Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2015, o 13:00 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Hej, jakoś się tak stało, że nie widziałam Twojego wcześniejszego postu! :)

Wiesz, ja dałam wyraźny zakaz wchodzenia do mojego domu, bo dość się namieszkałam z jedną starszą panią już, wkurzało mnie, że wiecznie stała przy wejściu do salonu i nie mogłam przez to zasnąć... Miała sentyment do tego mieszkania, a prawdopodobnie jakimś sposobem je straciła, może była zadłużona...

Tak, znam uczucie kiedy biorą za wariata :D Też już nic nie mówię, tylko spokojnie sobie obserwuję :P

Co do sposobu odżywiania - po odstawieniu mięsa zdolności wzrosły i tu się zgodzę, tylko jak np. jechałam autobusem, to czułam poszczególne osoby i to mnie bolało, więc wszystko na swoje plusy i minusy.

Ptak - to był jakiś duży ptak typu jastrząb, orzeł, jakiś brązowy i on był lub przysłał go jakiś szaman. Nie wiem który, nie znam, choć mam jeden typ, ale nie jestem pewna dlaczego akurat ta osoba miałaby to robić... Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, że sfera niefizyczna zrobiła mi krzywdę, później kilka razy się zdarzyło, że szłam spać cała i zdrowa, a rano budziłam się z siniakami czy raz z jakby poparzonym palcem.

Robiłam też wiele eksperymentów, ze sto razy musiałam sobie udowodnić, że to co widzę i czuję na serio istnieje ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2015, o 18:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Kamea napisał(a):
Dodam coś jeszcze do wątku :P może już na koniec.
Za czasów inkwizycji, więcej spłonęło niewinnych ludzi niż czarownic.
Ginęły czarownice które nie walczyły, a ze względu że inkwizytorzy wiedzieli że to były rody więc ginęły całe rodziny. Ciało można zniszczyć ale duszy nie. Więc dusze czarownic wróciły i się wcieliły i są i się budzą ze swoją mocą.
Czarostwo się odradza. Jeśli chodzi o czarownicę wierne i kochające i szanujące naturę, oraz jej broniące przebudzą się kiedy będzie się to miało stać.
W magii nie ma czarnego ani białego koloru w określeniu. Magia to głownie odpowiedzialność.
Ponieważ czyniąc coś , ponosi 100 % odpowiedzilność za to co czyni z zwrotem x 3.
Pochodzimy z gwiazd, i gwiazdy zaczynają błyszczeć.
Religia czarownic jest jedyną religią której wyznawczynie nie zabiła w imię Boga.
Pomagały , uzdrawiały , służyły ludziom tak jak naturze.
Czarownicą były kobiety i mężczyźni i tak samo je nazywano bez odmiany.

Napisałam to aby trafiło do odpowiednich osób, i chciałabym przypomnieć że :
Do zła nie podchodzi się z miłością i światłem. Ponieważ zło nie wchłania światła , a żywi się energią i rośnie kiedy daję się mu energię. A jak mu się da , to mówi oj jesteś taka dobra , karm mnie dalej .... zło niszczy się samo.

:-h

w pełni sie zgadzam ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL