Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2013, o 20:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
A ja czekam na Twój nr wilku. Skoro zajmujesz się tym x lat, to masz wyniki swojej pracy udokumentowane :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 20:45 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Mariken nie jestem w żadnych kowenah i innych zgromadzeniach bo drażni mnie ich chamstwo i ignorancja innych ludzi po za tym wkurza mnie to że większość się wywyższa wiec działam i praktykuje indywidualnie z dobrym skutkiem a takowe zgromadzenia i numery to dobre dla dzieci ja nie dam się podpiąć pod jakąkolwiek ewidencję jak towar, magia jest wolna od wszelkich tego typu działań i ja tez wolnym pozostaje. Czekam na twoja odpowiedz jak nie chcesz napisać publicznie to napisz na pw a wtedy nikt z postronnych nie będzie wiedział o naszej konwersacji.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 21:34 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Poza tym Mariken wiem że jest opcja jak demon się przyczepi do ciała energetycznego lub aury usuniecie go na odległość, ale na litość boską nie przy opętaniu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2013, o 12:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Tak myślałam, kolejny egzorcysta samozwańczy B-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2013, o 15:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:15
Posty: 35
Lokalizacja: Kalisz, Polska.
Podziękowań: 12
*pluje gwoździami z krzyża, przekręca głowę o 180 stopni i skacze po ścianach jak predator wyrywając tynk palcami*
Nie, to nie opętanie, to normalne gdy ktoś próbuje kozacko gadać o magi etc. a w emocjach jakie autor zostawia widzę roztrzęsienie i niepewność siebie, szlak mnie trafia.

Cytuj:
nie jestem za egzorcyzmem na odległość bo możesz zabić osobę i nie będąc tego świadomym, ja tez pomagam na odległość i nie raz było że byt którego odganiałem zaatakował bezpośrednio mnie więc taki kit wciskaj naiwnym

Jesteś za słaby i zbyt mało doświadczony by na odległość zabić choćby królika. A czego się spodziewałeś, że demon nie będzie walczył? Szwedzki stół nie zostanie chętnie opuszczony, więc albo walczysz o niego z bytem, albo daruj sobie.

Cytuj:
Po drugie osoba opętana z początku nie wie że jest i do pewnego momentu jest tego nieświadoma więc nie ma jak się bronić to tak samo jakbyś teraz się leczyła na raka a nie masz go zdiagnozowanego czyli trzeba mieć jobla by się bronic czy chronić jak nie wiesz czy coś ci zagraża.

Racja, tak, tak. Jednakże później jest bardziej zabawnie.

Cytuj:
Mariken ja zajmuje się magią od parunastu lat i też mam wiele doświadczenia praktycznego zastanawia mnie jedno skoro robisz egzorcyzmy na odległość to jak poznajesz imię demona którego chcesz wypędzić? Zanim coś dalej napisze to poczekam na odpowiedz :P

Na co imię? Imię jest potrzebne księżą, którzy muszą zwrócić się bezpośrednio do demona po to, by wypędzić go w imię Jezusa i innych takich. Ksiądz nie walczy z demonem ani fizycznie, ani za pomocą magi, po to mu imię aby prawidłowo wykorzystać formułę, której ksiądz egzorcysta uczył się.


Cytuj:
Osobiście zgadzam się z wilk1610. Z tym, że jeżeli już chcesz bezpośrednio, musisz mieć ochronę, musisz mieć bardzo mocną siłę woli, ogromną pomoc z góry i... działać tylko i wyłącznie Miłością.

Zależy jaką ochronę. Bez silnej woli każdy byt od 9 do nieoficjalnej 0 kategorii by cię zniszczył wykorzystując słabości tkwiące w Tobie. Z resztą się zgadzam.

_________________
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2013, o 09:40 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Deus nie wiesz do czego wtedy ryt robiłem i na pewno to nie był egzorcyzm a ochronę miałem na sobie jak zawsze, nie raz miałem do czynienia z duchami i demonami, a to że piszę chaotycznie już tak mam za to moje działania takowymi nie są. Ale dalej jestem przekonany żeby egzorcyzm robić osobiście a co do imienia to wszędzie jest tak samo znasz imię to panujesz nad nim, tak było jest i będzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 07:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 19:55
Posty: 6
Podziękowań: 0
Twój problem jest trudny, znam się na duchach ale nie na demonach, jednak powiem ci coś, co powinno Ci pomóc:

Powinnaś pić święconą wodę przez jakiś miesiąc, jeśli demon dalej będzie Cię nawiedzał pij aż do skutku.

Medytuj przez godzine by oczyścić umysł

Chodź bierząco do kościoła

Módl się przy posiłkach.

Jeśli to nie zadziała... To ja już nie wiem co możesz zrobić...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2015, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Temat jest z 2013 roku, przeczytałam co napisała ta kobieta i mało włosy mi nie stanęły dęba.
Magia Arabska jest bardzo czarna, opiera się na dzinach dobrych jak i złych.
Małżonek chciał się jej pozbyć, oby dziewczynie się udało uwolnić od tego.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2015, o 23:01 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Ciekawe czy ta osoba nadal zyjje .Opętania to zawsze koncza siè smiercia
Tym bardziej jak ktos reaguje jak one i wg


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2015, o 23:04 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
To zly pomysl z piciem swieconej wody
To tak jak dziala z plachta na byka
Az on bedzie mial taka moc ze uda mu siè przejac wladzę


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL