Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 sie 2013, o 10:39 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 176
Podziękowań: 67
Antek napisał(a):
Witam, chciałbym zapytać, na czym dokładnie polega całe to wywoływanie duchów, aniołów? Wiem że trzeba mieć krąg i jakieś narzędzia, ale na jakiej zasadzie to działa?

podpisuję się pod pytaniem, bo nigdy nie myślałem o mechanice tego.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wczoraj, o 02:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:48
Posty: 3
Podziękowań: 0
hmm skoro zed nie odpowiada to może ktoś inny?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wczoraj, o 19:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 lip 2013, o 19:00
Posty: 16
Podziękowań: 0
hm, ciekawy temat,
z tego co wiem to demony stoją ponad nami, są istotami bardziej rozwiniętymi jednak równocześnie niżej cenionymi przez inne istoty, mogą nam służyć choć nie muszą, przyzywając ich określamy cel i inne elementy, ale musimy za to zapłacić, przeważnie jest to nasza energia którą demeny szczególnie uwielbiają, przez co są skłonne pozornie nam pomagać, jednak ich usługi często mają ukryte tajemnice, które mogą w jakiś sposób nam zaszkodzić w późniejszym czasie

natomiast anioły, są istotami również bardziej rozwiniętymi, a do tego są poważane wśród innych istot, pomagają bo są istotami lubiącymi pomagać, rzekomo mają tak naturę,

jeżeli chodzi o zasady działanie przywołań, to z tego co wiem z grubsza wygląda to tak:
tworzymy odpowiednie symbole(np. pentagram) jest to coś jak runa pomaga w kontroli energii,
przedmioty nie są konieczne, jednak ułatwiają kontakt w wybranym stworzeniem, coś jak robak na rybę, przedmioty są szczególnie użyteczne początkującym,
następne są inkantacje, mające wywołać określoną istotę lub istotę należącą do określonej grupy(nie zawsze słyszymy inne istoty, jednak one nas zawsze i wszędzie, do tego rozumią nas, choć nie koniecznie muszą znać nasz język)
następnie określamy cele, swoją wolę, a to z kolei kosztuje nas coś, czy to energię, czy jakieś inne rzeczy

bym zapomniał, o ile wiem to bóg jest istotą która wygląda tak jak dana osoba chce ją widzieć


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wczoraj, o 21:58 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 176
Podziękowań: 67
ja kogoś zaraz zastrzelę - pentagram NIE JEST runą, nie jest nawet czymś podobnym do runy, to temat na esej. Zazwyczaj stosuje się pieczęć danego ducha. Nie jest prawdą, że istota może nie znać naszego języka, różne systemy różnie to tłumaczą - psychologiczny sprowadza wszystkie istoty do naszego umysłu, więc to naturalne, że je rozumiemy, jeśli aktywujemy odp obszary. Energetyczny - dostrojeniem energii. Informacyjny - zakłada, że informacja jest ogólnie rozumiana i każda istota jest zdolna do odkodowania jej. W goecji demonom się nie płaci, za to w Verum podpisuje się pakty. I nie uśredniaj, bo nie wszyscy wierzą w anioły/demony. W wielu przypadkach owe demony są po prostu bogami z wymarłych panteonów i to nie warunkuje ich złych zachowań. Mają charaktery, jak ludzkie, i tu znów różnice systemów, które tłumaczą ich pochodzenie - ze wzorców wrytych w podświadomość, inteligentnych energii etc.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL