Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 22:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Przepraszam Ciebie bardzo Doga Bernadtko, ale sama chciałaś takie pytanie, ja jak zauważyłaś wspomniałam, że to już jest końcówka miesiąca. Moje karty nie są wyrocznią, ani ja nią nie jestem i nie zamierzam być.
Dodam, że nawet nie powinnam na to odpowiadać, bo to nie było pytanie, tylko bardziej stwierdzenie, później napisałaś, że masz na to nadzieje, więc jak dla mnie sprawa jest oczywista. Oprócz nadziei trzeba też działać, bo o cudach typu, że "faceci spadają z nieba" jeszcze nikt w Polsce nie słyszał.

Na forum są inne wątki z zabawami, Cesarzowa odpowiada na pytania kartami Kipper, może ona coś będzie w stanie wyczarować. Bardzo dobrze wróży, spróbuj u niej, może powie coś więcej o tym "wymarzonym" przez Ciebie mężczyźnie.
Podaję link do jej tematu -- odpowiem-pytania-kartami-kipper-t1515.html

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2013, o 23:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nie spadają z nieba ? Ehhh a juz myślałam :-D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2013, o 22:55 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 09:16
Posty: 20
Podziękowań: 0
Czy uda mi się zdać sesję?

Czy moje plany uda się wcielić w życie?

_________________
color]


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 01:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
kali napisał(a):
Witaj, moje pytanko : Jak dlugo bede pracowac w firmie, w ktorej mam zaczac pracowac? Zaznaczam, ze tam
sa chyba jakies konflikty by mnie zatrudnic, ale niby mam pracowac... Jest to zabawa, jesli sie cos nie sprawdzi to nic sie nie dzieje. Dziekuje za kazda odpowiedz. Pozdrawiam.

Powiem tak, to będzie zależeć od Ciebie i od Twojej postawy - jeżeli dasz z siebie wszystko, pokażesz się z jak najlepszej strony, będziesz ambitna i rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, to na pewno nie zakończysz szybko pracy. Mogą być problemy, ktoś może działać przeciwko Tobie, kłamać, rozsiewać plotki, ale Ty musisz być twarda i skupić się na pracy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 cze 2013, o 02:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Garanil napisał(a):
Czy uda mi się zdać sesję?

Czy moje plany uda się wcielić w życie?


Czy zdasz sesję - Odpowiedź - Nie. Będą jakieś przeszkody, być może problem z wykładowcą lub egzaminatorem? No i jeszcze jest tutaj karta "praca", wiec możliwe, ze skupisz się na pracy a wszystko inne zejdzie na dalszy plan.

Czy wcielisz w życie swoje plany - Nie albo nie wszystkie. Będziesz musiał skupić się i zastanowić, które plany chcesz w pierwszej kolejności zrealizować, a które później.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 22:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 19:56
Posty: 8
Podziękowań: 0
Witaj.

Też chciałam zapytać.
Czy od września zacznę pracować w szkole u Piotra?
Czy będziemy parą?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2013, o 11:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Czy mój obecny partner jest tą moją drugą połówką czy ktoś inny jest mi przeznaczony?
pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 18:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 cze 2013, o 19:56
Posty: 8
Podziękowań: 0
Piotr ostatnio nie daje znaku życia o sobie. Czy może wyjechał gdzieś na wakacje? :( ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:15 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 83
Podziękowań: 6
Tez zapytam, czy po mojej ostatniej esce, ze nie bede dzwonic i pisac, mam sie jednak odezwac, czy czekac cierpliwie na jego "ruch"? :ympray:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:23 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 45
Podziękowań: 4
To ja tez pozwole sobie zadac 1 pytanie:) Czy dostane sie na studia do Oslo:-)?


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL