Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2013, o 18:47 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Hahaha, Iriso :)
Skoro to zabawa, to się bawimy :D

Moje pytanie brzmi: "Czy wykażę się silną wolą w oszczędzaniu i kupię sobie Psycards?" :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ella62b napisał(a):
Witaj Iriso

Niestety Nie zdalam :( no coz moze nastepnym razema sie uda :)

Pozdrawiam


Szkoda, ale na pewno następnym razem się uda :)
Dodatkowo właśnie, to jest informacja, że to co tutaj robię, to tylko zabawa, nie miałam nigdy częstego kontaktu z tymi kartami, więc od razu zaznaczyłam, że to jest tylko i wyłącznie zabawa i żeby nie brać tego co wychodzi na serio.
Nawet danych nie wymagam, można powiedzieć, że nic nie wymagam, więc ciężko, aby te prognozy się sprawdzały ;)

Ella62b napisał(a):
Witam ponownie Iriso

Mam jeszcze jedno pytanie do kart
Czy wroci do mnie popoludniowa praca?


Odpowiedź - Pozytywna, wiec jest nadzieja, że wrócisz. W najbliższym czasie możesz spodziewać się dobrej wiadomości, właśnie związanej z tą pracą. Pojawia się informacja, że duża rolę odegrają różne znajomości - możesz śmiało poznawać nowych ludzi lub odnowić kontakt z dawnymi znajomymi, dodatkowo wiara i pewność siebie sprawią, że będziesz mieć więcej energii i dzięki temu łatwiej pokonasz przeszkody, które pojawią się w Twoim życiu.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:18 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cesarzowa napisał(a):
czy Jakub coś czuje do mnie/.?
czy ułoży się moja relacja z joanna?


1. Tak, "coś" na pewno czuje. w najbliższym czasie możliwy jest kontakt z nim, może wróci z podroży lub przyjedzie do Ciebie z innego miasta - to również może dotyczyć Ciebie. Wasza relacja będzie zmienna, to znaczy raz będzie dobrze, raz nie, raz miłość, raz nienawiść. Będzie trudno się dogadać i stworzyć związek w miarę stały i stabilny.

2. Tak, ale trzeba czasu lub to Ty musisz wyjść z inicjatywą i wyciągnąć rękę na zgodę. Skłócił was "piękny nieznajomy" przynajmniej tak po kartach widzę, teraz nawet jeżeli zagości między wami zgoda to i tak żal pozostanie i co jakiś czas wspomnienia będą wracać i po raz kolejny ta sprawa/spór będzie przez was wyciągany na światło dzienne.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:21 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 74
Podziękowań: 27
dzięki z pierwszym się zgadzam , a z drugim pytaniem częściowa poszło o dziewczynę/koleżankę . dzięki

a mogę się zapytać jeszcze o coś? o to jak ułoży się relacja moja z grzegorzem i czy on też darzy mnie uczuciem?

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:28 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mgielka napisał(a):

czekaj no czekaj :)
ja tu cały czas zwalam na Michała a tym czasem koło mnie tez pojawiło się 3 baranów i wprawdzie ja na nich nie zwracam uwagi, ale jeden zabiega dosyć mocno wiec to może ja bedę tą "winną"
w zwiazku z tym mam pytanie ;
czy to ja stworze to oddalenie miedzy nami , czy może Michał a możne oboje ?


Dobra, to jedziemy z tym B-) i tak, pierwsze pytanie, czy to Ty stworzysz oddalenie - Nie. Tutaj nawet wyszła mi karta "Nigdy", więc raczej można, to dosłownie interpretować. Będziesz walczyć o niego i dużo będziesz w stanie zrobić, nie zrezygnujesz, ani też nie zainteresujesz się na poważnie kimś innym.
Czy oddalenie wyjdzie ze strony Michała? - Bardziej prawdopodobne, na pewno, to będzie zależeć od jego postawy - wszystko w jego rękach. Dalsze karty wskazują, że przejdzie transformację, zmieni punkt widzenia, to co do tej pory go ograniczało odrzuci, możliwe, że, będzie chciał zmienić swoje życie.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:42 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
karma napisał(a):
fajna zabawa :) to ja też mam 2 pytania oczywiście z przymróżeniem oka -

czy stworzę w końcu związek z moim ukochanym panem A. na którego sie uparłam a który niestety nie bardzo chce sie uprzeć na mnie :D ?
a jeśli jednak nie będziemy razem :(( czy znajde niedługo na pewnym portalu randkowym jakiegoś fajnego faceta na ten wytęskniony stały związek :ympray: ?

pozdrawiam ;)


1. Odpowiedź - Nie. Nie pojawia się związek, jeżeli już, to będzie to relacja oparta na seksie, dobrej zabawie i miłym spędzaniu czasu. To nie będzie stałe, dlatego po jakimś czasie pojawią się nerwy i irytacja.

2. Odpowiedź - Nie. Masz takie nadzieje, nawet można powiedzieć, że to jest Twój cel, ale szanse są nikłe. Jest informacja, że nie powinnaś zbyt poważnie do tego podchodzić, bo możesz wiele stracić, nie tylko czas, ale i swoje pieniądze. Powinnaś być bardziej skupiona na życiu realnym, na kontaktach ze znajomymi i rodziną.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:48 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cohen napisał(a):
Hahaha, Iriso :)
Skoro to zabawa, to się bawimy :D

Moje pytanie brzmi: "Czy wykażę się silną wolą w oszczędzaniu i kupię sobie Psycards?" :D


Na pewno, jeżeli chcesz je mieć :D

Odpowiedź jest zależna od Ciebie, nadzieje możesz mieć. Na razie na 60 % jest pewne, że te karty będziesz miał, choć poszukiwania mogą być długie, ale na pewno owocne.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 30 maja 2013, o 10:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cesarzowa napisał(a):
dzięki z pierwszym się zgadzam , a z drugim pytaniem częściowa poszło o dziewczynę/koleżankę . dzięki

a mogę się zapytać jeszcze o coś? o to jak ułoży się relacja moja z grzegorzem i czy on też darzy mnie uczuciem?


To w takim razie chodzi o piękną znajomą :D
W najbliższym czasie odpowiem, chociaż po raz kolejny piszę, że nie wymagam danych, ja to traktuję jako zabawę i tak do tego podchodzę.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2013, o 17:19 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Irisa napisał(a):
Ella62b napisał(a):
Witaj Iriso

Niestety Nie zdalam :( no coz moze nastepnym razema sie uda :)

Pozdrawiam


Szkoda, ale na pewno następnym razem się uda :)
Dodatkowo właśnie, to jest informacja, że to co tutaj robię, to tylko zabawa, nie miałam nigdy częstego kontaktu z tymi kartami, więc od razu zaznaczyłam, że to jest tylko i wyłącznie zabawa i żeby nie brać tego co wychodzi na serio.
Nawet danych nie wymagam, można powiedzieć, że nic nie wymagam, więc ciężko, aby te prognozy się sprawdzały ;)

Rozumiem Iriso i wiem ze to zabawa. Szkoda ze nie zdalam ale moze dobrze sie stalo bo musze przylozyc sie bardziej :)

Ella62b napisał(a):
Witam ponownie Iriso

Mam jeszcze jedno pytanie do kart
Czy wroci do mnie popoludniowa praca?


Odpowiedź - Pozytywna, wiec jest nadzieja, że wrócisz. W najbliższym czasie możesz spodziewać się dobrej wiadomości, właśnie związanej z tą pracą. Pojawia się informacja, że duża rolę odegrają różne znajomości - możesz śmiało poznawać nowych ludzi lub odnowić kontakt z dawnymi znajomymi, dodatkowo wiara i pewność siebie sprawią, że będziesz mieć więcej energii i dzięki temu łatwiej pokonasz przeszkody, które pojawią się w Twoim życiu.


Dziekuje za odpowiedz. Jezeli chodzi o znajomosci to faktycznie tu karty sie nie pomylily, to moze i reszta sie sprawdzi :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 maja 2013, o 18:08 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Witaj, moje pytanko : Jak dlugo bede pracowac w firmie, w ktorej mam zaczac pracowac? Zaznaczam, ze tam
sa chyba jakies konflikty by mnie zatrudnic, ale niby mam pracowac... Jest to zabawa, jesli sie cos nie sprawdzi to nic sie nie dzieje. Dziekuje za kazda odpowiedz. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL