Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2015, o 23:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2015, o 07:57
Posty: 21
Podziękowań: 1
Hej dlugo mnie nie bylo , ale duzo sie zmienilo , niedlugo wyprowadzam sie z domu w mowe miejsce , wiec pomyslalem ze trzeba przywrocic lad w domu aby owa istota nie chciala wyprowadzic sie z nami w nowe miejsce , tuz przed zachodem slonca zapalilem biale swiece w pokoju rozpalilem kadzidla w pokoju , tak jak zostali mi doradzone , natepnie psalm 23 , siedzialem w pokoju caly zachud slionca z zamknietymi oczami modlilem sie i rozmawialem w myslach , nie wiem dlaczego bez powody zaczelem mowic glosno zeby istota wrocila do siebie ze tu niczego nie znajdzie i nic na nia tu nie czeka , przeprosilem ze zaklucilem jej spokoj , nagle poczulem ze powietrze w pokoju stali sie takie jak by geste poczulem zimno i dretwienie nog , oczy mialem zamkniete ale to chyba ze strachu, znow poczulem sie jak bym opadal z sil jak bym mial zaraz zemdlec , w uszach mialem mega dzwonienie jak by jakis jednostajny sygnal , u nagle wszystko ustalo! Jak reka odiol siedzialem jesCze tak chwile az wkoncu otworzylem oczy i nie czulem juz obecnosci nikogo! Czy to mozliwe ze wrocila do siebie? Mija juz 3 tydzien bez niej , jestem dumny z siebie ze dalem rade! A wy jak uwazacie poszla do siebie czy wroci?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2015, o 10:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Psalm 24 chyba miał być ale najważniejsze , to co i jaka intencja płynęła z serca.
Z tego co piszesz moim zdaniem odeszła i jestem z Ciebie też dumna :) Bo dobrze że podążyłeś za sobą i tym co Cię prowadziło to znaczy, to co już robiłeś intuicyjnie.
Super Oli, a teraz wnioski i nikomu już nie zakłócaj spokoju i żadnych przejść nie otwieraj.
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2015, o 09:22 

Dołączył(a): 20 lis 2015, o 09:21
Posty: 2
Podziękowań: 0
Cognizant information must be read togethe


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL