Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lut 2014, o 22:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 18:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Ja rowniez prosze o wylosowanie karty na moja sytucje w malzenstwie, co dalej ? Czy cos sie zmieni ?Ja -Magda 04.02.1983, maz 17.09.1980
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 14:39 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1304
Podziękowań: 556
Tsuzumi napisał(a):
Witam. Czy mogłabym prosić o wyciągnięcie karty na pytanie: czy w najbliższym czasie podpiszę kontrakt z() ? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję


Prosiłabym jeszcze o imię i datę urodzenia :) Może być w pw.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 14:42 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1304
Podziękowań: 556
freespirit31 napisał(a):
Witaj serdecznie Ewelino,

i ja proszę Ciebie o kartę, wskazówkę na "ciążące mi na duszy i sercu" pytanie: czy jeszcze na swojej drodze spotkam się z moim eks, wieloletnim partnerem (Przemysław 9.12.81), który po kilkunastu latach nie zachował się wobec mnie fair, fatalnie zakończył relację, zostało pełno niedomówień, kłamstw z jego strony, z dnia na dzień zerwał kontakt (pomimo iż wiele lat mieszkaliśmy razem i ja traktowałam go jak Przyjaciela i sama starałam się nim być)? Wiem, że proces uzdrawiania zranionego serca i duszy trochę trwa i że trzeba iść dalej i powoli (tak myślę i czuję) to się u mnie dzieje ale zastanawia mnie to czy jeszcze on się pojawi na mojej drodze? Przepraszam za ewentualny chaos wypowiedzi ale wiem, że wychwycisz sens.
Będę Tobie ogromnie wdzięczna
freespirit31 (Marzena czternasty 12 81)


Głupiec Odwrócony

Nie angażuj się już w tą sytuację, bo to nic innego jak ślepe podejście do sytuacji patowej, niemądrej. Facet odszedł i po tym jak to zrobił pokazał swój poziom. Na tym powinno się zakończyć myślenie, choć wiem, że to nie jest takie proste. Karta wskazuje na to, że kwestia nadziei jakiejkolwiek jest w tym przypadku nierozsądna, po prostu głupia. Musisz patrzeć przyszłościowo, nie oglądaj się za siebie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:00 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1304
Podziękowań: 556
Alle62b napisał(a):
Witam

Moje pytanie to : czy kierunek ktory wybralam do nauki jest dla mnie wlasciwy?

Dane na Pw

Pozdrawiam


Arcykapłan odwrócony
Ten kierunek na pewno pozwoli Ci osiągnąć w życiu więcej i podciągnie znacząco Twoje kwalifikacje, co z kolei pomoże Ci dosięgać cele, jakie sobie wymyśliłaś. Dlatego odpowiadając na Twoje pytanie - tak, wg kart ten kierunek jest rozsądny i pozwoli Ci wiele w życiu zdobyć.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 paź 2013, o 16:08
Posty: 15
Podziękowań: 2
Prosze o interpretację dane i pyt na priv.Ewelino, pominełas mnie? Moze odpowiesz mi dzis. Dane masz na priv.


Ostatnio edytowano 13 lut 2014, o 15:00 przez Barbara, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:46 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witaj Ewelinko,
Wspaniała dziękuję Tobie bardzo za wskazówkę. W sumie to właśnie tak czuję i myślę i to karta potwierdza.
Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze spotkać kogoś kto odwzajemni pozytywne, szczere uczucia i doceni lojalnego przyjaciela a nie będzie kalkulował i rachował czy mu się to opłaca czy nie a pielęgnacja wartościowej relacji będzie dla niego radością a nie kulą u nogi.
Życzę Wszystkim samych pozytywów w różnych aspektach życia.
Fajnie, że jest to forum, że są ludzie jak m.in TY Ewelinko chętni do pomocy i, że jest to miejsce, gdzie można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy i sukcesywnie pogłębiać wiedzę.
Dziękuję
Pozdrawiam ciepło


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 21:00 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Ewelina napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Witam

Moje pytanie to : czy kierunek ktory wybralam do nauki jest dla mnie wlasciwy?

Dane na Pw

Pozdrawiam


Arcykapłan odwrócony
Ten kierunek na pewno pozwoli Ci osiągnąć w życiu więcej i podciągnie znacząco Twoje kwalifikacje, co z kolei pomoże Ci dosięgać cele, jakie sobie wymyśliłaś. Dlatego odpowiadając na Twoje pytanie - tak, wg kart ten kierunek jest rozsądny i pozwoli Ci wiele w życiu zdobyć.



Dziekuje slicznie Ewelina :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 21:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 23:57
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witaj
Ja proszę o odpowiedz na pytanie czy znajdę pracę, kiedy, jak i gdzie.
serdecznie pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 23:06 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Ewelina napisał(a):
Tsuzumi napisał(a):
Witam. Czy mogłabym prosić o wyciągnięcie karty na pytanie: czy w najbliższym czasie podpiszę kontrakt z() ? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję


Prosiłabym jeszcze o imię i datę urodzenia :) Może być w pw.



Agata 24.03.1991

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 23:44 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 20:37
Posty: 14
Podziękowań: 2
Proszę o wróżbę...Chce się dowiedzieć czy będę z moim partnerem,czy może pojawi się ktoś inny...ANNA 5.06.1985,SEBASTIAN 24.02.1983...z góry dziękuję:)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL