudzeniami. Nie zamykaj się na innych ludzi, tylko dlatego, że mają odmienne niż Ty poglądy, zdania itp.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Witaj :)

Ok, tylko zaznaczam, że ja nie mam wprawy w tych kartach, więc za bardzo nie bierz do siebie tego co wyjdzie.

Ella62b napisał(a):

Czy zdałam egzamin z angielskiego ?

Tak, zdasz. Wiele wysiłku włożyłaś w przygotowanie się do tego egzaminu, od niego może zależeć Twoje być albo nie być, jest związany z pracą. Masz dużą wiedzę, łatwo ją przyswajasz, więc na przyszłość możesz pewniej podchodzić do innych egzaminów, powinnaś się nadal uczyć, być ciekawa świata, aby w przyszłości służyć pomocą i radą innym ludziom. Dodatkowo jest informacja, że masz zasady i nimi się kierujesz - a w ten sposób możesz daleko zajść.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Bernadtka napisał(a):
Gratuluję.

A moje pytania :
czy wyjdę szczęśliwie za mąż?
czy w tym roku znajdę miłość mojego życia?

Dziękuje serdecznie.
Pozdrawiam.


Dziękuję ;)

Pierwsze pytanie - Nie. To nie będzie szczęśliwy związek. Prawdopodobnie pojawi się wokół Ciebie kilku mężczyzn i będziesz musiała dokonać wyboru - dokonasz, ale nieprawidłowego, błędnie się pokierujesz, wybierzesz pana, który według Ciebie będzie "idealny", a dopiero za jakiś czas jego prawdziwe oblicze wyjdzie na wierzch. Dodatkowo tutaj jest informacja, że ciągle żyjesz przeszłością, wrosłaś w nią i nie chcesz wprowadzić zmian w swoje życie, powielasz błędne wzorce i schematy. Oczyść się, zamknij przeszłość, wtedy Twoje życie będzie lżejsze.

Drugie pytanie - Tak, ale tak jak pisałam wyżej - nie żyj przeszłością, zacznij nowe życie, tutaj, teraz i śmiało patrz w przyszłość. Spełniaj się zawodowo, miej plany, marzenia, rozwijaj swoje pasje, spędzaj czas z rodziną, znajomymi. Musisz przejść transformację, być gotowa na zmiany i musisz zrobić "porządki" i przygotować się na przyjście tej miłości, więc wszystko to co Cię ogranicza, jest stare, zużyte, niepotrzebne (przedmioty, myśli, toksyczni ludzie) wyrzuć raz na dobre ze swojego życia. Panuj and emocjami, dbaj o siebie, bądź asertywna i nie wahaj się sięgać po różnego rodzaju nowości.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 21:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
no dobra to zadam jeszcze jedno ;))
czy Michał będzie moim mężem ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL