Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lip 2013, o 14:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:15
Posty: 35
Lokalizacja: Kalisz, Polska.
Podziękowań: 12
A rytuał ochronny wilka? Myślę, że by pomógł, poza tym zwykłe egzorcyzmy także dobrze zadziałają, jednakże demon to nie debil i zrobi wszystko by pozostać w swoim żywicielu. Tu chodzi jedynie o to, by na końcu uśmiercić człowieka. Idź do egzorcysty, nie bawiłbym się w kąpiele w wodzie święconej. Poza tym, spróbuję sam zadziałać, prosiłbym tylko o kontakt na GG , byś mogła mi dokładnie opisać samego demona i bym mógł z Tobą rozmawiać.
Mój numer to: 24782513

_________________
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 12:44 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Historia opisana przez Ciebie to dosłownie opętanie, poza tym widzę że cześć z was nie myśli jak osoba opętana może sobie egzorcyzm zrobić puknijcie siew głowę, jeżeli ktokolwiek chce pomóc musi się liczyć z tym że raczej bez bezpośredniego kontaktu w cztery oczy się nie obejdzie, można spróbować na odległość ale nie widząc tego co się dzieje można narobić więcej szkody niż pożytku. Jeżeli Amina chcesz możemy pogadać o tym na gg mój numer 19601919.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2013, o 12:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie ma jej już dawno, tylko napisała i uciekła, więc nie ma możliwości jej pomóc... Niestety.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Nie zgodzę się z tym co pisze wilk1610. Przy takim opętaniu bezpieczniejszy jest kontakt na odległość dla opętanego i egzorcysty. Nawet w takim bezpośrednim kontakcie silniej to przebiega, bo duchy chcą zaatakować egzorcystę.
Przy takim stopniu zaawansowania żadna msza grupowa na Jasnej Górze, ani biała szałwia nie pomogą, bo to zwykłe g....o

Zawsze mnie zastanawia jedno, dlaczego ludzie, którzy maja nieproszonych gości w domu nie reagują od razu, tylko żyją sobie z bytem (bytami). Dopiero gdy opętanie nabierze rozpędu, zazwyczaj po kilku latach dopiero szukają ratunku, bedąc na skraju wyczerpania psychicznego, fizycznego i bankructwa.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:53 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Straszna historia, mam nadzieje ze ktos CI udzieli pomocy! Powodzenia:)!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 15:59 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Mariken z całym szacunkiem na odległość to można pier....ć głupoty a nie egzorcyzmy odprawiać, choć nawet pomimo odległości byt ciebie zaatakuje i nie ma nic do rzeczy odległość,nie jestem za egzorcyzmem na odległość bo możesz zabić osobę i nie będąc tego świadomym, ja tez pomagam na odległość i nie raz było że byt którego odganiałem zaatakował bezpośrednio mnie więc taki kit wciskaj naiwnym. Po drugie osoba opętana z początku nie wie że jest i do pewnego momentu jest tego nieświadoma więc nie ma jak się bronić to tak samo jakbyś teraz się leczyła na raka a nie masz go zdiagnozowanego czyli trzeba mieć jobla by się bronic czy chronić jak nie wiesz czy coś ci zagraża.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 16:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Ciekawe to, co napisałeś, bo od x lat zajmuję się egzorcyzmami na odległość. Nigdy nikogo nie zabiłam i nic mnie nie atakuje na odległość, bo się zabezpieczam. Ale Ty o ochronie wiesz, bo się tym zajmujesz. Jaki masz nr ewid.? tylko tu go nie pisz, tylko podaj na priv. Może spotkaliśmy się na kongresach?

Na odległość egzorcyzmy wolę, i to nawet wygodniejsze dla ludzi z zagranicy, bo nie musza na tę okoliczność do Polski przylatywać z drugiego końca świata :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2013, o 16:17 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 14
Tak się składa że ja i wilk1610 nie raz robiliśmy egzorcyzmy... między innymi w tym się specjalizujemy. ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 16:20 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
raczej nie polecam tak zwanych egzorcyzmów z jasnej góry, kiepska korona i splot po tym są.

w sumie adekwatne słowo to 'złamanie'.

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 19:38 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Mariken ja zajmuje się magią od parunastu lat i też mam wiele doświadczenia praktycznego zastanawia mnie jedno skoro robisz egzorcyzmy na odległość to jak poznajesz imię demona którego chcesz wypędzić? Zanim coś dalej napisze to poczekam na odpowiedz :P


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL