Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2015, o 21:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Hej wszystkim , pisalem juz tutaj wczesniej.

Mieszkam w tym mieszkaniu juz dluzszy czas jakies ponad 3 lata... Mieszkanie z moich marzen! Dwie sypialnie , jadalnia salon i kuchnia polaczony w jednosc i do tego piekna lazienka , spory ogrod , czuje sie tam bardzo swobodnie , mimo ze jest to w polowie 'sutenera' bo tak to sie chyba nazywa , po wprowadzeniu mialem zamysl zrobic sypialnie z dostepem do lazenki glownej , ale moja druga polowa uparla sie zrobic sypialnie w drugiej gdyz jest tam piekne wielkie okno z cudownym widokiem na las i pagorki i reszte dzielnic miasta , zgodzilem sie czemu nie , wkoncu ona tez nie jest zla , spi nam sie tam super , wyspani , wypoczeci , zrelaksowani , ktoregos weekendu za zgoda drugiej polowki w weekend chcialem zmiany i przenioslem sypialnie tam gdzie jest dostep do lazenki , tam gdzie chcialem zeby byla ,wiec do dziela ! W ciagu 4 godzin udalo mi sie przeniesc i pomalowac sciany , zmeczony wzielem prysznic i polozylem sie do lozka , pi zgaszeniu swiatla ogarnol mnie strach i niepokoj , zadko spedzalem tam czas wiec pomyslalem ze mi przejdzie , pierwsza noc niw przespalem jakos ciezko bylo mi zasnac , pomyslalem ze to wina okna ktora znajduje sie na przeciwko lozka, ale preciez w tam tej sypialni okno bylo tez obok lozka jakos mi to nie przeszkadzalo , druga noc z koleji koszmary , nie pamietam co to bylo , ale budzilem sie zlany potem , trzecia noc to samo , po powrocie mojej drugiej polowy , poniedzialek , nie moglismy zasnac razem , cos tam jest pomyslalem , cos sie tam musi byc , poniedzialek po pracy , przenioslem spowrotem sypialnie na miejsce , po przeprowadzce poodkurzalem i chcialem uchylic okno zeby sie wywierzylo , zakrcilo mi sie w glowie ale to byli cos innwgo jak zwykle poczulem az oczy mi sie przewrocily do tylu , przy zamknieciu okna mialem to samo , za kazdym razem jak tam stoje przy tym oknie czuje wlasnie to jak by cos tam bylo jak bym mial zaraz zaslabnac , czasem gdy siedze na kanapie mam wrazenie ze ktos mnie obserwuje z tej sypialni , mam dwa koty , z koleji one uwielbiala tam siedziec , az dzowne , czasem wybiegaja z wielkim ogonem ze zdziwiona mina, ale nie wiem czy to przez to ze sie bawia czy przez to ze ktos tam jest , znikaja mi tam rzeczy , klade cos na komodzie i po odwroceniu kiedy chce to wziasc tego tam juz nie ma , zaczynam tego szukac po calym mieszkaniu a gdy wracam do pokoju spowrotem to lezy na miejscu tak jak to zostawilem , nie jestem roztrzepana osoba , mam pozadek i system w domu w ktorym uzeduje... Nie wiem o co chodzi , ale mam wrazenie ze oprocz nas ktos tutaj jeszcze jest... Tylko kto to moze byc? Moze macie jakies idee , kto lub co z nami mieszka?

Sorry za bledy jestem na telefonie!

Pozdrawiam Oli


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 17:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Hejjjj... Oliii :D

No, z tego co piszesz nie jesteście sami :) kotom jak najbardziej ufaj one widzą takie rzeczy. Ogólnie to robienie się słabo to pobieranie przez ducha energii, no i jak duch przejdzie przez Ciebie rzeczywiście można fiknąć, i robi się słabo.
Pamiętam naszą wczęśniejszą rozmowę, i jak pracujesz coś ze Sobą ?
Teraz panikujesz, z tego co piszesz i raczej ufaj swoim odczuciom.
Oli i powiedz mi co dalej ??? Chichoczę się trochę, bo jesteś wrażliwy chyba już wiesz, ale kwestia czy coś z Tym robisz ? czy pracujesz duchowo ?
Duchy jak sobie go przyciagnołęś ? Coś przed zdarzeniami się wydarzyło ? A umiał byś pomedytować i spróbować się komunikować z duszą ? Ogólnie jest tak że czasem aby dusza przesła dalej wystarczy wysłuchać jej historii.
Co to znaczy dostęp do łazienki ? czy jest to pokój z otwartą łazienką w jednej przestrzeni ?

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 21:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Czy cos robie? Jesli mozna nazwac chwile kontenplacji przy swiecach w ciszy i zamknietych oczas i nasluchiwaniu i probie porozumienia sie to tak , ale tylko w myslach , boje sie rozmawiac na glos z kims , kogo nie znam i nie wiem jakie ma zamiary w obec mnie a domyslam sie ze nieszczescie i klopoty w takiej sytuacji mozna sciagnac dosc szybko , a lazienka , chodzi o to ze z tej sypialni sa drzwi do lazienki , szybki dostep taka raczej wygoda zeby nie latac w nocy po calym domu za potrzeba... Moje koty czasem dlugi czas patrza sie na sciane w ktorej 'cos' jest... Ostatnio moja czarna Kluska czyli kotka zaczela sypiac na mnie tak o bez powodu , jak by chciala mnie z niewiadomych powodow przed czyms bronic , z koleji drugi kocur Kula dosc czesto wyje w nocy bez powodu , pomyslisz aaaa tam koty , alw ja je mam juz 6 lat i nigdy nic takiego nie mialo miejsca , gdy zaczelem o tym rozmawiac ze znajomymi to tak hak by wszystko ustalo , tak jak bym mial temu nikomu nie mowic , ale po kilkunastu tygodniach wszystko wraca do mnie spowrotem , czuje tak jak by mialy mi za zle ze mowie o tym i odchodza a kiedy ucichnie wracaja , czasem czuje w tej sypialni dziwny zapach tak jak by stechlizne ale nie wiem czy to przez to ze obok jest lazienka i czasem wpada tam wilgoc , czy to cos innego , ale ten zapach bierze sie nagle z nikad , jak nawet nie korzystamy z lazienki , mam odswiezacze w pokoju wpiete do gniazdka ale jak.pojawi sie ten zapach to one slabo dzialaja , kupilem pochlaniacz wilgoci ktory dziala kilka godzin dziennie ale nic to nie dalo... Co uwazasz na ten temat?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Czasem smród występuję.Śmieję się ale wiem że to nie zabawne, w co Ty wierzysz ? co by do Ciebie przemówiło ? Nie wiem co Ci polecić, bo są różne szkoły. Robiłeś remont może coś obudziłeś z nimi jest różnie, czasem się do kogoś przyczepią.Tak koty chronią, to prawda.
Otóż biblie na 23 psalmie , możesz go czytać. Gdybyś wierzył w Anioły, Michał jest od tego. Jeśli masz koszmary i tak nerwowo regujesz może to coś niezbyt miłego.
Tylko chodzi o twoją energię, i twój stosunek do tego.
Jeśli będziesz chciał okadzić pomieszczenie to białym drzewem sandałowym, można kupić, szałwi nie polecam choć ładnie pachnie.
Fajnie jakby ktoś zobaczył co tam jest, a opowiedz mi co się śniło i zastanów się jakie dałeś intencję zanim to się stało.
Masz tam lustra ?

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 21:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Jestem katolikiem , ja wierze w to co mnoe otacza , jesli chodzi o remont to malowalem tylko sciany na bialo i jedna na szarno jesli chodzi o lustro , to mamy w sypialni lustro zostalo ono przrniesione z drugiej sypialni na te pare dni ale zostalo one spowrotem przeniesione... Postaram sie kupic jakies kadIdla w weekend z bialego drzewa , jesli chodzi o sen to nie za bardzo pamietam , ale nie bylo to przyjemne zjawy , duchy zblakane nie byl to mily sen.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 21:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Jeśli jesteś katolikiem, rozumiem że praktykującym. To biblia psalm 23 otwórz, nie kupuj kadzideł tylko drzewo białe sandał można kupić w sklepach ezo. do tego weź węgielki kup.
Pilnuj snów, może coś Ci powiem jak i co, ale ze względu że nie chcę Ci się w nic mieszać, ponieważ ja choć wierząca, nie jestem katoliczką, a nie chciałbym Ci nic narzucać.
Jesli jesteś taki medialny, nie powinieneś mieć żadnych luster w sypialni, i nigdy starych.
Powodzenia.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 21:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Jestem katolikiem , ale nie praktykujacym , z reszta to jest temat do dyskusji , a czemu nie starych luster ? Mam jedno stare pamiatke po mojej prababci wisi w sypialniu u nas...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 22:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Ponieważ lustra są jak drzwi, a co lustro widziało to w nim jest. Echhh...
To nie mów żeś katolik, i coś do gadania bo nie wiem jak z Tobą gadać.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 22:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Do kosciola nie chodze , gdy nie widze sensu , z bogiem mozna rozmawiac wszedzie , nie potrzebuje owej instutucji w moim zyciu , celwbruje swieta , tylko wtedy wybieram sie do kosciola bo z ambony nie musze sluchac bzdur o polityce , gdyz ttlko wtedy jest normalna msza , czytam czasem biblie wieze w boga jezusa marie anioly i we wszytko w co mam wiezyc.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 22:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
ok, ok rozumiem. Napisz jaki miałes dziś sen, zasłoń lustro prześcieradłem.
Jak z postacją którą widziano za Tobą ? Kiedyś o tym gadaliśmy.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL