Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2014, o 12:05 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Wyciągnę dla Ciebie podpowiedź do sytuacji, jaka Cię martwi / zastanawia. Będzie to jedna karta Arkan Wielkich i proszę, nie traktuj tego jak wyroczni, czy całej odpowiedzi, ponieważ z jednej pozycji nie jestem w stanie odczytać za wiele.
Uznaj to jako podpowiedź w kierunku Twojego pytania, jakiś krok, który powinnaś / powinieneś uczynić, żeby wszystko było po Twojej myśli.

Pełną odpowiedź mogę uzyskać poprzez cały rozkład z kilku - kilkunastu kart całej talii.

Pytania piszcie w tym wątku, tutaj też będę udzielać odpowiedzi. Jeśli nie chcesz ujawniać swoich danych (imię oraz data urodzenia), możesz napisać je w wiadomości prywatnej.

Czas odpowiedzi może być różny w zależności od tego ile będę miała obowiązków, ale na każde pytanie odpowiem, o ile nie będzie dotyczyło:
- osób trzecich bez bezpośredniego związku z pytającym
- dokładnej daty jakiegoś wydarzenia
- rzeczy, na które nie jestem w stanie uzyskać odpowiedzi, np. "gdzie podział się mój ...."
- ogólnych, niesprecyzowanych sytuacji, np. "co mnie czeka w marcu"


Pytania, na jakie m.in. odpowiadam:
- dotyczące związków, relacji międzyludzkich
- praca, finanse
- zdrowie
- miłość, uczucia


Proszę traktować podpowiedzi z dystansem, nie ponoszę odpowiedzialności za czyny osoby, której wróżę.

Obrazek

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2014, o 13:09 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 128
Podziękowań: 40
Witam. Czy mogłabym prosić o wyciągnięcie karty na pytanie: czy w najbliższym czasie podpiszę kontrakt z() ? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 14:31 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj serdecznie Ewelino,

i ja proszę Ciebie o kartę, wskazówkę na "ciążące mi na duszy i sercu" pytanie: czy jeszcze na swojej drodze spotkam się z moim eks, wieloletnim partnerem (Przemysław 9.12.81), który po kilkunastu latach nie zachował się wobec mnie fair, fatalnie zakończył relację, zostało pełno niedomówień, kłamstw z jego strony, z dnia na dzień zerwał kontakt (pomimo iż wiele lat mieszkaliśmy razem i ja traktowałam go jak Przyjaciela i sama starałam się nim być)? Wiem, że proces uzdrawiania zranionego serca i duszy trochę trwa i że trzeba iść dalej i powoli (tak myślę i czuję) to się u mnie dzieje ale zastanawia mnie to czy jeszcze on się pojawi na mojej drodze? Przepraszam za ewentualny chaos wypowiedzi ale wiem, że wychwycisz sens.
Będę Tobie ogromnie wdzięczna
freespirit31 (Marzena czternasty 12 81)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 14:34 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Witam

Moje pytanie to : czy kierunek ktory wybralam do nauki jest dla mnie wlasciwy?

Dane na Pw

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2014, o 15:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
czy do końca sierpnia tego roku znajdę i rozpocznę pracę bądź praktyki związane z kierunkiem moich studiów?

Aneta jedenasty luty 1990 :)
pozdrawiam Cię serdecznie :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 16:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
Proszę o wyciągnięcie karty na pytanie czy zdam egzaminy z kursu który własnie rozpoczęłam. z góry ślicznie dziękuję.


Ostatnio edytowano 10 lut 2014, o 22:46 przez tatiana_74, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 20:54 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Ewelinko ja chciałabym wiedzieć, czy powinnam zakończyć relację (związek), w której obecnie jestem ? Dane na PV.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2014, o 23:55 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 83
Podziękowań: 6
Jesli mozna, czy znajde dobra prace?Dorota 04.05.1959.Z gory dziekuje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 00:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 21:15
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witaj!! a ja chciałam zapytać o związek Ewelina-31 pazdziernik 83


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 15:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 3 lut 2014, o 17:19
Posty: 9
Podziękowań: 2
witaj
Jesli moge prosić to wyciągnij karte, dla pytania czy moje relacje z mężem się poprawią? o moje małżeństwo. Czy będzie lepie między nami? on.28.03.83 ja 28.07.76
pozdrawiam serdecznie


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL