[ Posty: 66 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Mam Ci linkami rzucać tak jak Ty to robisz czy podpierać się słowami durnych zgrupować? po heroinie komórki się odnawiają?
Po 10 latach od brania robisz badania i wychodzi każdy narkotyk, który brałeś.
Koka, amfa, hera, mefedron, cracki, psychotropy i psychodeliki i inne różne śmieszne extasy i piguły mają masakryczny wpływ na mózg ;] Udowadniać Ci nie będę, bo do Ciebie i tak nie dotrze, a zniżać (wybacz sformułowanie) do Twojego poziomu się nie będę wklejają 5 tys linków do informacji.

A i podpisuje się, jeżeli nie są takie szkodliwe to spokojnie here można brać, bo czemu by nie, zaciągnąć ją koką i przepalić haszem a co tam :d


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
"A i podpisuje się, jeżeli nie są takie szkodliwe to spokojnie here można brać, bo czemu by nie, zaciągnąć ją koką i przepalić haszem a co tam :d"

Nie rozumiem dlaczego wciskane mi słowa których nigdy nie napisałem. Napisałem że mózg można naprawić, a nie że hera jest nieszkodliwa.

"Po 10 latach od brania robisz badania i wychodzi każdy narkotyk, który brałeś."


Gdyby tak było, to znaczyło by że organizm się nie oczyszcza. Ponieważ żeby można było wykryć w organizmie narkotyk, narkotyk ten musi w organizmie być.
Organizm oczyszcza się z toksyn, więc nie wiem skąd wniosek, że po x latach da się wykryć narkotyki. Taka opinia nie jest zgodna z faktami.

"Koka, amfa, hera, mefedron, cracki, psychotropy i psychodeliki i inne różne śmieszne extasy i piguły mają masakryczny wpływ na mózg"
Doskonale ja o tym wiem. Powtarzam. Nigdzie nie mówiłem że jest inaczej.

"Udowadniać Ci nie będę, bo do Ciebie i tak nie dotrze, a zniżać (wybacz sformułowanie) do Twojego poziomu się nie będę wklejają 5 tys linków do informacji. "

Ja nie wkleiłem 5 tysięcy linków a dokładnie 10 ( nie licząc linków wewnątrz forum).
Żeby udowodnić fakty, wkleiłem tylko 3 linki ( wystąpienia Dr. Jana Kwaśniewskiego oraz jeden filmik metaforyczny mr freemana.)
7 innych linków wkleiłem a są to linki o pasożytach, l chemtrailsach, o czipach oraz o tym jak oczyścić się z metali ciężkich. Są one umieszczone w celach informacyjnych.

Edit: 13 linków- 3 pozostałe to linki do stron diety optymalnej gdzie można o niej przeczytać.

Więc łącznie 13


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Pewnie to jest jakiś dowód, że własnie na tyle wyniszczaja organizm i mózg i tak się zagnieżdżają w organizmie, ze po x latach można jeszcze wykryć;]

To są właśnie fakty, ja się nie wypowiadam na tematy, o których nie mam pojęcia, ale cóż prawdopodobnie znowu masz większą wiedzę :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
"Pewnie to jest jakiś dowód, że własnie na tyle wyniszczaja organizm i mózg i tak się zagnieżdżają w organizmie, ze po x latach można jeszcze wykryć;]

To są właśnie fakty, ja się nie wypowiadam na tematy, o których nie mam pojęcia, ale cóż prawdopodobnie znowu masz większą wiedzę"


Żadna substancja się nie zagnieżdża na zawsze. Każda substancja zostaje wydalona z organizmu samoczynnie. Najdłużej wydalającą się substancją z organizmu jest rteć wydala się 12 lat. Nie wiem skąd masz te informacje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
z palca wyssalam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:26 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
To znaczy te glutaminiany sodu i aspartamy też nie mają większego wpływu na organizm, bo przecież się wydalą samoistnie. Po co my gadamy o jakimś truciu nas przez różne instytucje, skoro organizm sam sobie z nimi poradzi? Tak jak z narkotykami...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Organizm potrafi wydalić pewne substancje co nie oznacza że substancje te nie wyrządzą szkód. Przecież jasnym jest że heroina powoduje potężne spustoszenia. Gdy narkoman odstawi heroine to po jakimś czasie ona się wydali z organizmu. Ale miną długie lata nim narkoman wróci do normy i to jeszcze pod warunkiem że przetrwa schizy i nie będzie brał leków, tylko zacznie się leczyć jak należy, zgodnie z zasadami biochemii, a nie zgodnei z zasadami tych co zarabiają miliardy na lekach.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Zgodnie z zasadami biochemi czyli na psychodelikach ?
Taki ćpun ma się męczyć, być na zejściu ile trzeba, ma go telepać i nie wiadomo co jeszcze a i tak komóry w mózgu pozabijał i w większości się nie odnowią


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 18:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
"Zgodnie z zasadami biochemi czyli na psychodelikach ?
Taki ćpun ma się męczyć, być na zejściu ile trzeba, ma go telepać i nie wiadomo co jeszcze a i tak komóry w mózgu pozabijał i w większości się nie odnowią"


Wszystkie choroby ludzkie są spowodowane substancjami chemicznymi, ponieważ człowiek to suma reakcji chemicznych. Cukier jest substancją, oraz tłuszcz jest substancją.
Miażdżyca powstaje w wyniku jedzenia takiej samej ilości tłuszczu co cukru lub z przewagą cukru. Wystarczy zmniejszyć ilość cukru bądź tłuszczu i procesy się cofną, miażdżyca zniknie.
Tak samo jest z narkomanem. Narkoman poprzez podawanie określonych substancji chemicznych spowodował zmiany w strukturze. W przypadku narkomana należy zadziałać tak, aby wprowadzić "przeciw procesy". Zakładając że narkotyki rozwalają połączenia w mózgu, to trzeba zrobić tak, aby połączenia zaczęły powstawać.

Oczywiście medycynie na rękę jest aby ludzie ze zniszczonym mózgiem od narkotyków wierzyli że nie mogą się wyleczyć. Tacy byli narkomani zostają faszerowani lekami, które nie leczą przyczyn a tylko maskują skutki które narastają.
Mówienie że narkoman ma na zawsze zmieniony mózg to kłamstwa systemu, żeby producenci leków mogli zarabiać miliardy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 19:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ale ja nie jestem za tym żeby narkomana truć jeszcze lekami, a i tak bede broniła tego, ze większość komorek obumiera i się nie odradzają i zakoncze na tym ten temat bo to wkolko grzebanie q tym samym luźnym stolcu


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL