Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2013, o 19:17 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Wątpię, że pomoże tutaj modlitwa do anioła, do boga też może nie pomóc. W takim stadium już tylko egzorcyzm musi dać radę i Ty sama musisz chcieć wyrzucić to z siebie. Coś (pewnie jakiś demon) zasiedliło Twoje ciało lub ten Twój były zrobił jakiś rytuał - może, żeby Ciebie przy sobie zatrzymać? Albo nieświadomie wyraziłaś zgodę - w pewnym momencie niewątpliwie tak było, tylko teraz trudno przypomnieć sobie kiedy. Możliwe, że tak się przejęłaś gadaniem sąsiadów, że w tym czasie po cichu coś się zasiedliło...
Ta historia jest normalna dla ludzi, którzy mieli styczność z opętaniem. To horrory są wzorowane na takich historiach, nie na odwrót.
Ja myślę, że te egzorcyzmy pomagają, tylko powiedz na kogo oni (egzorcyści) się powołują w czasie seansu?

Co do szałwii, nie mam pojęcia, ale osobiście nie lubię śmierdzących rzeczy, zwłaszcza dymu.
Problem w tym, że to nie jest podczep tylko opętanie, czyli duch jest w środku ciała, a nie podpina się z zewnątrz, dlatego mało prawdopodobne odciąć go ot tak, do tego potrzeba świadomej i wyszkolonej osoby, która na siłę wywali to dziadostwo.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 19:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Ewelina egzorcyści powołują się na Boga. Przede wszystkim nalezy zdać sobie sprawę, że Bóg, dobro ZAWSZE wygrywa. Nie ma siły silniejszej od Boga.
Myślę, że zarówno szałwia jak i modlitwa o której wspominałam mogą pomóc, jesli się w nie naprawde uwierzy. Szałwia swoim ostrym zapachem działa odstraszająco na wszelkich nieproszonych delikwentów. Oczyszcza się nią zarówno pomieszczenia jak i osoby. Tym bardziej że amina nie ma nic do stracenia a może tylko zyskać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 20:07 

Dołączył(a): 24 mar 2013, o 22:46
Posty: 9
Podziękowań: 1
Jestem muzułmanką i nie wolno mi się modlić do nikogo poza Allah (subhana wa taala).
Opiszę jak wygląda egzorcyzm. Wszystko musi odbywać się zgodnie z Koranem i Sunną Proroka Muhammada (saw). Scheich powołuje się na Allaha.
Przeważnie odbywa się to w Meczecie. Więc na początku rytualnie obmywam ciało jak przed modlitwą i zakrywam ciało. Scheich zaczyna śpiewać Adhan (wezwanie na modlitwę) do mojego ucha i już wtedy zaczyna się coś w stylu skurczu mięśni w różnych częściach ciała przeskakujące z nogi do ręki itp. Wtedy zaczyna recytować różne ayaty z Koranu. Czasem ataku dostaję już po 10 minutach czasem po godzinie. Czuję straszny ucisk w klatce piersiowej i wydobywa się ze mnie dudniący dźwięk jakby warczenie no i zaczyna się "balet" jak ja to nazywam czyli wykrzywia mi ciało, rozkracza nogi i wtedy zaczyna się coś w stylu padaczki i przeraźliwe krzyki i kula mnie po całym meczecie czasem podrzuca do góry, robię fikołki do tyłu. Czasem syczy jak wąż, albo śmieje się i pluje jak scheich mówi do niego.

Podczas dwóch egzorcyzmów widziałam za głową jednego mężczyznę w białej szacie takiej do ziemi, a ostatnim razem było ich dwóch przy nogach nie mogłam zobaczyć ich twarzy, albo mi się poprostu wydawało.

Spróbuję z tą szałwią tylko nie wiem gdzie to można kupić. Scheich zalecił mi też okadzenie ciała kadzidłem. Używa on jeszcze piżma daje mi to powąchać, ale pachnie to dla mnie jak denaturat i pali moje drogi oddechowe. Już po egzorcyźmie pachnie normalnie.

Przy tych wersach zaczyna strasznie wrzeszczeć

A kiedy powiedzieliśmy do aniołów:
"Oddajcie pokłon Adamowi!",
oni oddali pokłon, z wyjątkiem Iblisa.
On odmówił, wbił się w pychę
i znalazł się wśród niewiernych.

Oni poszli za tym, co opowiadali szatani
o królestwie Salomona.
Salomon nie był niewiernym,
lecz szatani byli niewiernymi
i nauczali ludzi czarów
i tego, co zostało zesłane dwom aniołom
w Babilonie: Harutowi i Marutowi.
Oni jednak nie nauczali nikogo,
póki nie powiedzieli:
"My jesteśmy tylko pokuszeniem,
nie bądź więc niewiernym!"
I od tych dwóch aniołów uczyli się ludzie
tego, co może rozdzielić męża od żony.
Lecz oni nie szkodzą przez to nikomu,
jedynie za zezwoleniem Boga.


Na tych, którzy stoją w szeregach,
i tych, którzy odpędzają gwałtownie,
i tych, którzy recytują napomnienie!
Zaprawdę, wasz Bóg jest Jeden!
Pan niebios i ziemi,
i tego, co jest między nimi,
i Pan wschodów!
Oto ozdobiliśmy najniższe niebo
ozdobą z gwiazd,
również dla ochrony przed wszelkim szatanem
buntownikiem.
Oni nie mogą przysłuchiwać się
najwyższej radzie;
rażeni ze wszystkich stron,
są odpędzani;
i dla nich będzie kara nieustanna;
chyba że któryś z nich uchwyci jakiś fragment,
lecz wtedy idzie w ślad za nim
płomień przenikający.
Oczywiście po arabsku


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 21:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Malina1985 napisał(a):
Ewelina egzorcyści powołują się na Boga. Przede wszystkim nalezy zdać sobie sprawę, że Bóg, dobro ZAWSZE wygrywa. Nie ma siły silniejszej od Boga.
Myślę, że zarówno szałwia jak i modlitwa o której wspominałam mogą pomóc, jesli się w nie naprawde uwierzy.



Nie będę się kłócić czym jest bóg i czy dobro zawsze wygrywa... Gdyby tak było na świecie byłoby samo dobro, a jest raczej więcej zła.
Co do modlitwy i śmierdzącego dymu - wszystko ma większą siłę jak się w to wierzy.

Amina - jesteś muzułmanką i nie znałaś Ifryda? Jego imię wystąpiło nawet w serialu True Blood :P Przedstawili go jako demona, który zabija za pomocą ognia.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2013, o 21:31 

Dołączył(a): 24 mar 2013, o 22:46
Posty: 9
Podziękowań: 1
W islamie jest dżinem, Iblis i szatany też są dżinami wszystkie są stworzone z bezdymnego ognia. Nie wszystkie dżiny są szatanami, ale wszystkie szatany dżinami. Z tego co wiem Ifryt jest szybki i silny przyniósł tron królowej Saby Sulejmanowi. Jest wyżej w hierarchii nad szatanami, jak by to nazwać zasłużony szatan Allahu ahlem (Bóg wie najlepiej). To wszystko co wiem chciałam się dowiedzieć więcej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, o 11:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Cytuj:
Gdyby tak było na świecie byłoby samo dobro, a jest raczej więcej zła.
Co do modlitwy i śmierdzącego dymu - wszystko ma większą siłę jak się w to wierzy.


Kto powiedział że na świecie jest samo dobro? Jest dobro i jest zło. Ludzie są codziennie poddawali sztucznie napędzanej manipulacji, więc nie dziwota że jest jak jest.

A ten "śmierdzący dym" używany jest od wieków, więc nie mam podstaw żeby go nie użyć tylko dlatego że śmierdzi.

Amina, będę się za Ciebie modlić :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2013, o 11:38 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Wiesz Malina, że modlitwa za kogoś może wyrządzić wiele złego? Tak gdzieś kiedyś słyszałam...

Off top:
Skoro od boga wszystko pochodzi, a on jest czystym dobrem, to skąd się wzięło zło?

No ale jesteś starą duszą, więc co ja Ci będę gadała, skoro pewnie wiesz lepiej.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 mar 2013, o 14:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Ewelina napisał(a):
Wiesz Malina, że modlitwa za kogoś może wyrządzić wiele złego? Tak gdzieś kiedyś słyszałam...

Off top:
Skoro od boga wszystko pochodzi, a on jest czystym dobrem, to skąd się wzięło zło?

No ale jesteś starą duszą, więc co ja Ci będę gadała, skoro pewnie wiesz lepiej.


Skoro modlitwa jest zła, to ja już nie mam pytań.
Ewelina spokojnie, ja wiem że dziś pełnia ale wyluzuj trochę.
Ciężko mi powiedzieć skąd pierwotnie wzięło się zło, takiej wiedzy na dzień dzisiejszy nie posiadam i być może nigdy nie posiąde. Jeśli chodzi o mój punkt widzenia, to zło jest obecnie sztucznie napędzane przez pewne "organizacje", których jedynym celem jest przejęcie władzy nad światem i ludźmi. Jest go dużo- to fakt- ale to próba i test dla ludzi, żeby sami zrozumieli, co jest naprawdę dobre i za czym warto iść. Na każdym kroku dostajemy znaki, szanse od Boga żeby przejrzec na oczy, ale jak ktoś tego nie chce zauważyć lub nie jest na to gotowy to przecież nic na siłę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2013, o 14:42 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie powiedziałam, że modlitwa jest zła.
Dzisiaj pełnia? Dzięki za info, to mi wiele wyjaśnia :]

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, o 01:05 

Dołączył(a): 24 mar 2013, o 22:46
Posty: 9
Podziękowań: 1
Spróbuję gdzieś kupić szałwię tą, chociaż zemszczę się na nim za to dręczenie ;)

BarakAllahu feek Malina również zrobię duha dla Ciebie, duha to najsilniejsza broń.

Mam pytanie odnośnie tych postaci, które widziałam podczas egzorcyzmów. Kto to mógł być? Jak mówi Koran każdy z nas ma przy sobie po dwóch aniołów od urodzenia do śmierci. Oni "zapisują" nasze dobre i złe uczynki. Czasem przychodzą też inni, którzy pomagają, ale nie możemy ich zobaczyć ewentualnie pod jakąś postacią.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL