Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 18 maja 2012, o 20:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2012, o 17:16
Posty: 33
Podziękowań: 7
Obecnie marzy mi się czas wakacyjny i morze, polskie morze ;) Małe marzenie, ale zapewne nie spełnie go :(
A ogólnie? Marzę o pięknej miłości i odkrywaniu tego uczucia razem z tą drugą osobą :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 26 maja 2012, o 20:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
a mnie sie marzy zeby nie miec juz marzen


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 26 maja 2012, o 20:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
jescze slowo dla dziewczyn ktöre marza spotkac kogos.. nikt nie jest sam jesli nie chce, bo jest duzo fajnych i ciekawych ludzi , a jak sie patrzy na wiekszosc zwiazköw to nie wyglada to na taniec po rozach. Lepiej byc samym niz samotnym z kims. Ja nauczylam sie cieszyc zyciem bez faceta bo zaraz znöw zjawi sie jakas zmora , za ktöra trzeba bedzie chodzic i möwic co ma zrobic. Jedynie co to by sie przydal na dzien dzisiejszy jakis facet co mi zasieje krzaki ktöre kupilam dzis i sobie nie poradzilam. ale i taki sie znajdzie. Cieszyc sie wolnoscia i tym ze mozna decydowac za siebie i dysponowac swoim czasem jak sie chce. Wazne zeby go dobrze wykorzystac, bo siedzac i czekajac na ksiecia z bajki nie ma sensu , bo tacy nie istnieja, a jesli nawet to na moment a potem sie czlowiek " budzi" i jest rozczarowanie ze ksiaze juz nie jest ksieciem ale zwyklym chlopem moze piekniejszym , moze madrzejszym, bogatszym niz inny ale to nigdy nie bedzie ksiaze z bajki bo to nie bajka ale zycie. A zycie jest jak ruska roletka - dzis ktos jest sam a jutro bedzie z kims a ten co jest w zwazku bedzie sie rozwodzil i vice versa.

Na wszystko przyjdzie odpowiedzni czas.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 27 maja 2012, o 15:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
hanna500 napisał(a):
A zycie jest jak ruska roletka


W sensie rosyjskiej ruletki ?

Na księcia się nie czeka, zwłaszcza, że w naszym kraju akurat król nie panuje.
Bierze się fajnego Pana, którego serce zażąda (oczywiście nie wbrew jego sercu), jest się z nim i dla niego i radośnie się patrzy, jak przy nas "książeje" :)

Hanno, Twoje marzenie jest proste do spełnienia. Nie chcesz marzyc - nie marzysz. Przecież do tego nikt nie zmusza. Możesz chcieć, musieć, potrzebować i takie tam.
Ale marzenia to coś głębszego. Coś do czego się dąży, bez przymusu, chętnie, bo tak.
Chyba trochę zbyt wiele osób marzenia z zachciankami myli (to nie do Ciebie, ogólnikuję sobie).

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 18:40 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
A ja marzę o odnalezieniu własnej drogi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 21:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Na moje oko to już nią kroczysz ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 12 lut 2013, o 14:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:54
Posty: 11
Podziękowań: 0
Właśnie się przestraszyłam, bo chyba nie mam marzeń. Chciałabym zmienić pracę i wyprowadzić się do stolicy (tak sobie wymyśliłam, coś mi mówi, że powinnam być w Warszawie, nie w Poznaniu) no i w końcu stworzyć stabilny związek, ale nie są to na tyle silne pragnienia, żebym zaczęła coś z tym robić...

_________________
Chcieć. Móc.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 12 lut 2013, o 14:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
A mi marzy się;
równowaga zyciowa:-D w sensie stabilizacja
Rozwijanie siebie i swojej osoby
Żyć w zgodzie ze sobą - bo jak będę żyć w zgodzie ze sobą to i innymi
Cieszyć się z drobnych rzeczy - z niepowodzeń też, bo one budują
miec marzenia i dążyć do ich spełnienia - taka wtedy jest satysfakcja:-D

A z mniejszych marzy mi się to co większości:) słońce, plaża, morze, w którym się zakochałam :-P


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 13 lut 2013, o 11:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Marzę o konsekwentnym podążaniu swoją drogą, nie oglądając się na krytykantów. Marzę o robieniu na Ziemi czegoś wartościowego, dobrego, czegoś co uskrzydli mnie i innych ludzi. Marzę o dalekich podróżach, które rozwiną mnie duchowo. Marzę o harmonii i spokoju w mojej głowie i sercu O:-)
Mam też nadzieję, że zawsze, niezależnie od wieku pozostanie we mnie radość i ciekawość dziecka i że nigdy nie stracę zapału do dodawania skrzydeł innym :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marzenia Tiany
PostNapisane: 5 kwi 2013, o 23:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 17:51
Posty: 58
Podziękowań: 7
Asia napisał(a):
A mi marzy się;
równowaga zyciowa:-D w sensie stabilizacja
Rozwijanie siebie i swojej osoby
Żyć w zgodzie ze sobą - bo jak będę żyć w zgodzie ze sobą to i innymi
Cieszyć się z drobnych rzeczy - z niepowodzeń też, bo one budują
miec marzenia i dążyć do ich spełnienia - taka wtedy jest satysfakcja:-D

A z mniejszych marzy mi się to co większości:) słońce, plaża, morze, w którym się zakochałam :-P

:) Asia, urzekly mnie Twoje marzenia. Sa z pozoru niby takie ,,codzienne,,.
Ale tak naprawde sa ,,zlotymi,, marzeniami.
Musialam to powiedziec..
Zycze Ci ich spelnienia w kazdej ich literce. :-*


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL