Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2014, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ja myślę, że to jest tak samo jak z każdą inną blokadą - dopóki sama się nie otworzysz, nie zaczniesz się interesować i być ciekawa ( przypominam, że piszę tylko i wyłącznie o swoich obserwacjach ) to ciężko taką blokadę ruszyć. Oczywiście bywają i skrajnie przypadki, ale to też jest kwestia podejścia do tego.
Tylko, że hmmm blokada ze strachu - ja jak się bałam to miałam wrażenie, że jeszcze bardziej się nasila - jak olałam za przeproszeniem i przestałam się bać i normalnie funkcjonować samo odeszło. Czasem mam wrażenie, ze coś się dzieje, ale nie panikuje, zachowuję się normalnie, jak mnie wkurza to nawet potrafię sobie pod nosem pogadać, żeby sobie poszło i w sumie idzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2014, o 17:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Idzie, bo co ma zrobić jak mu mówisz brzydko :P

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2014, o 17:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
hahah, no więc właśnie, zawsze podejście odpowiednie potrafi zdziałać cuda, jak widać i na duchy działa :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2014, o 17:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Więc w odniesieniu do tematu.. zadajemy pytanie, "Czy Asia powinna bać się duchów?" i otrzymujemy odpowiedź "Nie, to duchy powinny bać się Asi".

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 23:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2014, o 14:43
Posty: 3
Podziękowań: 2
Jeśli ktoś myśli że tzw blokada wystarczy sama w sobie to tylko dlatego
że nie spotkał naprawdę wrednego osobnika obdarzonego nocami mistycznymi, i bardzo dobrze.
Niech się cieszy życiem i wolnością.
http://www.spiritualresearchfoundation.org/ghosts/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 06:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Wiesz ja mowie o duszkach, a nie o jakis demonach czy opetaniach przez nie. To jest mala roznica.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2016, o 18:57 

Dołączył(a): 24 lut 2016, o 18:43
Posty: 1
Podziękowań: 0
owszem duchy istnieja, duch ci nie zrobi krzywdy, ale najgorsze są demony które mogą przemieszczać rzeczy o nie wyobrażalnej wadze. Demon to jest z najgorszych zjaw z którymi mamy do czynienia. moze nawet zabić człowieka albo mu zrobić krzywde jest w stanie nawet zucić lodówka ma taka siłe. Duch bez pomocy fal elektro magnetycznych niema sobie tyle siły żeby sie ujawnić owszem są przypadki ze widzi się duchy np. na polu, w lesie itp. ale żeby sie ujawnić musi działać czynik elektryczno magnetyczny, każdy człowiek jest naładowany polem elektromagnetycznym i jakies procemty tego pola zostaja w tym miejscu co przebywaliśmy, ja jestem tego zdania i jestem tego pewny bo sam zajmuje się duchami ze duch nie zrobi krzywdy tylko demon


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2016, o 10:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
O demonach mówia ludzie o bardzo dużym ego, no bo Kim to trzeba być aby demon się nimi zajął, a jak słyszę o Szatanie i innych to się uśmiecham .. Demony mają w dupie ludzi, a to co biorą ludzie za demony są formami myślokształów które karmią, bytami , niskimi duchami itp.. niektórym religia dość dobrze poszło straszenie i wciśniecie pewnych ideologi. To tylko określenie wykorzystywane do straszenia ludzi lub wzmacniania swojego ego. Ludzie nie kontorluja nie uzdrawiaja swoich uczuć , myśli, słow i tworzą takie przemiszaczjące się byty które skaczą jak pchły po ludziach, czasem nawet mówią a to żadne demony tylko twory ludzkiej nie wiedzy, leków .
Diabła swtorzył -człowiek, swoim słowem , myśłą ponieważ " niechcąc brać za swoje czyny odpowiedzialnosci , musi na kogos to zwalić że ktoś go kusił ..efff

Są demony ale One naprawdę, bez przywołań się tym nie interesują.
Szybciej dusze które łgają i kłamią i bawią się z robienia z ludzi debili , polecam księgę duchów trochę wiedzy według akurat spirytyzmu.
Każdy Demon ma nad sobą Anioła.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2016, o 18:27 

Dołączył(a): 22 cze 2014, o 11:21
Posty: 5
Podziękowań: 1
demony nie maja w dupie ludzi, myśle że nie mam dużego ego , myslę tez że bardzo mało wiesz na ten temat


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2016, o 18:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Czy ja wiem czy demony sa straszne... Demon to upadły anioł?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL